ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

ترک کردن سالن توسط شماری از اهالی رسانه و برخی از هنرمندان هنگام پخش فیلم رنج و سرمستی جهانگیر الماسی

۷ سال پیش

به گزاش سلام سینما به نقل از ایرنا، فیلم سینمایی رنج و سرمستی به کارگردانی جهانگیر الماسی در حالی اکران خود را در سینمای اهالی رسانه آغاز کرد که شماری از خبرنگاران و هنرمندان حاضر در سالن برج میلاد دقایقی بعد از پخش این اثر، سالن سینمای کاخ جشنواره را ترک کردند. این پروژه سینمایی با حرف و حدیث های فراوانی در باب تخلفات مالی صورت گرفته در روند تولید آن به عنوان یکی از سه پروژه سینمایی تولید شده در زمان مدیریت پیشین مرکز سینمای مستند و تجربی به جشنواره سی و دوم راه یافته بود.

این فیلم در سانس سوم روز پنجم (چهارشنبه 16 بهمن ماه) جشنواره بین المللی فیلم فجر در سینمای اهالی رسانه در برج میلاد به نمایش درآمد.

رنج و سرمستی داستان زن و شوهری است که یکی از آنها نماینده مجلس است و دیگری مهندس سازنده موشک که با هم مشکلاتی در زندگی دارند.

داستان با مشکلات این دو آغاز می شود و سپس به دوران جنگ و نحوه اسارت زن می پردازد که آن زمان باردار است و فرزند خود را هم در دوران اسارت به دنیا می آورد.

پس از چندی، کودک توسط سرهنگ عراقی که در سراسر فیلم رفتاری هیستیریک از خود نمایش می دهد، کشته می شود. داستان گذری نیز به مقطع حمله آمریکا به عراق دارد و نشان می دهد که سرهنگ عراقی پس از این حمله به ایران فرار می کند و در مرز با این زن روبرو می شود و ...

این فیلم در ابتدا با کف زدن مخاطبان حاضر در سالن سینما مواجه شد و در نهایت به ترک کردن سالن توسط شماری از اهالی رسانه و برخی از هنرمندان حاضر در این سالن انجامید.

 

فیلم رنج و سرمستی - جهانگیر الماسی

 

رنج و سرمستی - جهانگیر الماسی

 

فیلم رنج و سرمستی - تصاویری از فیلم - جهانگیر الماسی

نظرهای منتشرشده