ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

فیلم «طبقه حساس» پس از گذشت چهار روز هنوز در هیچ سینمایی اکران نشده است / طبق گفته کاربران این فیلم شب گذشته در سینما جوان اکران شده است

۷ سال پیش

به گزارش سلام سینما، به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم کمدی «طبقه حساس» براساس طرحی از سیروس همتی و فیلمنامه پیمان قاسم‌خانی ساخته شده است و داستان مردی را روایت می‌کند که بعد از مرگ همسرش او را در یک قبر دو طبقه دفن می‌کند، اما پس از مدتی که سر مزار همسرش می‌رود متوجه می‌شود به اشتباه مردی غریبه در طبقه دیگر قبر دفن شده است.

موضوع حساس این فیلم در دولت قبل باعث جنجال‌های فراوانی شد و قرار شد فیلم با ممیزی بسیاری پروانه ساخت بگیرد، اما با تغییر دولت همان فیلمنامه بدون اصلاحیه جلوی دوربین رفت و قرار شد فیلم که انگار برخی از شوخی‌هایش از خطوط قرمز عبور می‌کند در سی و دومین جشنواره فیلم فجر روی پرده برود.

با این حال پس از گذشت چهار روز از جشنواره فیلم فجر، هنوز این فیلم در هیچ سینمایی به نمایش درنیامده و در سئانس‌های «طبقه حساس» فیلمی دیگر به نمایش گذاشته شده. همین موجب گمانه‌زنی درباره سانسور فیلم شد. اما این حدس و گمان از سوی سازندگان فیلم تائید نشد و طبق گزارش لابراتوارها فیلم آخرین مراحل پس از تولید را سپری می‌کند و احتمالا در سه چهار روز آخر به نوبت‌های اکران خود برسد.

 

شایان ذکر است، در راستای این خبر، یکی از کاربران به نام علیرضا در بخش نظرات نوشته است:

این فیلم در ساعت ۱۸ روز سه شنبه در سینما جوان با استقبال وسیع مردم اکران شد.لازم به ذکر است سینما به دلیل استقبال زیاد مردم اقدام به صدور تعداد زیادی بلیط سفید کرد،در پایان فیلم و همچنین حین فیلم مردم به تشویق پرداختند.مردم نیز از حضور رضا عطاران وکمال تبریزی در سالن و محیط سینما خبر می دادند.

نظرهای منتشرشده