ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

درخواست شورای مرکزی کانون کارگردانان برای نمایش "آشغال های دوست داشتنی" در برج میلاد

۷ سال پیش

به گزارش سلام سینما، به نقل از مهر، شورای مرکزی کانون کارگردانان سینمای ایران در نامه ای به دبیر جشنواره فیلم فجر درخواست کرد یک نوبت نمایش به فیلم "آشغال های دوست داشتنی" ساخته محسن امیریوسفی اختصاص دهند.

کانون کارگردانان در این نامه نوشته‌اند: از آنجا که عدم امکان نمایش فیلم سینمایی "آشغال های دوست داشتنی" ساخته آقای محسن امیر یوسفی که در دوره مدیران و مسئولین قبلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حمایت حداکثری بنیاد سینمایی فارابی در دوره قبل به تولید رسیده؛ باعث ایجاد سوءتفاهم و ابهامات متوالی گشته است.

از این رو اعضای شورای مرکزی کانون در جلسه ای فوق العاده، پس از بحث و گفتگو به این نتیجه رسیدند که با توجه به حضور طیف گسترده ای از سلایق و دیدگاه های مختلف سینمایی در جشنواره سی و دوم، نمایش این فیلم در سینمای اهالی رسانه و سینماگران حاضر در جشنواره، می تواند به شفافیت نظرات مختلف که در هاله ای از ابهام اظهار می شود، کمک کند.

لذا از جنابعالی تقاضا می کنیم که در صورت امکان، ترتیبی اتخاذ کنید تا فیلم مذکور حداقل در یک سانس ویژه در سینمای برج میلاد به نمایش درآید. پیشاپیش از عنایات ویژه ای که مبذول می دارید سپاسگزاریم.

نظرهای منتشرشده