ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

نمایش چهره‌ «حضرت ابوالفضل» بر پرده‌ی سینما

۸ سال پیش

به گزارش سلام سينما به نقل از ايسنا، صبح 16 بهمن ماه نمایش‌های سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در کاخ جشنواره‌ی فجر با نمایش فیلم «رستاخیز» آغاز شد، فیلمی که گفته می‌شود سرانجام با تایید برخی مراجع عظام توانست چهره‌ی حضرت ابوالفضل را نشان بدهد.

 

پیش از این در سریال «مختارنامه» اجازه داده نشد که چهره‌ی حضرت ابوالفضل به نمایش درآید.

 

 

پیش از نمایش فیلم رستاخیز احمدرضا درویش (کارگردان)،تقی‌ علیقلی‌زاده (تهیه‌کننده) و تعدادی از بازیگران و دست‌اندرکاران «رستاخیز» با عبور از فرش قرمز عکس یادگاری گرفتند.

 

سپس از احمدرضا درویش و سایر عوامل درخواست کرد تا روی سن حاضر شوند.

 

احمدرضا درویش با ابراز خوشحالی از اینکه در این جمع حضور دارد‌، گفت: این اولین‌بار است که من در این مجموعه حضور پیدا می‌کنم و فکر می‌کنم تمام لحظاتی که در این دوران پرفراز و نشیب که تقریبا 10 سال طول کشیده است، خاطره انگیز بوده‌اند.

 

او اضافه کرد: لحظات شیرین این دوران را به شما حاضران محترم تقدیم می‌کنم.

 

تقی علیقلی‌زاده تهیه‌کننده فیلم «رستاخیز» با معرفی تعدادی از عوامل فیلم که در سالن حضور داشتند،گفت: خانواده «رستاخیز» خانواده پرجمعیتی است که ما آنها را در اینجا نمایندگی می‌کنیم.

 

کیوان کثیریان منتقد که روی سن حاضر بود با بیان اینکه ای کاش عوامل خارجی فیلم هم در اینجا حضور داشتند به سفر «استفان واربک» (آهنگساز این فیلم)،‌ اشاره و اظهار کرد: ای کاش هماهنگی‌هایی صورت می‌گرفت تا سفر او دیرتر انجام می‌شد و یا اینکه فیلم روز گذشته به نمایش درمی‌آمد.

 

به گزارش سلام سينما به نقل از ايسنا، پيش تر در سريال "مختارنامه" ميرباقري قصد نمايش چهره حضرت ابوالفضل را داشت، كه با اعتراضات تند برخي علما مواجه شد. در نهايت ميرباقري تصميم به نمايش چهره نوراني براي حضرت ابولفضل گرفت

نظرهای منتشرشده