عذرخواهی سعید راد، بابت سخنانش درباره علی فردین و بهروز وثوقی در افتتاحیه جشنواره فجر

عذرخواهی سعید راد، بابت سخنانش درباره علی فردین و بهروز وثوقی در افتتاحیه جشنواره فجر

سعید راد بازیگر سینما که صحبت‌هایش و تقدیر از محمد علی فردین و بهروز وثوقی در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر موجب حواشی‌ای شده بود، در نشست فیلم «چ» بابت سخنانش عذرخواهی کرد، به گزارش سلام سینما به نقل از ایسنا، این بازیگر که در مراسم افتتاحیه فیلم فجر گفته بود: «این سن خیلی باشکوه است و آدم‌های بزرگی بر روی این سن آمده‌اند. نگاتیو‌های فیلم‌های آقای قریبیان را دور زمین نمی‌شود کشید چون جا کم می‌آورد. در اینجا می‌خواهم به عنوان یک بازیگر، اجازه بگیرم که از بزرگان بازیگری محمدعلی فردین و بهروز وثوقی نام ببرم‌ که نسل‌های بعدی بازیگری از روی دست آن‌ها مشق کردند. » در در ابتدای نشست فیلم «چ» در کاخ جشنواره‌ی فیلم فجر با اشاره به حواشی‌ای که بعد از سخنان او روی سن افتتاحیه جشنواره فجر اتفاق افتاد، گفت: بازیگران آدم‌هایی با روحیات مختلف هستند، بازیگران با روانیات و نوع تفکر خودشان زندگی می‌کنند و شاید کمی منطق از آن‌ها دور می‌شود.

وی ادامه داد: اگر مزاحم دست‌اندرکاران مراسم افتتاحیه جشنواره‌ی فیلم فجر شدم، از آن‌ها عذرخواهی می‌کنم.

این بازیگر تاکید کرد: نظام جمهوری اسلامی تثبیت شده است و دنیا جلوی ما زانو می‌زند. الان می‌بینیم که بچه‌های این سرزمین به مدد آن همه شهدایی که دادیم، در دنیا افتخار می‌آفرینند. از همه می‌خواهم اگر دچار احساسات شخصی‌ خودم می‌شوم، با من طرف شوند.

بازیگر «چ» با عذرخواهی مجدد از مسئولان جشنواره فجر اظهار کرد: من خیلی شرمنده شدم که مزاحم دست‌اندرکاران فستیوال فجر شدم و ای کاش آنجا منطق داشتم و احساساتی نمی‌شدم.

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین مطالب