ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

استقبال فوق العاده مردم از اکران رایگان فیلم ها / مدیر سینما آزادی: نگرانیم اتفاقی بیافتد / مدیر سینما آفریقا مشهد: ازدحام باعث شکستن در سینما شد

۸ سال پیش
مردم در روز سینما سلام به حدی از سینما ها استقبال کردن که باعث شدبرخی از مدیران سینماهااز این طرح انتقاد و از خسارات وارد شده به سینماهایشان بگویند

به گزارش سلام سینما، در حالی که امروز 10 بهمن سینماهای کشور رایگان هستند، استقبال از این طرح بسیار فراتر از حد انتظار بوده است.در بسیاری از سینماها حتی سانس های صبح سالن هایشان کامل پر بوده است. مدیر سینما آزادی در گفت و گو با ایسنا گفت: با توجه به استقبال مردم از طرح و رایگان بودن سینما‌ها در این روز بیان کرد: از ساعت 9 صبح مردم گروه گروه به سینما آزادی آمده‌اند. ما هم از همین ساعت نمایش فیلم‌ها را شروع کرده‌ایم و بلافاصله بعد از پر شدن سالن‌ها، فیلم را نمایش می‌دهیم.رضا سعیدی‌پور ادامه داد: با توجه به استقبال مردم از صبح، فکر می‌کنم این استقبال تا شب به حد انفجار برسد.

 

 

 

او با اشاره به خوب بودن طرح «سینما سلام» گفت: اگر پیش از اجرایی شدن این طرح با کارشناسان مختلف این حوزه هماهنگی می‌شد، کمتر با مشکلات جدی مواجه می‌شدیم. فکر می‌کنم در روز اجرای طرح «سینما سلام»، صاحبان سینما تا شب، روز راحتی نداشته باشند و باید در هر ساعت منتظر اتفاقی در سینماها باشیم.

همچنین مدیر سینما آفریقای مشهد در گفت و گو با ایسنا گفت: تاکنون ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان خسارت به بار آمده است و از صبح تا ظهر امروز چهار مرتبه درب ورودی سینما به دلیل ازدحام جمعیت دچار خرابی شده است. مهدی تجویدی با بیان اینکه نامگذاری امروز به سینمای رایگان را اصلاً قبول ندارم، افزود: معلوم نیست چرا این طرح در یک روز اجرا ‌شد و چرا در طول هفته و در سانس‌هایی مشخص اجرا نشد تا دچار این ازدحام نباشیم. وی با بیان اینکه مردم از ۷ صبح در صف ایستاده‌اند، خاطرنشان کرد: در یک کلام سینما آسیب زیادی دیده و هم اکنون بسیاری از صندلی‌ها نیاز به تعمیر دارند. تجویدی وضعیت اقتصادی مردم را عامل هجوم به سینماها در روز رایگان برشمرد.

به گزارش سلام سینما استقبال از این طرح در حالی صورت گرفته است که فیلم شاخصی هم در پرده سینماها نیست، این میتواند نشان بدهد مهمترین علت عدم استقبال مردم از سینماها قیمت های بسیار گران و غیر منطقی بلیط های سینماها می باشد.  بلیط سینمای ایران با توجه به سرانه درآمد مردم از گرانترین بلیط های سینمای جهان محسوب می گردد.

 

نظرهای منتشرشده