ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

معرفی فیلم های سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر/ «مردن به وقت شهریور» +عکس های فیلم و پشت صحنه

۷ سال پیش
فیلم «مردن به وقت شهریور»، چهارمین فیلم هاتف علیمردانی با موضوع اجتماعی درباره جوانان در سی و دومین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

سلام سینما- فیلم «مردن به وقت شهریور»، چهارمین فیلم هاتف علیمردانی در سی و دومین جشنواره فیلم فجر حضور دارد. «مردن به وقت شهریور» یک فیلم اجتماعی درباره جوانان و مشکلات آنهاست. فیلم قبلی هاتف علیمردانی به نام «به خاطر پونه» مدتی پیش در سینماهای کشور به اکران عمومی درآمد.

هاتف علیمردانی، کارگردان فیلم «مردن به وقت شهریور» در مصاحبه ای با باشگاه خبرنگاران گفت:«مردن به وقت شهریور» نسبت به فیلم «به خاطر پونه» اثر سرراست‌تری است و در این کار پیشرفت خود را حس می‌کنم هرچند من هنوز در حال تجربه کردن هستم اما «مردن به وقت شهریور» تمام آن چیزی است که من از سینما می‌دانم.

 

خلاصه فیلم «مردن به وقت شهریور»:

سینا چند ماه بیشتر برای قبولی در کنکور فرصت ندارد. از یک سو بنیاد متزلزل خانوادگی و از سوی دیگر آشنایی او با یک جوان خیابانی عاشق موسیقی ماجراهایی را برای او رقم میزند.

 

عوامل فیلم «مردن به وقت شهریور»:

کارگردان، تهیه کننده، فیلمنامه: هاتف علیمردانی/ مدیر فیلمبرداری: مهدی جعفری/ صدابردار: میثم یاردیلو/ چهره‌پرداز: سودابه خسروی/ طراح صحنه و لباس: فروزان جلیلی‌فر/ جلوه‌های ویژه میدانی: گروه 13/ تدوین: امیر ادیب‌پرور/ صداگذاری: سیدعلیرضا علویان/ موسیقی: افشین عزیزی/ عکاس: لیلا خوش‌کُنار

بازیگران : حمید فرخ‌نژاد، هانیه توسلی، نوید لایقی‌مقدم، صبا گرگین‌پور، نازنین بیاتی، مارتین شمعون‌پور، مهراد ماکوئی، پروین ملکی، کتایون سالکی، ترلان پروانه

 

عکس های فیلم «مردن به وقت شهریور»:

 

فیلم مردن به وقت شهریور

 

فیلم مردن به وقت شهریور

 

فیلم مردن به وقت شهریور

 

فیلم مردن به وقت شهریور

 

فیلم مردن به وقت شهریور

 

فیلم مردن به وقت شهریور

 

عکس های پشت صحنه فیلم «مردن به وقت شهریور»:

 

حمید فرخ نژاد پشت صحنه فیلم مردن به وقت شهریور

 

نازنین بیاتی و هانیه توسلی و حمید فرخ نژاد پشت صحنه فیلم مردن به وقت شهریور

 

هانیه توسلی پشت صحنه فیلم مردن به وقت شهریور

 

حاشیه های فیلم «مردن به وقت شهریور»:

هانیه توسلی بعد از فیلم «به خاطر پونه»، با هاتف علیمردانی در فیلم «مردن به وقت شهریور» همکاری مجدد کرده است.

مارتین شمعون پور که در فیلم «مردن به وقت شهریور» نقش صاحب استودیو موسیقی را دارد، در خارج از فیلم نیز در عرصه موسیقی فعالیت میکند.

 

نظرهای منتشرشده