ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

«زندگی مشترک اقا محمودی و بانو» فیلم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر

۸ سال پیش
در حالی که در بیشتر سال ها، فیلم های افتتاحیه جشنواره فیلم فجر از اثار کم اهمیت جشنواره بودند، امسال جشنواره فیلم فجر با فیلم زندگی مشترک اقا محمودی و بانو» که بیش از یک سال در توقیف و از فیلم های مهم جشنواره محسوب می گردد، آغاز می شود.

به گزارش سلام سینما به نقل از مهر، مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر عصر روز جمعه یازدهم بهمن ماه ساعت 18 در تالار وحدت برگزار می‌شود.

محمد حیدری کارگردانی این مراسم را برعهده دارد و تاکنون مجری برنامه قطعی نشده است، البته حسین پاکدل و فرزاد جمشیدی گزینه‌های اجرای مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر هستند.

جلیل اکبری صحت مدیر روابط عمومی سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در این باره گفت: مدت زمان برگزاری این مراسم بیش از 2 ساعت خواهد بود. در این مراسم تقریبا سخنرانی نخواهیم داشت و همه چیز بر مبنای اجراهای تصویری و صحنه‌ای خواهد بود. حتی سخنرانی دبیر جشنواره هم قالبی متفاوت دارد و تلفیقی از کلیپ و سخنرانی خواهد بود.

وی در پایان گفت: ظرفیت برگزاری این مراسم، 800 نفر طبق ظرفیت تالار وحدت است.

همچنین شنیده می شود فیلم سینمایی «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در پایان مراسم افتتاحیه به نمایش درخواهد آمد.

برنامه‌های کاخ جشنواره نیز با نمایش فیلم سینمایی «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» به کارگردانی روح الله حجازی افتتاح خواهد شد.

 

نظرهای منتشرشده