ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

بازبازگشت ناصر ملك مطيعي بر پرده‌ سينما پس از 31 سال / «نقش نگار» به فيلم‌هاي جشنواه اضافه مي‌شود؟

۸ سال پیش
روزنامه باني فيلم مدعي شده است 2 فيلم «نقش نگار» و «معراجي‌ها» به فيلم‌هاي جشنواره فيلم فجر افزوده خواهند شد.

به گزارش سلام سينما به نقل از باني فيلم، «نقش نگار» البته يكي از آثار بحث برانگيز هيات انتخاب بود. فيلمي كه در نوبت اول، نتوانست حتي يك راي مثبت هيات بازبيني را به دست آورد اما در جمع بندي نهايي ظاهرا 5 راي مثبت داشته. در نهايت «نقش نگار» به همراه «شيار 143» در بخش رزو قرار گرفتند كه فيلم نرگس آبيار توانست وارد بخش مسابقه شود.
در جدول اعلام شده از سوي دفتر جشنواره جاي دو فيلم خالي بود و به جاي آن جمله «بعدا اعلام مي شود» درج شده بود. يكي از اين جاي خالي ها قطعا متعلق به «معراجي ها» است اما خانه دوم ظاهرا به فيلم علي عطشاني تعلق گرفته است. روزگذشته شنيديم در كاتوليگ جشنواره سي و دوم نام، عكس و مشخصات فيلم «نقش نگار» درج شده است. اين موضوع البته هنوز رسانه اي نشده است.
اينكه «نقش و نگار» در كدام بخش جشنواره به نمايش در مي آيد هنوز مشخص نشده اما شنيده ها حكايت از حضور اين فيلم در بخش سوداي سيمرغ دارد.  «نقش نگار» درباره پسری به نام فرزاد است که بدون هماهنگی پدرش قصد ازدواج با نگار را دارد. رضایت موقت پدر همه چیز را برای مراسم خواستگاری مهیا می‌کند، اما گذشته نگار همه شرایط را دچار تغییر می‌کند. بهرام رادان، آتیلا پسیانی، گوهر خیراندیش، شیوا خسرو مهر، الهه حصاری و رضا ناجی در این فیلم در کنار ناصر ملک‌مطیعی بازی می‌کنند. این فیلم با سرمایه‌گذاری بابک زنجانی ساخته شده و فیلمنامه نیز توسط مهران کاشانی به نگارش در آمده است.

 به گزارش سلام سينما، روابط عمومي جشنواره فيلم فجر هنوز اين خبر را تاييد يا تكذيب نكرده است.

نظرهای منتشرشده