ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

معرفی فیلم های سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر/ «فصل فراموشی فریبا» +عکس های فیلم و پشت صحنه

۸ سال پیش

عباس رافعی که دو سال پیش در اعتراض به بسته شدن خانه سینما از شرکت با فیلم «آزاد راه» انصراف داد، امسال با فیلم «فصل فراموشی فریبا» در جشنواره فیلم فجر حضور خواهد داشت. عباس رافعی در ارتباط با فیلم جدید‌اش گفته است: تمام تلاشم را کردم که در این فیلم فرم و ساختار مستد گونه ای را در سینمای ایران ارائه کنم. در طول فیلمبرداری "فصل فراموشی فریبا"حالمان خوب شد و تمام عوامل با عشق کار کردند و از ساخت این فیلم بسیار خوشحال و خرسند ام.

 

خلاصه فیلم «فصل فراموشی فریبا»:

داستان زندگی زنی است که گذشته نامتعارفش سایه بر روی زندگی عاشقانه اش انداخته و تلاش او برای فرار از این گذشته سرنوشت نافرجامی را برای او رقم می زند.

 

عوامل فیلم «فصل فراموشی فریبا»:

کارگردان:عباس رافعی، تهیه کننده: عباس رافعی، یلم‌نامه‌نویس: علی اصغری و عباس رافعی مدیر فیلمبرداری: علیرضا برازنده صدابردار: عباس رستگارپور چهره‌پرداز: مهرداد قلی‌پور طراح صحنه و لباس: رعنا امینی تدوین: پرهام وفایی صداگذاری: محمود موسوی‌نژاد موسیقی: پیمان یزدانیان عکاس: بابک برزویه و سیما محمدی

بازیگران: ساره بیات، امین زندگانی، شهین تسلیمی، عباس شجاع، هومن کیایی، ژیلا آل‌رشاد، ژیلا شاهی

 

عکس‌های فیلم «فصل فراموشی فریبا»:

 

فصل فراموشی فریبا-ساره بیات

 

امید زندگانی فصل فراموشی فریبا

 

امید زندگانی ساره بیات فصل فراموشی بیات

 

ساره بیات

 

ساره بیات-فصل فراموشی فریبا

 

فیلم فصل فراموشی فریبا.ساره بیات. امین زندگانی

 

عکس‌های پشت صحنه فیلم «فصل فراموشی فریبا»:

 

پشت صحنه فصل فراموشی فریبا

 

پشت صحنه فصل فراموشی فریبا

 

ساره بیات

 

حواشی فیلم «فصل فراموشی فریبا»:

گروه فیلمبرداری فصل فراموشی فریبا به دلیل ضرورت فیلمنامه و ایجاد فضای مستند در فیلم نیاز به فیلمبرداری غیرمحسوس در حاشیه شهر داشتند. .گروه فیلمبرداری در اطراف خیابان خزانه بخارایی سوار بر یک اتومبیل وانت بودند و ساره بیات راننده آن بود. گروه فیلمبرداری در پشت وانت استتار شده بودند. گروه به قصد فیلمبرداری مستند وارد محل خاصی می‌شود، که گویا قاچاقچیان مواد مخدر درحال رد و بدل کردن مواد بودند و پس از فهمیدن ماجرا و دیدن دوربین درحال فیلمبرداری، یکی از ماشین‌های مشکوک برای منحرف کردن وانت فیلمبرداری چندین بار با سرعت به وانت کوبید که مهارت رانندگی ساره بیات مانع از واژگونی وانت شد. در این حادثه منشی صحنه، فیلمبردار و دستیار فیلمبردار دچار حادثه شدند که خوشبختانه آسیب جدی به آنها وارد نشد.

 

پوسترهای فیلم «فصل فراموشی فریبا»:

 

پوستر فیلم فصل فراموشی فریبا

 

پوستر فیلم فصل فراموشی فریبا

 

نظرهای منتشرشده