ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

معرفی فیلم های سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر/ «شیار 143» +عکس های فیلم و پشت صحنه

۸ سال پیش
«شیار 143» به کارگردانی نرگس آبیار در سی و دومین دوره جنواره فیلم فجر حضور خواهد داشت.

سلام سینما- نرگس آبیار  در دومین اثرش با «شیار 143»  با مضمون دفاع مقدس در سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر حضور خواهد داشت. «شیار 143» در کنار فیلم «چ» و «پنجاه قدم آخر» از آثار با مضمون دفاع مقدس در جشنواره فیلم است. نرگس آبیار که فیلم اولش «اشیا از آنچه در آیینه‌ها می‌بینید به شما نزدیک‌ترند» نظر مثبت منتقدان را جلب کرد، اما فیلم‌اش هنوز موفق به اکران عمومی نشده است، باید دید آیا دومین اثرش هم موفق به جلب نظر منتقدان خواهد شد؟

 

خلاصه فیلم «شیار143»:

الفت چشم انتظار فرزند است که خبر خوبی از راه می‌رسد. اما امتحان بزرگ در راه است.

 

عوامل فیلم «شیار143»:

نویسنده و کارگردان: نرگس آبیار، تهیه کننده: ابوذر پورمحمدی و محمدحسین قاسمی، فیلم‌نامه‌نویس: نرگس آبیار مدیر فیلمبرداری: پیمان شادمان‌فر صدابردار: کامران کیان‌ارثی چهره‌پرداز: سودابه خسروی طراح صحنه و لباس: کامیاب امین‌عشایری جلوه‌های ویژه میدانی: فرید ناظرفصیحی تدوین: پیمان خاکسار صداگذاری: آرش قاسمی موسیقی: فرید سعادتمند جلوه‌های ویژه بصری: فرید ناظرفصیحی عکاس: حمید جانی‌پور

بازیگران: مریلا زارعی، مهران احمدی، جواد عزتی، گلاره عباسی، یداله شادمانی و حسام بیگدلو

 

عکس های «شیار143»:

 

shiyar143.gelarehabbasi.شیار143.نرگس آبیار. گلاره عباسی

 

شیار 143+مریلا زارعی

 

جواد عزتی شیار 143

 

shiyar143.شیار143.نرگس آبیار. مریلا زارعی

 

شیار 143 مهران احمدی

 

عکس های پشت صحنه فیلم «شیار 143»:

 

shiyar143.شیار143.نرگس آبیار

 

پشت صحنه شیار 143

 

حواشی فیلم «شیار 143»:

این فیلم در ابتدا عواملش اعلام کردند به دلیل آماده نشدن مراحل فنی فیلم، از حضور در جشنواره فیلم فجر انصراف داده‌اند، اما پس از چمد روز عواملش اعلام کردند انصراف نداده اند و قصد حضور در جشنواره دارند.

عبدالجبار کاکایی با تمجید از «شیار 143» ،در ارتباط با این فیلم گفت:  یکی از بهترین آثار دفاع مقدسی بود که تا به حال دیده ام.

شنیده شده است،این فیلم در به عنوان آخرین فیلم در بین فیلم‌های رزرو برای حضور در بخش سودای سیمرغ قرار داشت، که بنا بنظر رضا داد به سودای سیمرغ اضافه شد

 

نظرهای منتشرشده