كيومرث پوراحمد: نمايش «آشغال هاي دوست داشتني» بازي برد برد براي وزارت ارشاد مي باشد

كيومرث پوراحمد: نمايش «آشغال هاي دوست داشتني» بازي برد برد براي وزارت ارشاد مي باشد

كيومرث پوراحمد گفت: «آشغالهای دوست داشتنی» فیلم هنرمندانه، جذاب و بکری است و باید فرصتی فراهم شود تا تجربه‌های نو و خوش ساختی مثل این فیلم در سینماها اکران شود.

اين كارگردان سينما گفت: تمام مردمی که این فیلم را خواهند دید، این تصاویر را از نزدیک دیده‌اند و با همه‌ی وجود تجربه کرده‌اند بنابراین نمی‌دانم متاسفانه چرا نباید آن را بر پرده سینما ببینند. نمی‌توانم درک بکنم، واقعا نمی‌توانم درک کنم !

 

پوراحمد در پایان سخنانش مطرح کرد: به نظرم نشان دادن این فیلم برای ارشاد بُرد بُرد است، اگر مردم از آن استقبال کنند، بُرد وزارت ارشاد است و اگر هم استقبال نکنند، باز هم بُرد وزارت ارشاد است.

 

 

به گزارش ایسنا، فیلم سینمایی «آشغالهای دوست داشتنی» به کارگردانی محسن امیر یوسفی در خلاصه داستان رسمی آن آمده است:« در مورد خانواده‌ای است که یک شب فرصت دارند مشکل مادر خانواده را حل کنند.»

 

با وجود اینکه فیلم در تاریخ مقرر به دبیرخانه‌ی جشنواره‌ی فیلم فجر ارایه شده اما به هیات انتخاب ارایه نشد.

 

علیرضا رضاداد دبیر جشنواره‌ی فیلم فجر گفته بود:« فیلم تحویل دبیرخانه‌ی هیات انتخاب فجر شده اما ما هنوز فیلم را به هیات انتخاب عرضه نکردیم که خدای نکرده ملاحظاتی که درباره‌ی نمایش این فیلم وجود دارد، روی رای هیات انتخاب تاثیر نگذارد.»

 

او همچنین مطرح کرده بود:«این فیلم برای نمایش ملاحظاتی دارد که فعلا مجال پرداختن به آن نیست،در صورت جمع‌بندی برای نمایش، آن را برای هیات انتخاب نمایش خواهیم داد و تعیین تکلیف می‌شود.»

 

به گزارش سلام سينما پيش تر مجيد مجيدي ، كامبوزيا پرتوي و رخشان بنی اعتماد درخواست و رايزني هايي براي اكران اين فيلم با رضا داد انجام دادند.
 

 

نظرهای منتشر شده