ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

تمام اطلاعات در مورد پیش فروش اینترنتی بلیط ها جشنواره فیلم فجر

۸ سال پیش
دوشنبه اول بهمن، پیش فروش اینترنتی بلیط های جشنواره فیلم فجر آغاز خواهد شد

فردا اول بهمن ماه،پیش فروش اینترنتی بلیط‌های جشنواره آغاز خواهد شد. علاقه مندان به به تهیه سری بلیط‌ها می توانند از ساعت 10 صبح دوشنبه اول بهمن ماه با مراجعه به سایت   http://fajr.cinematicket.org/ بلیط خود را تهیه کنند.

به علت آغاز پیش فروش بلیط‌ها سلام سینما پکیج کامل اطلاعات لازم برای خرید بلیط را برای علاقه مندان به سینما فراهم کرده است.

به سنت همه ساله جشنواره فیلم های بخش مسابقه را به سه گروه (البته در گذشته که تعداد فیلم های جشنواره کمتر بود، فیلم‌های بخش سودای سیمرغ به دو گروه بود) و هر گروه شامل یازده فیلم تقسیم کردند. که در تصویر زیر می‌توانید گروه بندی فیلم‌ها را مشاهده کنید.

 

 

امسال به علت تعداد بسیار زیاد فیلمهای اول شرکت کننده در جشنواره فیلم فجر، این بخش هم به دو گروه تقسیم شد، که در تصویر زیر می توانید گروه بندی ایم فیلمها را هم مشاهده کنید.

 

 

قیمت بلیط‌های سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر، برای اولین مرتبه در سینماهای مختلف تهران متفاوت است، و دانشجویان تنها در سینماهای گروه 3 که بهترین سینماهای تهران محسوب می‌شود از تخفیف برخوردارند. در تصویر زیر می‌توانید قیمت بلیط‌های جشنواره را برای سینماهای مختلف ببنید. البته قیمت بلیط فیلم های بخش نگاه نو و فیلم های قسمت بین الملل جشنواره ارزان تر خواهد بود و فیلم های سه بعدی قیمت بلیط های آن بالاتر خواهد بود.

 

 

دوستان علاقه مند به خرید بلیط‌های جشنواره فیلم فجر برای اطلاع از این که هر گروه فیلم‌ها در هر سینما در چه ساعتی  به نمایش در می آید و اطلاع دقیق از برنامه سالن‌های مختلف جشنواره می توانید عکس‌های زیر را مشاهده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

بسیاری از افراد که علاقه به تهیه بلیط یک فیلم  خاص دارند، باید بدانند که امکان خرید بلیط برای یک فیلم یا فیلم های خاص نمباشد. و تنها بلیط‌ها بصورت سری فروخته می‌شوند. این افراد باید در زمان جشنواره و در صف طویل گیشه فیلم‌های جشنواره اقدام به تهیه بلیط کنند.

نکته آخر به علاقه مندان تهیه بلیط، هر فرد تنها اقدام به تهیه 4 سری بلیط خواهد بود.
 

نظرهای منتشرشده