ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

معرفی فیلم «خانه پدری»، عکس های فیلم، پشت صحنه، پوستر

۶ سال پیش
فیلم «خانه پدری» بعد از 4 سال به کارگردانی کیانوش عیاری با رعایت شرط سنی برای مخاطبان بالای ۱۶ سال از 8 دی ماه در گروه هنر و تجربه اکران می شود.

سلام سینما- فیلم «خانه پدری» بعد از 4 سال به کارگردانی کیانوش عیاری با رعایت شرط سنی برای مخاطبان بالای ۱۶ سال از 8 دی ماه در گروه هنر و تجربه  اکران می شود. «خانه پدری» در سینمای کوروش زودتر از موعد از 4 دی ماه اکران شد. این فیلم اجتماعی سه اپیزودی، روایت اتفاقی وحشتناک در خانواده ای است که راز سر به مهرش در طول ۶ نسل‌ مخفی می ماند و تاثیراتی در روند زندگی افراد خانواده می گذارد. «خانه پدری» در بخش افق های نوی شصت و نهمین جشنواره ونیز به نمایش در آمد و مدیر جشنواره از آن به عنوان کشف آن سال یاد کرد .این فیلم جوایز بهترین فیلم، بهترین فیلمنامه و بهترین کارگردانی را در هشتمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران نیز دریافت کرد و نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد، بهترین فیلمبرداری، بهترین تدوین، بهترین طراحی صحنه و لباس، بهترین چهره پردازی و بهترین مهندسی صدا در این جشن شده است.

فیلم «خانه پدری» بعد از سه سال در بخش خارج از مسابقه سی و دومین جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد.

 

یادداشت کیانوش عیاری، کارگردان فیلم «خانه پدری»:

این فیلم برگرفته از اتفاقی است که سی و هفت، هشت سال پیش در اهواز رخ داد و ذهنم را تسخیر کرد. این موضوع در طی سال های سپری شده دائماً تغییر شکل داد و پوست انداخت و شد فیلم «خانه پدری»، که جز جوهر ربطی به اتفاق ندارد.

 

نظرات درباره فیلم «خانه پدری»:

اصغر فرهادی: فیلم «خانه پدری» خیلی خوب بود و من آن را خیلی دوست داشتم.

نرگس آبیار: جدا از فیلم «خانه پدری» نگاه رئال و مستند عیاری آموزه‌های زیادی برای سینما دارد که بسیاری از سینماگران از کارهای او الهام می‌گیرند.

محمدرضا شهیدی فر: این فیلم خیانت به تاریخ و مردم این سرزمین است. وقتی مردم را این‌چنین تعریف کردند به نظرم دیگر در آن هیچ امر قابل اثباتی وجود ندارد. حرف زدن درباره یک دروغ هم باید به نیتی باشد و برای تأثیر که آن‌هم در فیلم دیده نمی شود، جز این‌که بگوییم ایشان در دوره ای فیلم را ساختند که عصبانی و ناراحت بودند و البته این در فیلم نیز دیده می‌شد.

سعید سهیلی: ساختار مناسب و جذاب همراه با قصه‌ای خوب باعث می شود این فیلم درخشان دیده شود.

مسعود فراستی: این فیلم تنها فیلمی است که موافق توقیف آن هستم. این فییلم ضدملی و ضدایرانی است، یعنی یکی این را ببینید می‌گوید ما با این وحوش طرفیم؟ (لینک خبر فایل صوتی انتقاد تند مسعود فراستی از خانه پدری)

عزیزالله حمیدنژاد: «خانه پدری» فیلم بسیار موفقی از جهت قصه و تکنیک کارگردانی است و کیانوش عیاری در این فیلم سنگ تمام گذاشته است.

جمال شورجه: «خانه پدری» با توجه به اینکه مستقیماً در نمایش تضییع جامعه ایرانی با عقبه دینی و اعتقادی است، مستمسک منادیان دروغین حقوق بشر برعلیه ایران قرار می‌گیرد.

جمشید محمودی: امیدوارم آینده فیلمسازی من مانند کیانوش عیاری باشد. کسی که بعد از این همه سال همچنان فیلم محکمی مانند «خانه پدری» می سازد.

 

خلاصه فیلم «خانه پدری»:

سرگذشت خانواده‌اي در شش دهه. روايت زندگي محتشم از ۱۵ تا ۸۰ سالگي که در مرگ خواهر بزرگترش خود را مقصر می‌داند.

 

عوامل فیلم «خانه پدری»:

کارگردان، نویسنده، تدوین: کیانوش عیاری/ تهیه کننده: کیانوش عیاری، علی سلطانی/ مدیر فیلمبرداری: داریوش عیاری/ صدابردار: سعید صالحی/ طراح چهره‌پردازی: حسین صالحیان، اعظم رحمانی/ صداگذاری: مسعود بهنام/ طراح صحنه و لباس: اصغر نژاد‌ایمانی/ موسیقی: بهزاد عبدی/ عکاس: مزدک عیاری

بازیگران: مهدی هاشمی، شهاب حسینی، مهران رجبی، ناصر هاشمی، نازنین فراهانی، مینا ساداتی، معصومه بافنده

 

عکس های فیلم و پشت صحنه «خانه پدری»:

 

شهاب حسینی و مهدی هاشمی در فیلم خانه پدری

 

فیلم خانه پدری کیانوش عیاری

 

خانه پدری روایت سه نسل

 

نمایی از فیلم خانه پدری با بازی شهاب حسینی و مینا ساداتی

 

نمایی از فیلم خانه پدری با بازی نازنین فراهانی و مهران رجبی

 

بازی مهدی هاشمی در فیلم خانه پدری کیانوش عیاری

 

نمایی از فیلم خانه پدری کیانوش عیاری

 

کیانوش و داریوش عیاری در پشت صحنه فیلم خانه پدری

 

پشت صحنه فیلم خانه پدری

 

برای دیدن عکس های بیشتر به صفحه  تصاویر فیلم خانه پدری  مراجعه کنید.

 

حواشی «خانه پدری»:

فیلم «خانه پدری» در سال ۸۹ و با سرمایه گذاری مشترک  نیروی انتظامی –موسسه ناجی هنر- و بخش خصوصی ساخته شد اما با تکمیل فیلم، نیروی انتظامی اولین نهادی بود که با آن به مخالفت برخاست و خواستار بایگانی فیلم شد.

فیلم «خانه پدری» در سال 89 ساخته شد اما وزارت ارشاد و موسسه ناجی هنر به دلیل وجود صحنه ابتدایی فیلم که دختری از سوی پدر و برادرش به قتل می‌رسد، سکانسی که ادامه داستان فیلم به آن صحنه مربوط می شود، مجوز اکران صادر نمی کردند.

کیانوش عیاری درباره حذف نکردن سکانس اول فیلم «خانه پدری» گفت:

"من علاقه‌ای به سیاه‌نمایی ندارم مرا سانسور نکنید. در جامعه‌ای که سرشار از مشکلات فراوان است چطور از اینها عبور کنم؟ بنابراین از من نخواهید به چیزهای فرعی تر جامعه بپردازم."

مسئولان سینمایی و ناجی هنر(سرمایه گذار فیلم) اجازه نمایش فیلم «خانه پدری» را در جشنواره ونیز ندادند ولی این فیلم در آن جشنواره به نمایش گذاشته شد.

شهاب حسینی درباره کار با کیانوش عیاری در «خانه پدری» گفت:

"خدا را شکر من با‌‌ همان سه چهار نفری که همیشه دوست داشتم کار کنم، کار کردم. کیانوش عیاری هم یکی از آنهاست. کارکردن با آقای عیاری این خاصیت را دارد که شما و تمام عوامل طوری روی موضوعی که هست متمرکز می‌شوید که اتمسفر خود به خود شکل می‌گیرد. بعد از آن شما هم جزئی از آن فضا می‌شوید. گروه فیلمبرداری در لوکیشن، نامرئی می‌شوند و چیزی که مرئی می‌شود، حس و فضای داستان است."

 

پوستر فیلم «خانه پدری»:

 

پوستر فیلم خانه پدری کیانوش عیاری

 

فیلم خانه پدری در زمان جشنواره - سایت سلام سینما:

این فیلم در زمان جشنواره با 324 رای از سوی کاربران امتیاز 7.36 از 10 رتبه ی ششم را در بین فیلم‌های سی و دومین جشنواره فیلم فجر در سایت سلام سینما بدست آورد.

 

لینک صفحه جشنواره فیلم خانه پدری در زمان جشنواره سی و دوم

 

همزمان با آغاز اکران فیلم خانه پدری درسینماها، سلام سینما برنامه کامل نمایش این فیلم در دی ماه را منتشر خواهد کرد.

 

نظرهای منتشرشده

Sh r
یک ماه پیش
حالا عزیزانی که غیر یه نژاد که هر ملیتی روی زمین داره چیزی برای افتخار کردن ندارن تحویل بگیرن ،غیر اینکه کورکورانه جای خالی افتخاراتشونو با چیزی مثل چنین بهانه هایی پر کنن احتمالا کاری از دستشون بر نمیاد وگرنه با بی شرمی اینقدر مطمئن جلوی پخش فیلمهای از این قبیل رو نمی گرفتن از طرف رمینا اشرفی کمال تشکر رو ازشون دارم،سعادتمند بشید
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سمیرا ک
۲ ماه پیش
حقیقت تلخی بود و تکان دهنده باور های افراطی توی جامعه که رد پاهاش بعد از گذشت یک قرن هم دیده می شه آزار دخترها بدست پدر یا همسر اتفاق جدیدی نیست که یک سری موضع می گیرن هرچند فیلم تلخی بود اما شیرینی پرداختن به این موضوع طعم خوشی به فیلم داد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد محمدی
۵ ماه پیش
این فیلم دور از فرهنگ و تمدن ایرانیاس باید توقیف بشه بیشتر از همه غرب از این بابت خوشحاله که یه کارگردان با درست کردن این فیلم میگه که ایرانیا وحشین متاسفانه همچین کارگردانای وطن فروشی کم نیستن تو کشورمون
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مریم اصغری
۶ ماه پیش
ممنونم ازکارگردانهاونویسنده هایی که باشهامت تمام جنبه های عقب ماندگی جامعه روبه تصویرمیکشن اونهابرای بیداری وازادی خون ندادندامابازندگی کردن خودشون مبارزه علیه ظلم روانجام دادند.این چنین انسانهایی هم بایدازشون تقدیربشه .موضوع فیلم خیلی تلخ بودولی واقعیت داشت وچون واقعیت مربوط به جامعه زنان هست مثل همیشه برای بسیاری راه اسونتراین هست که ندیده گرفته بشه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد مهدی
۶ ماه پیش
من نظر همه رو خوندم این فیلم از دید من واقعیت ایران نشون داد توی ایران تبعیض هست
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
زهرا گودرزی
۷ ماه پیش
با سلام به عقیده ی بنده مهمترین نکته ی قابل توجه فیلم این بود که آن پدر به دلیل مسائل ناموسی، دختر خودش را به قتل رساند، چون احساس کرد این دختر باعث بی آبرویی اش میشود ،اما به گناه خود بی توجه بود که با ریختن خون بی گناهی چه عقوبت هایی در انتظارش است. رسوایی و ننگی که تا آخر عمر برایش به بار آورد، برکتی که از آن خانه رفت ونکبت و بدبختی ای که گریبانگیر گناهکار و بیگناه این جریان شد . کاش بفهمیم که عالم محضر خداست . فیلم عالی بود اما امیدوارم برای گرفتن جوایز خارجی انتخاب نشود تا تصور دنیا از ایران وایرانی این چنین باشد .
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
امیرحسین جعفری
۷ ماه پیش
یکی از چیز هایی که نشان داده نشد رابطه دختره بود و از نظر دید من به موضوع این است که اصلا مهم نیست آن دختر رابطه احساسی یا جنسی و یا هرچی داشته یا نه مهم این است که خون ریختن به ناحق عواقب بدی در انتظار است و اگه دقت کرده باشین برکت از اون خانه پدری بعد از قتل آن دختر همه خواسته ویا ناخواسته تاوان پس دادند
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فاطمه رضایی
۸ ماه پیش
از لحاظ تکنیک های فیلم سازی قطعا فیلم خوبیه،خیلی خوب ساخته شده،اما از نظر پیام و محتوا چی؟ مثل این میمونه که یه تیکه نجاست رو گذاشته باشن تو یه ظرف طلا،چه فایده؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
رضا
۴ سال پیش
اونهایی که میگن فیلم بدی بود چون به اندازه گاو از سینما و فیلم خوب چیزی حالیشون نیست. بلانسبت گاو
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
صبا
۴ سال پیش
جای تاسفه که فیلم ارزشمندی مثل خانه پدری که با نهایت تبحر ساخته شده با بازیگران خوب و درجه یک که ارزش ده ها بار تقدیر داره باید توقیف بشه چون حرفی برای گفتن داره و فیلم چرت و پرت نیست و فیلمهای کثیف و آشغال و بی محتوا و بی مصرفی مثل اخراجی ها و قلاده های طلا و آشغالهایی نظیر اینها به نمایش درمیاد و در تلویزیون بارها پخش میشه. متاسفم که دروغ و ریاکاری و کثافتکاری تو این جامعه جایگاه والایی داری و درستی و حقیقت همیشه سرکوب میشه.... زنده باشید آقای عیاری عزیز، آقای هاشمی آقای شهاب حسینی ممنونیم از شما بزرگواران ....خوش به حال اونهایی که این فیلم رو دیدند.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فرید طلایی
۴ سال پیش
تو فرهنگ ایرانی جا افتاده که کار بد بکن ولی کسی نفهمه. خلاف میکنی بکن ولی یواشکی. اما نماز اول وقت یادت نره. مخصوصا به جماعت. خشونت و عدم درک متقابل تو ما ایرانی ها فراوانه. همه باید شبیه ما یا خانواده ما باشن. اگه نیستن اونا دارن اشتباه می کنن. یکی که خانواده اش اهل حجاب و نماز روزه ان از دید خیلی ها املن. یکی که حوصله نماز خوندن نداره از دید یه عده دیگه کافره. همه در حال قضاوتیم. بعد تا یکی میاد یه فیلمی میسازه میگه بابا ما اینجوری هستیم واین بده ، فحشو میکشیم به جونش. همش که نمیشه اخراجی ها ساخت عزیز دل برادر.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علی حقیری
۴ سال پیش
خانه ی پدری شاهکار به مفهوم مطلق کلمه و بهترین فیلم تاریخ سینمای ایران است.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ناشناس
۵ سال پیش
1-چند درصد از مردم ما این مشکل رو دارن و چند درصد میبینند؟؟ زیر 0.01 درصد...؟ زیر 0.0001 درصد...؟ 2- دیدن چنین فیلمی در سینما چه فایده هایی داره؟؟ لطفا تمامی فواید دیدن این فیلم برای مردم، مسئولین ومخصوصا اون بیماران روانی اینجوری رو بیان کنید... (میشه گفت که روانی ها بعد دیدن این فیلم دیگه روانشون آروم میشه..) 3-فرض کنیم فیلم به دنبال سیاه نمایی نیست و به نیت گرفتن جایزه خارجی ساخته نشده... خوب پس میشه خواهش کنیم از خیر(شر) جوایز جشنواره ای اون ور آبی بگذرند و اصلا فیلم رو به جشنواره ها نفرستند...؟! البته اگه ذره ای برای آبروی ایران و ایرانی اهمیت قائل اند!! 4- آیا واقعا به این مهم، اهمیت قائل اند؟؟؟ 5-خطاب به کاربر "مهدی" نگران دید مردم خارجی به خودمون بودن میشه افکار جهان سومی؟؟ به نظرتون این نگاه ها اصن روی اقلا روی گردشگری ما اثر نداره؟؟ 6-بازم خطاب به کاربر "مهدی" و "مصی" به نظرتون چند تا فیلم جهان اولی این شکلی داریم؟؟ چند تا فیلم جهان اولی غیر این شکلی داریم؟؟؟ بعید میدونم این مطلب رو انکار کنید که... تعداد فیلم های هالییودی که خودشون رو سیاه نشون نــــــمیدن خیلی بیشتر اون تعدادیه که سیاه نشون میدن و خود زنی میکنن... **فکر میکنی براچی ما درباره امریکایی ها حس قاتل بودن و سیاه بودن نداریم؟؟ چون اکثر وقتا (نه همیشه) اونا رو منجی دنیا دیدیم... ولی خارجی ها چی؟؟ سالی چند تا فیلم از ایران میبینن..؟؟ توی چندتاش ایرانی دیوونه و درگیر و تروریست و قاتل دخترش نیست!!؟؟ آقا مهدی نظرتون چیه از اون ور شروع کنیم؟؟؟ یعنی بیایم مثلا به ازای هر 30 فیلم "غیر سیاه" یه فیلم "سیاه" بسازیم... این جوری فکر کنم هم مشکلات رو بیان کردیم و هم زودتر به جهان اولی ها نزدیک میشیم... مگه نه؟!؟! 7-خیلی از دخترا شبیه بازیگرایی که تو فیلما میبینن تیپ میزنن... خیلی از پسرا هم همین طور... خیلی از بچه ها ادای بن تن و اسپایدر من و.. رو در میارن که توی فیلما میبینن.... "ادما شبیه چیزی میشن که میبینن..." 8- .... .. . به امید روزی که عکس یه قهرمان ایرانی روی دیوار اتاق بچه ام باشه....
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
رضا از باغملک
۵ سال پیش
شاهکار به تمام معنا
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
امین
۵ سال پیش
با اینکه هنوز فیلم رو ندیدم و امیدوار هم هستم که بلاخره اکران شه اما واقعا شرمم گرفت از خیلی کامنتهایی که به فیلم و خود آقای عیاری شد..متاسفم..
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهدی
۵ سال پیش
من این همه کامنت ها رو خوندمولی فکر میکنم چیزی که در جامعه رخ میده و داستان سازه برای فیلم سازی سوژه مناسبی هستش دوستان عزیز انقدر به خود نگیرید برید همین تفسیر های شما ما رو به این نقطه کشونده بدی همه جا هست هم تو ایران و هم خارج از ایران انقدر جهان سومی تفکراتتون رو مطرح نکنید از آقای عیاری ممنونم بابت ساخت این فیلم و هر فیلمی که ساخته میشه تو این مملکت دوستان من یک پدر و بزرگ نمایی شما واقعا مسخره و هدف دار به نطر میرسه شمایی که پرچم دار ایران و ایرانی هستید چرا نمیرید فیلم کوروش کبیر و به تصویر بکشید[...] آقایون لطفا ایرانی بودن تون رو اونجا ثابت کنید نه برای یه فیلمی که مشکلات جامعه رو مطرح میکنه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سعیده
۵ سال پیش
فیلم بی نظیری ست , چه در فیلمنامه و چه کارگردانی و بازیگری , روزی از این فیلم بعنوان یکی از بهترین فیلمهای تاریخ سینمای ایران یاد برده خواهد شد که آنروز دیر نیست .
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
غ
۶ سال پیش
باز هم کودک کشی در خوزستان؛ پدر سنگدل 2 فرزند خود را کشت عصر امروز مردی سنگدل در شهرستان رامهرمز دو فرزند ۳ و ۶ ساله خود را به قتل رساند. به گزارش داریا، این مرد که شغلش عریضه نویسی بوده است بدلیل اختلاف شدید با همسر و ظاهرا داشتن بیماری روانی (هنوز بیماری اش توسط مراجع ذیصلاح تایید نشده) دست به این اقدام جنون آمیز زده است. این جنایت هولناک زمانی رخ داده که این فرد با فرزندان خود در منزل تنها بوده است. قاتل بی رحم در اقدامی جنون آمیز ۲ فرزند خود را به محل زیارت بی بی تاج رامهرمز در خارج از شهر برده و این کودکان معصوم را خفه کرده است و جسد آنها را در نهایت قساوت و بی رحمی در صندوق عقب ماشین قرار داده و به همراه آنها خود را به پاسگاه نیروی انتظامی رامهرمز تسلیم کرده است. ناصر غلامی‌شیتاب، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رامهرمز نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با تأیید این خبر اظهار کرد: (ع.ح) عریضه‌نویس مقابل دادگستری این شهرستان دو فرزند پسر سه و شش ساله خود را در جاده کمربندی رامهرمز به هفتگل خفه کرد و به قتل رساند. این پدر بی‌رحم پس از کشتن فرزندان خود، جسد آنها را به کلانتری 11 رامهرمز منتقل و خود را به مأموران این کلانتری معرفی کرد. وی خاطر نشان کرد: بر اساس بازجویی‌های اولیه‌ای که توسط بازپرس کشیک قتل از نامبرده صورت گرفته، انگیزه این جنایت هولناک اختلافات خانوادگی این شخص با همسرش بوده است. دادستان عمومی و انقلاب رامهرمز در پایان اضافه کرد: هم‌اکنون این فرد در بازداشت پلیس است و تحقیقات و بازجویی از وی ادامه دارد. لازم به ذکر است این چندمین بار در سالهای اخیر است که کودکان قربانی خشونت والدین خود می شوند. باز هم به عیاری بگویید ضد دایرانی [...]
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سپیده
۶ سال پیش
سلام. دوستان فراموش نکنید که فیلم همیشه قرار نیست وضع اکثر مارو به تصویر بکشه. اگر ما هیچوقت همچین تصویری رو توی زندگیمون نداشتیم دلیلی بر نبودنش نیست. دلیلی بر کذب محض بودنش نیست. پس بیاید جای اوردن مثال نقض یک درصد به بودنش هم فکر کنیم . به هر حال اگر توی جامعه ما برای ده درصد هم این اتفاقات بیوفته اون ها هم جزئی از این جامعه هستند. یعنی همه ما ایرانی ها خوب هستیم و بی عیب و نقص ؟ یعنی بین هشتاد میلیون پدر ایرانی کسی که دارای مشکل عقلی باشه پیدا نمیشه ؟ یعنی همه مادرها ، همه زن ها ، همه فرزندان ، همه اصناف خوب هستن؟ خب انوقت صفحه حوادث روزنامه طنز هفته است لابد! این جبهه گیری های ما فقط خودمون رو محدود و محدود تر میکنه ، فقط هنر و هنرمند رو محدود تر میکنه . اگر قرار باشه بگیم راجع به فحشا فیلم نسازید ،چون نیست! راجع به ازدواج سفید نسازید چون نیست ! راجع به ظلم نسازید چون نیست! دیگه چی میمونه ؟ جز یک مشت عشق مثلثی و فیلم فارسی ! نکته دوم ، سایت محترم سلام سینما ، میشه لطف کنی و دیگه اقای فراستی رو جزو منتقدین نذاری؟ ایشون بیشتر شبیه مخالف محض و مطلق زندگی هستند تا منتقد ، شان و منزلت منتقد فکر میکنم خیلی بالاتر باشه. مرسی.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
جواد
۶ سال پیش
مگه قرار نیست رسانه ها اعم از نوشتاری ، شنیداری و دیداری معضعلات و کمبودها و مشکلات و نواقص فرهنگی ، تاریخی ، اجتماعی و رفتاری رو بیان کنند ، خوب وقتی هم که گفته میشه ، به قول خانم میلانی فریاد میزنن که آی آبروی ایران رو بردین ، و سیاه نمایی شد ، چه بایدکرد ، .
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
YALDA
۶ سال پیش
دمت گرم آقای عیاری خیلی مردی تو این روزهایی که همه مث کبک سرشون رو زیر برف کردن و درد های بی صدای امسال دخترای این فیلم رو نمیبینن واقعا آقای عیاری درد های تو سینه حبس شده ی دختران کشورم رو به تصویر کشید درد هایی که یا کسی ندید یا بهش توجه نکرد... فقط خیلی دردناکه که بجای روبرو شدن با حقیقت ازش فرار میکنیم و خودمون رو فریب میدیم و جلوی دیده شدن این حقایق دردناک رو میگیریم!! فقط تاسف...!!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مصی
۶ سال پیش
آقای فراستی بیشتر شبیه اون سنجاب توی کارتون بنر هستش که کلا مخالفه!!ما هنوز همه دنیارو با خودمون دشمن میدونیم که هیچ وقت آزمون وخظا نمیکنیم وحقایق همیشه دفن میشن.ما فکر میکنیم مردم دنیا دهنشون بازهوکار دیگه ای ندارن جز اینکه فرهنگ غنی وایرانی مارو به چالش بکشن. توی هالیوود سالی چندین فیلم از کشتن بچه ها وتجاوز ساخته میشه اونم توی خود امریکا.پس همه دنیا باید بگن مردم امریکا همه قاتلن!!!اشکال مسعولین ما اینه که سینما وهنروسیاست وهمه چیزو باهم مخلوط کردن واز توش توقیف میا بیرون.در ضمن همیشه کشتن جسمی از طرف مردان خانواده برعلیه زنان ما نبوده بلکه زمانی که دختران هیچ نظری درباره شریک زندگی وازدواج نمیتونستن داشته باشن هم 1جور کشتن ودفن کردن روح این زنان بوده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
میثم
۶ سال پیش
فیلم تنها داره چوب یک چیز رو میخوره. [...]. فیلم تنها چوب صداقت و راستگویی خودش رو می خوره. چیزی که خیلی ها رو ناراحت میکنه. «صداقت»
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مجید
۶ سال پیش
من با دیدن تیزر این فیلم خواهان دیدن فیلم شدم اما افسوس
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
shima
۶ سال پیش
عـــــــــــــــــــــــــــــــالی بود...صرفا گفتن عالی کمه برای این فیلم... انقدر داستان جذاب بود که کل فیلم متوجه نمیشدی داستان فقط در یک لوکیشن اتفاق می فته...حقیقت جامعه را خیلی عالی به تصویر کشیدن...خیلی خوشحالم که تونستم این فیلم رو در همان دو روز اکران ببینم...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ایرانی
۶ سال پیش
هرروز که می گذرد متوجه می شوم که این آقای مسعود فراستی اصلا از سینما چیزی نمی فهمد و هنر سینما را با مقوله های دیگر اشتباه گرفته . سینما یعنی بعد از دیدن فیلم متاثر بشی ، حالت خوب بشه ، حالت بد بشه ، متنفر بشی ، خوشحال بشی ، امیدوار بشی ، مایوس بشی و .... خلاصه اینکه با کل حقایق جامعه آشنا بشی .!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد
۶ سال پیش
امروز فهمیدم خانه پدری توقیف شد فقط باید بگم متاسفم برای این سینما
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سارا
۶ سال پیش
این فیلم 2 شب اکراین داشت اما امروز که من زنگ زدم بلیط بگیرم گفتن ممنوع شده مجدد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علی
۶ سال پیش
فیلم از لحاظ داستانی عالی بودباید با واقعیت ها کنار اومد این همه توموبایل صحنه کشتار میبینیم هالا یه بار تو سینما ببینیم بعدشم حالا که توقیف می کنید صفحه حوادث روزنامه ها هم از خوشنت زیاد نزارید چاپ بشن مردم دنیا می خونن.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حامد
۶ سال پیش
اکران فیلم هم مثل خودش راز آلود و عجیب، اینکه چرا اکران شد و در کمتر از دو روز دوباره توقیف شد خیلی عجیبه، ولی به هرحال به یکباردیدنش می ارزید
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علی اصغر
۶ سال پیش
یعنی میشه این فیلم تو قزوین هم اکران بشه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ساره
۶ سال پیش
برید ببینید- شلوغ شدن سالن سینما برای این فیلمهای توقیفی پیام بزرگی داره.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ساره
۶ سال پیش
زنده باد آقای عیاری و تمام فیلمسازایی که وجدان بیداااااااار دارن - جناب فراستی به خدا شما هرچه بیشتر سکوت کنی برا خودت بهتره .باور کن.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
على
۶ سال پیش
به نظر من فيلم(نسبتا)دقيقى بود و تنها مشكل آن اين بود كه در بعضى موارد فيلم فمينيستى ميشد. اما در كل فيلم بسيار خوبى بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
40
۶ سال پیش
بیشتر نظرات در مورد فیلم متاسفانه سیاسی است تا سینمایی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
reza
۶ سال پیش
شاگردهای فراستی حمله کردن به خانه پدری بابا شما برید فیلم محبوب استادتان شرط اول و اخراجی ها ببینید
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
احمد
۶ سال پیش
برای آقای عیاری متأسفم فحش دادن با ریتمی واحد به ایران کار سختی نیست
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ش
۶ سال پیش
دوستانی که تجمل شنیدن نظر مخالف رو ندارند توصیه می کنم تمرین تحمل ایده های متفاوت کنند و چشمهاشونو به کشورشون باز کنند نظرشون تغییر می کنه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
آرمان
۶ سال پیش
فیلم بدی بود چون از ایران چهره بدی نشون میده والا تو داعش هم این طوری نیست نمیگم حقیقت هست یا نیست یا بگید یا نگید ولی وقتی میشه بهتر این حقایق رو بیان کرد از آقای عیاری بعید که این شکلی بسازه و این طور نشون بده تو کشور اعتیاد هست احتیاج هست دزدی هست، نه فقط تو ایران بلکه تو همه جای دنیا بعضی جاها بیشتر حتی بعضی جاها نمیزارن که در باره اش حرف بزنی چه برسه فیلم بسازی ولی باز میگم این طور گفتن از ایشون بعیده خیلی غلیظ و شدید گفته . امیدوارم قصدی تو ش نداشته باشه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محسن
۶ سال پیش
در این فیلم آدم متوجه نمیشه دختر چه کاری کرده که مستجب مرگ است؟ عیاری سیاه نمایی انجام داده و مبالغه را چاشنی کار خودش کرده است! بیشتر شبیه فیلم های ضد دین هالیوودی شده، آقای عیاری چشمان شما سفید ها را کلا نمیبیند؟!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ایران
۶ سال پیش
آقای عیاری خدا خیرت بده -خیلی شجاعید.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
احسان
۶ سال پیش
چرا بعضی فکر میکنند سینما باید راه حل نشون بده؟ سینما مثل آزمایشگاهه. درد و مرضتو توی یک برگه مینویسه میده دستت. حالا باید بری دکتر خودتو درمون کنی. حالا فرض کنین اون دکتری که بلد نیست دوای درد چیه چیکار میکنه؟ خودشو راحت میکنه و میگه: "تو هیچیت نیست،خوبه خوبی، اون آزمایشگاه هم چون میخواد تو رو مریض نشون بده و سیاه نمایی کنه این جوابو بهت داده وگرنه تو از همه سالمتری". مریض هم خوشحال از مطب میاد بیرون ولی اون غده سرطانی روز به روز تو وجودش رشد میکنه و اون مریض خوشحاله. تازه کلی هم به آزمایشگاه فحش میده.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مجتبی
۶ سال پیش
دست هالیود و 300 و پرسپولیس و بدون دخترم هرگز و .... درد نکنه واقعه کیانوش عیاری روی همه رو سفید کرده.اگه این فیلم و واسه یکی از اعضای داعش پخش کنن حتما میگه این یارو یکی از اعضای ماست که داره تو ایران فیلم میسازه و علیه ایرانیها تبلیغ میکنه. جزا ئکم خیرا یا حبیبی ایرانی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Yasy
۶ سال پیش
زندگي من بود تقريبا از اقاي عياري تشكر مي كنم چون يه ذره حال من خوب شد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
آرش
۶ سال پیش
دوستانی که به آقای عیاری توهین میکنند و داستان پردازی میکنند. این که موافق این فیلم نیستید رو میتونید حتی با جملات مزخرف و مسخره و اهانت هایی از این قبیل به خود فیلم بکنید. چرا به فیلمساز توهین میکنید.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سیمین
۶ سال پیش
جناب محمد! این فیلم به جز زجر دادن جامعه هیچ اثری ندارد!این فیلم چه درمانی برای انسانهایی است که واقعا از بیماری روانی رنج می برند؟؟؟؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد
۶ سال پیش
هنوز 1 ماه نشده كه يك پدر در خوزستان 2 تا بچه دو قلوش رو زنده به گور كرد 1 سال پيش در شهرك غرب يك پدر دخترش رو كشت چند ماه پيش هم يك برادر سر غيرتي شدن خواهرش رو كشت نميشه واقعيت رو مخفي كرد كساني كه موافق مخفي كردن اين درد هاي وحشتناكه جامعه هستند خودشون طرفدار اين سبك خشونت ها هستند
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فرزانه
۶ سال پیش
جناب عیاری عجب فیلمی از زندگی خودت ساختی ها !!!! ببخشید شما و پدرتون با اعراب جاهلیت نسبتی نداشتین ؟؟؟؟؟ زنده به گور کردن دختر ها و قتل اونا به خاطر گناه کوچک خصوصیت خودت و امثال خودته ................. پدران ایران شما رو به خدا اجازه ندید امثال عیاری به شما توهین کنند!!!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سیمین
۶ سال پیش
می دونستین این داستان زندگیه شخص عیاری است. جناب عیاری و پدر بزرگوارشون خواهر بدبختش رو به همین شکل کشتن . ضربه دسته هاون رو هم خود عیاری زده.... مرد حسابی آخه اگه باز یه شوهر چنین کاری رو کرده بود قابل قبول تر بود تا یه پدر ! مگه خودت پدر نیستی؟ مگه پدر ایرانی سنتی متدین اینه؟؟؟؟ بعد ما از هالیوود و 300 ناراحت میشیم که قوم آریایی رو وحشی نشون میده! جای جناب عیاری بیمارستان روانی است نه جامعه سینمایی ایران!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سروش
۶ سال پیش
بنظرم نبایستی سینمای ایران تبدیل بشود به خاطره گویی افراد از بچگی ها و تجربیات قدیمشون که در اینصورت معلوم نیست تا کجا مردم را دنبال نخود سیا خواهد فرستاد امیدوارم یه روزی یک سینماگر جوون و خوب بتونه حقیقت داستان نوستالژی سینماگرای قدیمی رو به زیرزمین خانه پدری بیان کنه!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ