ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

صحبت های برندگان هفتمین جشن منتقدان سینما+ فایل صوتی صحبت‌های رضا عطاران و شهاب حسینی

۷ سال پیش
صحبت های برندگان هفتمین جشن منتقدان سینما کشور که دیروز برگزار شده بود در ادامه آمده است.

به  گزارش سلام سینما، دیروز در تالار  ایوان شمس، هفتمین جشن منتقدان سینما برگزار شده بود که این مراسم با حواشی جالبی به همراه بود. بخشی از صحبت های برندگان بخش سینمایی را در ادامه آمده است.

 

بهترین استعداد خلاقانه از دستاوردهای فنی: امیر حسین حداد- فیلم آسمان زرد کم عمق

امیر حسین حداد: من فقط میخواستم از لطف دوست عزیزم سعید تشکر کنم، سعید جان من خیلی بهت مدیونم، مرسی.

 

بهترین فیلم برداری: محمود کلاری-  فیلم استرداد

محمود کلاری: خیلی ممنونم، به هرحال این جایزه خیلی مهمیه، سپاسگزارم از انجمن منتقدین و نویسندگان سینمای کشور، مهمتره برای اینکه حسین جعفریان و علیرضا زرین دست این لطف میکنند و  این جایزه از دست آنها میگیرم. خیلی فکر میکردم این جایزه حق پیمان شادمان فره برای فیلم آسمان زرد کم عمق، کارش فوق العاده بود.

 

محمود کلاری برنده بهترین فیلمبرداری فیلم استرداد

 

بهترین خلاقیت و استعداد درخشان ویژه فیلمسازان اول: احسان عبدی پور- فیلم تنهای نتهای تنها

احسان عبدی: سلام، یه چیزایی تو سینما هست که باید بگردی پیداش کنی یادش بگیری شهرتو عوض کنی جاتو عوض کنی یه چیزایی تو سینما هست که میخوای یادش نگیری هی دنبالت میان هی دنبالت میان هرچقدر ازش فرار میکنی از دنبالت میان دعا کنید توی کوچه بن بست این چیزا گیرم نندازن.

 

بهترین بازیگر نقش مکمل زن: فرشته صدر عرفایی- فیلم حوض نقاشی

فرشته صدرعرفایی: سلام، من خیلی سپاسگزارم از انجمن منتقدین و بسیار دیپلم با ارزشیه برای من، همینطور به گروه خوب حوض نقاشی هم خسته نباشید میگم و تشکر میکنم.

 

بهترین بازیگر نقش مکمل زن: پگاه آهنگرانی-  فیلم دربند

پگاه اهنگرانی: تشکر بسیار جایزه ی جذابیه برای من، بسیار  خوشحالم این جایزه گرفتم تشکر میکنم از عوامل فیلم دربند اقای شهبازی، نازنین، هومن و بقیه.ممنون.

 

پگاه اهنگرانی برنده نقش مکمل زن فیلم دربند

 

بهترین بازیگر نقش اول زن: نازنین بیاتی- فیلم دربند

نازنین بیاتی: اینقدر قلبم داره میزنه،واقعا خیلی سخته صحبت کردن ولی این جایزه مدیون اقای شهبازی هستم و گروه خوبشون که اینقدر به من کمک کردند  تا پگاه عزیز و آقای بهمن و ممنون از منتقدان عزیز که من لایق این جایزه دونستند.

 

نازنین بیاتی -بهترین بازیگر نقش اول زن- فیلم دربند

 

دیپلم  افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد: شهاب حسینی- فیلم حوض نقاشی

شهاب حسینی: سلام عرض میکنم، خیلی خیلی این دیپلم افتخار برای من ارزشمنده، هرچه که انجام دادیم و هرچه که انجام میدیم هرچقدرم خوب، هرچقدرم بهتر از خوب، چیزی افزون بر وظیفه ای که در برابر اجتماعمون به عهده داریم نیست.

 

شهاب حسینی-دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد

 

Your browser does not support the audio element.

 

بهترین بازیگر نقش اول مرد: رضا عطاران- فیلم دهلیز

رضا عطاران: خیلی خوشحالم که این جایزه گرفتم حتی اگه حقم نبوده (خنده) مرسی، به زور بوده لابی بوده هرچی بوده خوشحالم به چند دلیل، یکیش اینه که از دست منتقدین جایزه میگیرم و دلیل دیگه اینکه در این دوره میگرم ارزش این جایزه خیلی بالاتره، در دوره قبلی اوضاع سینما خیلی شمق در عقرب بود(خنده)

 

رضا عطاران- بهترین نقش  اول مرد-دهلیز

 

Your browser does not support the audio element.

 

بهترین فیلم نامه: علی اصغری-فیلم دهلیز

علی اصغری: من فقط بگم که ایده این فیلم مال اقای شعیبی که با هم نشستیم این کار نوشتیم و این جایزه تقدیم میکنم به همسرم که قرار بود امشب اینجا باشه و کسالت داشتن و نتونستن بیان و همچنین قرار گرفتن اسمم در کنار این عزیزان واسه من خودش یه افتخار بزرگه.

 

بهترین کارگردانی: پرویز شهبازی-فیلم دربند

پرویز شهبازی: از همکاران در فیلم دربند تشکر میکنم و فیلم دربند برای من به عنوان پنجمین فیلمم یک نکته میمون و مبارک داشت و اون این بود که من با مردم پیوند زد، قبلا فیلم های من بین مردم کمتر دیده میشد، این بی شک به خاطر این بوده که من یه مقدار خودمم به مردم نزدیک کردم نه به مفهومی که باج بدم به سلیقه آنها، یک مقدارشم احتمالا احتمالا میگم به خاطر نقد منتقدان است چون نقد منتقدان کمتر به دست مشتری میرسه و بیشتر خود فیلمسازان نقد میخونن. من خوشحالم  که اقای کیمیایی این جایزه به من دادن.

 

دیپلم افتخار بهترین فیلم: سعید آرمند- فیلم پرویز

سعید آرمند: من جا داره تشکر  کنم از انجمن منتقدین و نویسندگان سینمای ایران و خیلی باعث افتخاره که این جایزه از این انجمن گرفتم و مدیون هستم این جایزه رو به نویسندگان خوب این کار که  جزو کاندیدا بودند و کارگردانی بسیار خوب اقای مجید برزگر درواقع من مدیونش هستم و بازی خیلی خوب لوون و اینکه این جایزه رو اولین فیلم سینماییم از دست کسانی میگیرم که بزرگان سینمای ایران هستند.

 

سعید آرمند-فیلم پرویز

 

بهترین فیلم: امیر سماواتی- فیلم دربند

امیر سماواتی: من خیلی برام افتخاره که از دست خانم بنی اعتماد، اقای منوچهر محمدی وآقای منبتی و آقای مدرسی این جایزه گرفتم. دربند ثمره ی دوستی خوب من و اقای شهبازی درجه اول ، تشکر میکنم از پرویز برای زحماتش در این فیلم، تشکر میکنم از تک تک بچه هایی که در این فیلم به ما کمک کردند، تشکر مکینم از اعضای انجمن منتقدین که زحمات ما رو در فیلم سینمایی دربند دیدند.

 

عکس هایی از مراسم جشن انجمن منتقدین و نویسندگان

 

جشن منتقدان

 

عکس داریوش فرهنگ و مهدی هاشمی و بابک حمیدیان

 

سحر دولتشاهی و ترانه علیدوستی

 

مازیار میری و آنا نعمتی

 

نظرهای منتشرشده