ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

واکنش جالب نیما دهقانی به حمله شاهین نجفی به هنرمندانی که به دیدار رئیس جمهور رفتند

۸ سال پیش

سلام سینما: شاهین نجفی خواننده جنجالی که در خارج از کشور زندگی می‌کند در پی دیدار اهالی هنر و فرهنگ با رئیس جمهور، طی یک بیانیه احساسی و بدون رعایت شئونات اخلاقی، دکلمه وار به هنرمندانی که در این دیدار شرکت کردند با  القابی نظیر هنر‌بند، افراد بزدل و کسانی که کاسه گدایی در دست گرفته حمله کرد.


این بیانه با واکنش‌های زیادی روبرو شده است که در این بین نیما دهقانی، نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر و از طنزپردازان مجله چلچراغ، در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک در واکنش به صحبت‌های شاهین نجفی با بیانی طنزگونه نوشت:


«خب خداروشکر آقای شاهین نجفی هم پیام دادن. واقعا خوابم نمی‌برد از هول و ولا.
آقایان دولت آبادی، فرمان آرا، رشیدی، ناظری، اَبَر، خانم‌ها طائر پور، صابری، ثمینی، بهرام، افشار، بنی اعتماد، علیدوستی خجالت بکشید دیگر. گوش کنید استاد نجفی چی می‌گه. تا کی بند ارگاسم سیاسی مازوخیستی فالانشیستیک مخروطی تاریخی؟
مخصوصاً اون دولت آبادی خودفروخته. با اون شهرام ناظری وطن فروش. حبیب رضایی معلوم‌الحال هم که هیچی.»

 

به گزارش سلام‌سینما، در ادامه واکنش‌های موجود، خبرآنلاین در نقدی بر این بیانیه،  بی‌خردی را یک مشکل بزرگ در جهان سوم تلقی کرده و می‌نویسد: « کیسینجر بزرگترین مشکل جهان دانش در هزاره سوم را نه فقدان و کمبود اطلاعات، بلکه عدم توانایی پردازش و تحلیل آن‌ها می‌داند.  وقتی "خرد" از میان هنر و اندیشه رخت بر می‌بندد و می‌رود، "هنرمند مردمی" به راحتی به ضد مردم تبدیل می‌شود.»

 

نظرهای منتشرشده