ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

معرفی فیلم های سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر/ «برف» +عکس های فیلم و پشت صحنه

۸ سال پیش
فیلم«برف»، سومین فیلم بلند سینمایی مهدی رحمانی در سی و دومین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

سلام سینما- فیلم «برف» به کارگردانی  مهدی رحمانی در سی و دومین جشنواره فیلم فجر حضور دارد. «برف» سومین فیلم بلند مهدی رحمانی است. مهدی رحمانی فیلم های «دیگری» و «پنهان» را نیز در کارنامه کاری خود دارد.

کارگردان فیلم «برف»، مهدی رحمانی به سوره سینما گفت: طی چند سالی که مشغول کارگردانی هستم، بیشتر به دنبال کشف زبان خودم بودم و فکر می‌کنم با «برف» آن را پیدا کرده ام. الان فکر می کنم زبانی که در «برف» به آن رسیده ام در آثار بعدی من نیز ادامه دار باشد.

او نیز در ادامه در رابطه با سی و دومین جشنواره فیلم فجر گفت: من در مورد نامزد جایزه شدن پیش بینی خاصی ندارم. تنها امید دارم فیلمم به خوبی دیده شود و تنها خودش باشد که قضاوت ها را بر می‌انگیزد و نه معیارهای حاشیه ای و نامربوط به آن.

 

خلاصه فیلم «برف»:

یک روز از زندگی خانوادهای شهری که درگیر مراسم خواستگاری دخترشان هستند ...

 

عوامل فیلم «برف»:

کارگردان: مهدی رحمانی/ دستیار کارگردان: بهروز داوودی، منصور میرشکاری/ تهیه کننده: مهدی رحمانی/ مدیر فیلمبرداری:امین جعفری/ دستیار اول فیلمبردار: فرخ طالشانی/ نویسنده: حسین مهکام، مهدی رحمانی/ تدوین:حسن حسن دوست/ موسیقی: بابک میرزاخانی/ صدابردار: یدالله نجفی/ طراح گریم:مهرداد میرکیانی/ طراح صحنه و لباس: ویدا روشنی

بازیگران: رویا تیموریان/ افشین هاشمی/ محمد رضا غفاری/ آناهیتا افشار/ رابعه مدنی/ مینا ساداتی/ شیرین یزدانبخش/  میلاد کی مرام

 

عکس های فیلم «برف»:

 

عکس فیلم برف

 

فیلم برف رویا تیموریان

 

عکس فیلم برف

 

فیلم برف

 

فیلم برف میلاد کی مرام

 

عکس های پشت صحنه فیلم «برف»:

 

پشت صحنه فیلم برف

 

پشت صحنه فیلم سینمایی برف

 

پشت صحنه فیلم برف

 

پشت  صحنه فیلم برف

 

پشت صحنه فیلم برف

 

عکسی از پوستر فیلم «برف»:

پوسترفیلم «برف» توسط علیرضا نصرتی طراحی شده که از کارهای قبلی او میتوان به طراحی پوسترهای فیلم «جدایی نادر از سیمین» اشاره کرد.

 

پوستر فیلم برف

 

آدرس سایت اصلی فیلم «برف»:  www.barfmovie.ir

 

نظرهای منتشرشده