ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

رایزنی برای حضور فیلم «شیار ۱۴۳» در بخش مسابقه جشنواره سی و دوم فجر

۸ سال پیش
«محمدحسین قاسمی» از پس گرفتن اعلام انصراف از جشنواره‌ی فیلم‌ فجر به خاطر فیلم «شیار 143» و همچنین رضایت اهالی رسانه از این فیلم خبرداد.

سلام سینما: پایگاه خبری رجا نیوز در خصوص رایزنی‌ها برای قرارگیری فیلم «شیار ۱۴۳» نوشت: «محمدحسین قاسمی» –تهیه‌کننده‌ی فیلم «شیار143» پیرامون انصراف این فیلم از جشنواره‌ی فجر گفت: «در روزهای گذشته به خاطر ایرادات فنی که در کار پیش آمد تصمیم‌گرفتیم که از حضور در جشنواره انصراف دهیم. اما با لطف خدا این مشکلات برطرف ‌شد و ما نامه‌ی عدم انصراف را هفته‌ی گذشته به مراجع زیربط ارسال کردیم.»

تهیه‌کننده‌ی فیلم «اشیاء از آنچه در آینه می‌بینید، به شما نزدیک‌ترند» در مورد چرایی عدم حضور «شیار 143» در فیلم‌های بخش مسابقه جشنواره افزود: «ما بعد از اعلام نامه عدم انصراف، امیدوار بودیم که مسئولان جشنواره طبق قانون فیلم ما را برای حضور در بخش مسابقه‌ی جشنواره در اختیار هیئت داوران قرار دهند. اما ظاهراً این اتفاق نیفتاده است. البته با توجه به اینکه گفته شده احتمال افزایش فیلم‌های بخش مسابقه قطعی است، همچنان رایزنی‌ها برای حضور این فیلم در بخش مسابقه ادامه دارد.»

برگزیده‌ی دوره‌ی دوم جشنواره‌ی مردمی فیلم عمار در مورد اکران خصوصی این فیلم برای اهالی رسانه هم عنوان‌کرد: «فیلم «شیار143» را برای اهالی رسانه اکران کردیم و بازخوردهای بسیار مثبتی از آن‌‌ها گرفتیم. تمام کسانی که فیلم را دیده‌اند، ابراز رضایت کردند.»

گفتنی است فیلم «شیار 143» به کاگردانی «نرگس آبیار» و بازی «مریلا زارعی»، «مهران احمدی» و «گلاره عباسی» داستان یک زن را در پس جنگ به تصویر می‌کشد. شنیده می‌شود که بازی «مریلا زارعی» و سکانس پایانی فیلم، به شدت درخشان از آب درآمده است.

نظرهای منتشرشده