ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

معرفی فیلم «شهر موش‌ها 2»+ عکس های فیلم و پشت صحنه و پوستر

۵ سال پیش
فیلم «شهر موش‌ها 2» سری دوم فیلم خاطرانگیز و محبوب کودکان اواخر دهه 50 و دهه 60، به کارگردانی مرضیه برومند، در 5 شهریور ماه به سرگروهی سینما قدس اکران می شود.

سلام سینما- فیلم «شهر موش‌ها 2» سری دوم فیلم خاطرانگیز و محبوب کودکان اواخر دهه 50 و دهه 60، به کارگردانی مرضیه برومند، در 5 شهریور ماه به سرگروهی سینما قدس اکران می شود. سری اول «مدرسه موش ها» برای آن که بچه‌ها را تشویق کند به مدرسه بروند در یک جنگ تلویزیونی در سال 1360 پخش شد. به علت استقبال زیاد مردم «مدرسه موش ها» با 105 قسمت ساخته شد. فیلم سینمایی «شهر موش ها 1» نخستین بار سال 1364 با بودجه یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به کارگردانی مرضیه برومند و محمدعلی طالبی ساخته شد. فاطمه معتمد آریا، حمید جبلی و ایرج طهماسب ازجمله گویندگان«شهر موش ها 1» بودند.(لینک خاطرات جالب مرضیه بومند از مدرسه موش ها)

 

عکس های «مدرسه موش‌ها»:

 

مدرسه موش ها.مرضیه برومند

 

مدرسه موش ها.مرضیه برومند

 

عکس های «شهر موش‌ها 1»:

 

.شهر موش ها  1. شهر موش ها.مرضیه برومند

 

.شهر موش ها  1. شهر موش ها.مرضیه برومند

 

فیلمبرداری «شهر موش‌ها 2» در سوله ای به فضای 1500 متر مکعب واقع در بوستان ولایت از تیر ماه 1390 آغاز شد. این شهر قسمت مرفه‌نشین و مستضعف‌نشین دارد.

همزمان با اکران «شهر موش‌ها 2»، عروسک‌ها، لوازم جانبی و بازی رایانه‌ای آنلاین مرتبط با «شهر موش‌ها» عرضه خواهد شد و کنسرت «شهر موش‌ها» نیز برگزار می‌شود. دکور فیلم «شهر موش‌ها 2» به علت آنکه جزوی از خاطرات کودکان ایرانی محسوب می شود قرار است در اختیار شهر تهران قرار بگیرد تا به عنوان یک مکان گردشگری از آن استفاده شود. تهیه‌کنندگان این فیلم علاوه بر اختصاص دادن درصدی از فروش فیلم به کودکان کار ایران و کودکان آسیب‌دیده از جنگ کشورهای دیگر منطقه، از دوبله آن به زبان عربی و نمایش برای کودکان غزه، سوریه، عراق و ... خبر دادند.

کپل، سرمایی، آقا معلم و موش های مدرسه موش ها در فیلم «شهر موش‌ها 2» در سن بزرگسالی خواهند آمد. کپل و نارنجی با یکدیگر ازدواج کردند و کپلک و صورتی فرزندان آنها هستند. تاژ بانو نیز خدمتکار آنها است.

منیژه حکمت درباره اکران « شهر موش‌ها 2» و آشتی سینما و مردم گفت:

سينما نيازمند آشتي ملي است که اين موضوع مي تواند با اکران «شهر موش ها» رقم بخورد. «شهر موش‌ها 2» یک پروژه ملی است که باعث آشتی سه نسل مختلف در کنار هم خواهد.

 

خلاصه فیلم «شهر موش‌ها 2»:

موش های «شهر موش ها 1» بزرگ شده اند و توانستند اسمشو نبر)گربه شهر موش ها) را شکست بدهند و شهری زیبا را برای خود بسازند. اما حالا بچه های موش های بزرگ وارد منطقه ممنوعه می شوند و سبدی پیدا می کنند و ...

 

عوامل فیلم «شهر موش‌ها 2»:

کارگردان: مرضیه برومند/ تهیه کنندگان: منیژه حکمت،علی سرتیپی/ فیلمنامه: فرهاد توحیدی/ مدیر هنری و طراح دکور: محسن شاه ابراهیمی/ تدوین: مصطفی خرقه پوش/ موسیقی: بهرام دهقانیار/ مدیر فیلمبرداری: کاوه شاه محمدلو/ طراحی صدا، صداگذاری و میکس صدا: علیرضا علویان/ مدیر تولید: جعفر عروجی/ سرپرست گویندگان: آزاده‌پور مختار/ طراح و سرپرست کارگاه عروسک سازی: مرضیه محبوب/ طراح لباس: نازنین توسلی/ جلوه‌های ویژه کامپیوتری: رضا میثاقی/ شعر و ترانه: هنگامه مفید/ سرپرست عروسک گردان‌ها: محمد اعلمی/ روابط عمومی: محرم براتی/ عنوان بندی: ابراهیم حقیقی

 

بازی دهندگان عروسک: پیمان فاطمی، محمد اعلمی، فروزان بهرام پور، شیما بخشنده، امیرسلطان احمدی، علی اعتصامی فر، محمد لقمانیان، عادل بزدوده و ...

گویندگان عروسک: الکا هدایت، لیلی رشیدی، آزاده مویدی، مانی نوری، سیامک صفری، امیررضا میرآقا، امیرحسین صدیق و ...

 

عکس های فیلم و پشت صحنه « شهر موش‌ها 2»:

 

شهر موشها.شهر موش ها2. کپل.مشکی. صورتی.مرضیه برومند

 

شهر موشها.شهر موش ها2. کپلک.کپل.نارنجی. صورتی.مرضیه برومند

 

شهر موشها.شهر موش ها2. گوش دراز.کلنل.شیپور.مرضیه برومند

 

فیلم شهر موش ها2

 

شهر موش ها2

 

امیرحسین صدیقی.فیلم شهر موش ها2.کورول موش

 

شهر موش ها2

 

.فیلم شهر موش ها2.پشت صحنه

 

شهر موشها.شهر موش ها2.منیژه حکمت.احمد مسجد جامعی .مرضیه برومند

 

پشت صحنه شهرموش ها2.مرضیه برومند.کپلک.صورتی.مشکی

 

علاقه‌مندان به این پروژه سینمایی می‌توانند با مراجعه به بخش نام‌نویسی خبرگزاری موشنا و ورود اطلاعات به عنوان موشوند ثبت نام کرده و از مزایای موشوندی(لینک متن مزایای موشوندی) استفاده نمایند.

برخی از معروف‌ترین موشوندهایی که تاکنون ثبت نام کرده‌اند: رضا عطاران٬ فرهاد آییش٬ محمدرضا هدایتی٬ سحر دولت‌شاهی٬ ویشکا آسایش٬ امید روحانی، علیرضا خمسه، همایون شجریان و جواد خیابانی

 

عکس هایی از ساخت شهر فیلم « شهر موش‌ها 2»:

 

ساخت دکور شهر موش ها.شهر موشها2.مرضیه برومند

 

ساخت دکور شهر موش ها.شهر موشها2.مرضیه برومند

 

حواشی «شهر موش‌ها 2»:

نخستین اکران فیلم سینمایی «شهر موش ها 2» در تاریخ 27 مرداد سال 93، همزمان با افتتاح پردیس سینمایی کورش برای اهالی رسانه بود. (لینک گزارش خبری  لینک گزارش تصویری)

جشن بزرگ «شهر موش ها۲» عصر 29 مرداد ماه با حضور هنرمندان و مردم و بچه ها در فضای آزاد برج میلاد برگزار شد.(لینگ گزارش خبری و تصویری)

گروه پالت به همراه موش های « شهر موش‌ها 2»، آهنگ های «شهر موش‌ها» " ک مثل کپل، صحرا شده پر ز گُل..." را اجرا کردند. (لینک کلیپ)

جعفر عروجی درباره بودجه فیلم «شهر موش‌ها 2» توضیح داد:

گروهی حدود دو هزار و 500 نفر از دی‌ماه سال 91 مشغول پیش‌تولید این فیلم شدند و در ابتدا بودجه این فیلم دو میلیارد پیش‌بینی شده بود که با تورمی که به وجود آمد با هفت میلیارد به پایان برسد.

مرضیه برومند درباره عروسک های «مدرسه موش ها» و «شهرموش ها» گفت:

ما این عروسک ها را در داخل کارتون به بنیاد فارابی در آن زمان تحویل دادیم اما  یک عروسک کپل که به نوعی بدل بود را از میان آنها برداشتیم. زمانی که موزه سینما تاسیس شد ما فقط همین یک عروسک کپل را داشتیم که آن را به موزه هدیه کردیم. بعد از مدتی خبر رسید که تکه پاره های این عروسک ها در شهرک غزالی پیدا شده است. این عروسک ها دوستان شما و بچه های من بودند این رسم ناپسندی است.

فیلم سینمایی « شهر موش‌ها 2» پر هزینه ترین تولید بخش خصوصی بوده است و طبق گفته منیژه حکمت برای بیش از 500 نفر اشتغال‌زایی کرده است.

مرضیه برومند درارتباط با مطلبی که چندی پیش در خصوص مرتبط بودن «شهر موش‌ها» با صهیونیست‌ها منتشر شده بود، گفت:

دوستی گفته بود «شهر موش‌ها» را به سفارش آن‌ها ساختم، در حالی که باید به این دوست بیمار بگویم اگر من سفارش‌پذیر بودم در مملکت خودم سفارش می‌گرفتم. متأسفانه در زمان ز‌ی‌زی‌گولو هم خیلی از این حرف‌ها درآوردند. تنها می‌خواهم خدا ذهن بیمار آن‌ها را شفاء دهد. من هم با این حرف‌ها از میدان به در نمی‌شوم و در 65 سالگی مانند شیر هستم.

فرهاد توحیدی نویسنده فیلمنامه «شهر موش‌ها» درباره کار با مرضیه برومند گفت:

یک شایعه در سینمای ایران وجود دارد و اینکه هیچ فیلمنامه‌نویسی دوبار نمی‌تواند با مرضیه برومند کار کند، می‌گویند یا افسرده و یا کشته می‌شود اما من دو دهه است با ایشان کار می‌کنم. علی‌رغم سخت‌گیری خانم برومند، معتقدم مثل کارهای دیگری که با ایشان بودم من را تحمل کردند و اگر سینمای ایران یک مرد داشته باشد، آن هم مرضیه برومند است.

همایون شجریان درباره عروسک های «شهر موش ها» گفت:

همه شخصیت‌های این فیلم به نوعی در خاطرم هست و همه را دوست داشتم چون هرکدام جذابیت‌های خاص خود را داشتند. ولی از بین آنها «کپل» را بیشتر دوست داشتم چون شخصیت گرم و دلنشینی داشت. از طرفی به کاراکتر«خوش خواب» حسادت می‌کردیم چون سرکلاس خوابمان می‌گرفت و مثل او نمی‌توانستیم بخوابیم. همچنین در همان احوالات دوران کودکی از دست «نارنجی» دلخور بودیم که چرا آن رفتارها را می‌کند.

 

پوسترهای فیلم «شهر موش‌ها 2»:

 

پوستر شهر موش‌ها 2. مرضیه برومند.منیژه حکمت.علی سرتیپی.فرهادتوحیدی.کپل.کپلک.دم باریک.نارنجی

 

پوستر شهر موش‌ها 2. مرضیه برومند.منیژه حکمت.علی سرتیپی.فرهادتوحیدی.کپل.کپلک.دم باریک.نارنجی

 

 

خبرگزاری موشنا:  mooshna.com

 

صفحه فیلم شهر موش ها

نظرهای منتشرشده

لیدا
یک سال پیش
عالی من اهوازیم سی دی شم خریدم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
عسل
۲ سال پیش
خیلی فیلم عالی است
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
افروز
۳ سال پیش
اول از همه می خواهم بگم ععععععاااالللللیییییییی بود بد اموزی هم اصلا نداشت دوم کسی به نام افروز تو پیاما دیدید من پیداش نمی کنم لطفا جواب بدید من عاشقشم نمی دونم چرا بعضی ها می نویسن بد اموزی داشت خیلی هم اموزنده بود می گفت باید همیشه شجاع باشیم از خانم برومند هم تشکر می کنم می دونم سلیقه هر نفر فرق داره اما اصلا با نظر عماد الدین و بقیه که خوششون نیومده مخالفم به جای تشکر می نویسن متا سفم من افروز صلاحی هستم 9 ساله از شیراز
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
افروز
۳ سال پیش
عاللللییییههههههههه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
افروز جون
۳ سال پیش
عععااالللییییهههههههه اصلا هم بد اموزی نداشت نشون میده باید شجاع باشیم و نتر سیم و من خیلی خوشم اومد باید از خانم برومند تشکر کنیم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
افروز جون
۳ سال پیش
نمی دونم چرا نظر خودم رو بین نظرات پیدا نمی کنم اما می خواهم بگم این فیلم عالیه اصلا هم بد اموزی نداشت نشون میده باید شجاع باشیم عععااااللللییییهههههههههه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
افروز صلاحی
۳ سال پیش
بسیار ععععاااااااااااللللللیییییی بود من از شهر موش ها خیلی خوشم می یاد مخصوصا اهنگ هاش عالیه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهدی شکی از علی اباد کتول 14سالمه
۳ سال پیش
من عاشق فیلم شهرموش های 2 هستم و جدا از اینکه در سینمادیدمش و الان در حال دانلودشم امید وارم سه شم در بیاد باتشکر
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
بردیا برجسته نژاد
۳ سال پیش
اگر بخواهید اشکال بتراشید و ایراد بگیرید، شهر موشها 2 یک فیلم معمولی و ساده است. اما صبر کنید! قبل از هر چیزی این فکر را در ذهنتان پررنگ کنید که با یک فیلم کودک طرف هستید. بله، من هم به همین نتیجه رسیده‌ام: شهر موشها 2 یک شاهکار در سینمای ایران محسوب می‌شود! همه چیز آنقدر خوب و عالی و جذاب ساخته شده که کمتر ایرادی را می‌توان از آن گرفت. دکور فوق العاده است، جلوه‌های ویژه برای سینمای ما مثال زدنی‌ست، موسیقی جذاب و خوش ساخت است، کاراکترهای جدید دوست داشتنی هستند و داستان در حد کفایت تمیز است. اینها همه کلیات ماجراست. اما چند نکته باعث شد تا جذابیت این فیلم برای من چند برابر شود: 1) با وجود تلنگر به نوستالژی میلیونها بزرگسالی که با این موشها خاطره دارند، به شکلی کاملا هوشمندانه هیچ تلاشی برای سوء استفاده از این نوستالژی نشده است! کاراکترهای اصلی نسخه‌های تکراری سی سال پیش نیستند. هر آن چیزی که از گذشته به یاد دارید در پس زمینه باقی میماند و کاراکترهای جدید تمام داستان را بدست می‌گیرند. شهر موشها 2 شاید مردم را بخاطر پس زمینه‌ی ذهنی و نوستال دوران کودکی به سینما بکشاند، اما مطمئناً عوامل دیگری باعث رضایت آنها خواهد شد. 2) در شهر موشها 2، موشها فقط و فقط موشند! آنها هیچ تعلقی به هیچ کشور و مذهب و فرهنگ ندارند و این از نظر من در ساختار سینمایی ایران (هر چند سینمای کودک) یک ارزش به حساب می‌آید. موشها ایرانی هستند! کاراکتر یک جاهل، عکس قله کوه دماوند، پیژامه‌ی راه راه کلنل. اما اینجا ایران نیست! خانم موشها حجاب ندارند، دخترها و پسرها با هم دوست هستند، نگاه‌های عاشقانه رد و بدل می‌کنند، دل یکدیگر را می‌برند، دختر زیبای داستان (که البته بر خلاف انتظار هیچ محوریتی در داستان ندارد) پشت پیانو می‌نشیند و آواز می‌خواند، گربه‌ها مست می‌کنند و می‌رقصند، حتی قله کوه دماوند اسمش دماوند نیست. اینها خیلی کوچک و پیش پا افتاده‌اند. اما اگر کمی خاطراتتان را در سینمای کودک مرور کنید می‌بینید که نظیرش را تا کنون در فیلم دیگری ندیده‌اید. این فیلم پر از پیام برای کودکان است که هیچکدام آنها ربطی به دین و مذهب و سنت و سرزمین ندارد. یعنی بالاخره فیلمی برای کودک ساخته شده که فقط پیامهایی با محوریت انسانیت، فارغ از هر گونه دسته بندی، را بهمراه دارد. 3) به هیچ وجه فیلم را نمی‌توان به کم کاری متهم کرد. این یک حرکت حساب شده و یک سرمایه‌گذاری کاملا هوشمندانه است. فکر نکنید یک فیلم و مجموعه‌ی زیر خاکی را بیرون کشیده‌اند تا خودشان و ما را سرگرم کنند. روی همه چیز در حد کفایت کار شده است. از داستان و کاراکترها گرفته تا جلوه‌های ویژه، از فیلمبرداری گرفته تا کارگردانی، از سرمایه گذاری گرفته تا تبلیغ. یک لحظه این فیلم را با کلاه قرمزی، شخصیت عروسکی محبوب همه، مقایسه کنید. فارغ از برنامه‌ی تلویزیونی با خلق چندین کاراکتر جدید، فیلم سینمایی آن بدون هیچگونه پشتوانه‌ی فکری فقط برای کسب منفعت آمده بود. همان کاراکتر، با همان تکه کلامها که تماماً با محور قرار دادن نوستال مردم، بدون هزینه‌ و حرکتی خاص، قصد داشت از موقعیتی که دارد حداکثر استفاده را ببرد، و البته موفق هم شد. شهر موشها 2 یک تیم چند صد نفری را در کنار خود داشته که تبدیل به چنین اثری شده است. در نهایت، شاید این همه صحبت و روده درازی برای فیلم کودک لازم نباشد. اما باور کنید! لازم است! صحبت در مورد همه چیز کودک لازم است. وقتی شادی مردم و ذوق کردن کودکان را در سالن می‌بینی، وقتی صدای خانمهای مسن را می‌شنوی که هر بار که کپلک حرف می‌زند قربان صدقه‌اش می‌روند، وقتی رضایت و خوشحالی را در چهره‌ی مردمی که از سالن سینما بیرون می‌آیند می‌بینی، متوجه می‌شوی که بله، این همه صحبت و روده درازی برای فیلم کودک کاملا لازم و ضروری است.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ali nori
۳ سال پیش
خوب بود با اینکه بعضی صحنه هاش برای بچه های زیر 7 سال می تونست ترسناک باشه اما خدا خانم مرضیه برومند رو حفظ کنه انشاءالله شهر موشها 3 رو قوی تر و کم نقص تر از این بسازن
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علی
۳ سال پیش
عالی بود مخصوصا کپلک و کپل
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ملودی
۳ سال پیش
عاااااااااااالی بوووووووود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
امیر عباس طاهری زاده
۳ سال پیش
خیلی عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بووووووووووووووووووووووود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فاطمه اسکندری
۴ سال پیش
عالیه خواهشن شهر موش های 3 هم بسازید
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
نهال سیرجانی
۴ سال پیش
عالی بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ساحل
۴ سال پیش
سلام من نمي دونم چرا ميان اين همه موافق كاملا مخالفم به دلايل زير: 1 - آموزنده نبود و در برخي موارد غيبت ، پروتز لب، حرف هاي الكي بين افراد 2 - كودك 6 ساله در سينما ترسيد 3 - قلييون؟ نمي دونم چي بگم ولي انسانيت، شجاعت، دوستي، در كل فيلم از استاندارد پاييني برخوردار بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سسک
۴ سال پیش
اوه... دوباره خودمم! راستی یادم نره بگم. پویانماییهایی مثل frozen- tangled- how to train your dragon و.... دارن دیگرانو به فرهنگ خودشون دعوت میکنن. درسته یه سری اشکالاتم دارن ولی خیلی قشنگ دارن رو قشر کودکان اثر میذارن و حتی بزرگترا و حتی خود من!خیلی منطقیم میگم که همه چی فرهنگشون بد نیس! چطور دلتون میاد منتقدای حقیقی تو این سایتو ( که هم خوبی میگن و هم بدی) تیر بارون کنین ها؟ ! خب حق دارن دیگه نه؟ بالاخره باید فرهنگ ما با فرهنگ فرانسویا یه فرقی بکنه نه؟(فرهنگ گیتار و آواز دختر پسر و همینطور پیانو و خانوم خووننده تو رستوران و حتی لباسای خانوم نارنجی تی تیش مامانی!) فیلما و کارتونا ی هر کشور براش نیرو و قدرت جمع میکنه مام باید همه نیرو و قدرتمونو دو دستی تقدیم کنیم به کشورای دیگه؟ راستی یه چیز دیگه بیشتر یه نقد شخصی از خانوم برومنده: چرا تو هر دوتا قسمت این انیمیشن باید گربه بدتر ه که از همه م وحشیتره سیاه باشه؟ یه گربه سیاه دارم خیلی دوسش میدارم این فیلم خودباوری گربه ها رو کم میکنه و مارو هم خرافاتی تر از گذشته. به قول جناب خان: فیلم بسازی ایرانی بسازی خوشگل بسازی فروش بکنی خارج بفرستی قربانت بوس بوس خدافظ!(-؛
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سسک
۴ سال پیش
سلام به همگی! دوستای عزیزی که با انتقاد مخالفید و با خوشبینی موافق! انتقاد درست سازنده س نه کوبنده!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
امیر
۴ سال پیش
عالی بود . بهترین فیلم کودکانه بود .یه خوب که بگم سی دی شم اومده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
آرمان
۴ سال پیش
خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی عالللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
غزل
۴ سال پیش
عالی بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد رضا
۴ سال پیش
خیلی خوب بود مثل کلاه قرمزی نبود ولی خیلی خوب بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
هستی
۴ سال پیش
خیلی عالی بود امیدوارم که تمام مردم ایران لذت برده باشن
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
شمیم
۴ سال پیش
عاللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللی بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
الهام
۴ سال پیش
عالی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ستایش
۴ سال پیش
من خیلی ازتون متشکرم که این فیلم سینمایی یه بسیار زیبارو بخش نمی کنید ببخشید جرا سیدیش نمییاد واز همه مهم تر این که جرا در انترنت بخش نمی کنید با تشکر
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محدثه
۴ سال پیش
دوسش دارم ولی چرا نه سیدیش میاد نه توی اینترنت؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
tarafdar cartoon
۴ سال پیش
فیلم قشنگی بود ولی دیگه انتظار داشتیم حداقل مثل کلاه قرمزی باشد.ولی اصلا با کلاه قرمزی قابل مقایسه نبود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ملیسا
۴ سال پیش
بچه ها یه چیزی بگم من از طرف مدرسه رفتم خانم مرضییه برومندم دیدیم وگفتیم دوباره برومندم گفت باشه میزاریم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ملیکا
۴ سال پیش
بسیار عالی بود من 3 بار تو سینمادیدم ولی چرا سیدیش نمیاد/؟/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
یگا نه
۴ سال پیش
از من به شما نصیحت حتما ببینید عالی بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
الهام تجری
۴ سال پیش
خیلی خیلی عالیه متشکرم از مرضیه بوجمند
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
آتینا
۴ سال پیش
نمی دانم شمایی که کامنت می گذارید چقدر به اصول مذهبی پایبندید و چقدر باکودکان ارتباط دارید این فیلم برای کودکان مناسب نبوده و جز بدآموزی و توهین به اعتقادات مذهبی و اخلاقی ما ایرانی ها چیزی نداشت
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فاطمه
۴ سال پیش
اینو سینما دیییدم عاااااااااشق فیلمشم یادش بخیر اون زمونا
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ایلیا و سارینا. دوقلوهای افسانه ای
۴ سال پیش
ما دوتا اینقدر دوسش داشتیم که با مامانمون دوبار رفتیم سینما و عروسکهاش رو هم خریدیم.(صورتی و مشکی )حالا هم میخواهیم سی دی فیلمش رو بخریم. هفت سال و نیم از شاهین شهر.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
نونو
۴ سال پیش
اه بد بود چرت
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
زهرا
۴ سال پیش
عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووودددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد ممممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممم نننننننننننننن ووووووووووووووننننننننممممممممممممم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ناشناس
۴ سال پیش
نه بد نه خوب
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سارا
۴ سال پیش
خیلیییی قشنگ امیدوار توی تمام کشورهای جهان معروف بشه مانند حریم سلطان ازاونم معروف تر بشه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سیده سحر
۴ سال پیش
سلام برای چی برای من نمی اید
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
نیوشا
۴ سال پیش
خییییییییییییییییییییلی عااااااااااااااالی بوووووووووووود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
آیناز
۴ سال پیش
عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییئییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییبییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببلبببببببببببببببببببببببببببابببببببببببب
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
آیناز
۴ سال پیش
عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااعاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
پرنیان
۴ سال پیش
عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووودددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
هلیا
۴ سال پیش
عالی بووووووووووود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد
۴ سال پیش
این بهترین فیلم ساله . [...]
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
نازنین نرگس
۴ سال پیش
خیلی ممنونم من از قسمت عروسی کرول موش خوشماومده بود اسمشو نبرم خیلی باحال بود 4سالمه از رشت
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
نازنین
۴ سال پیش
به نظر من خیلی عالی بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مریم رضایی
۴ سال پیش
من شهر موش هارا خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییللللللللللللللللللللللللللللللللللللللیییییییییییییییییییییی دددددددددددددددددددددوووووووووووووووووسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتدارم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
عرفان
۴ سال پیش
عاشقتونم موشهااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
خطر لو رفتن داستان
پاسخ

تلفن تماس:

۸۸۳۹۴۲۱۹-۰۲۱

استفاده از مطالب سلام سینما با ذکر منبع مجاز است.

کلیه حقوق این سایت برای سلام سینما محفوظ می‌باشد.

راه های ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی و پاسخ به سوالات شما:

logo-samandehi