ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

سامان مقدم:امیدوارم «صد سال به این سالها» اکران شود/ زمان وعده‌های دروغین گذشته

۸ سال پیش
سامان مقدم که فیلم «صد سال به این سال ها» بیش از هفت سال در توقیف بسر میبرد در یادداشتی در صفحه شخصی خود در یکی از صفحات اجتماعی ابراز امیدواری کرده که این اثرش اکران شود.

به گزارش سلام سینما به نقل از پرس توریسم، سامان مقدم گفت: به وزیر فرهنگ ومدیران سینمای اش ایمان دارم محمد تاجیک :سامان مقدم کارگردان فیلم توقیف شده صد سال به این سالها گفت :تا این لحظه هیچ تصمیم جدی برای رفع توقیف هشت ساله فیلم "صد سال به این سالها" گرفته نشده. اما من هم مثل بقیه سینماگران به مدیران سینمایی امروز و بخصوص به وزیر فرهنگ آقای جنّتی ایمان دارم. 

 

 

سامان مقدم با انتشار یادداشتی در صفحه فیس بوک خود افزود :فکر می‌کنم زمان وعده‌های دروغین گذشته. شمقدری زمانی‌ که مشاور رئیس جمهور سابق بود در یک تماس تلفنی از من ۲ هفته زمان خواست تا مشکل توقیف فیلم را حل کند! از آن زمان هفت سال می‌گذرد. مقدم تاکید کرد :امیدوارم سال آینده صد سال به این سالها که بیش از ۲۰ دقیقه سانسور شده است بالاخره رنگ پرده را ببیند. در حال حاضر برایم هیچ لذتی بالا تر از این نیست که مردم این فیلم را در سالن سینما ببینند. بهار فصل خوبی‌ برای تماشای این فیلم هست..

نظرهای منتشرشده