ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

«آشغالهای دوست داشتنی» تحویل دبیرخانه جشنواره فیلم فجر شد+ عکس های فیلم

۸ سال پیش
نسخه کامل فیلم «آشغال های دوست داشتنی» به کارگردانی محسن یوسفی که سیاسی ترین اثر جشنواره امسال خواهد بود به دبیرخانه جشنواره فیلم فجر تحویل داده شد.

با به پایان رسیدن مرحله اول صداگذاری فیلم «آشغال های دوست داشتنی» توسط محمدرضا دلپاک، نسخه کامل این فیلم جهت بازبینی توسط هئیت داوران جشنواره به دبیرخانه جشنواره فیلم فجر تحویل داده شد.

خلاصه داستان که بصورت رسمی اعلام شده است در مورد خانواده‌ای است که یک شب فرصت دارند مشکل مادر خانواده را حل کنند. اما طبق گزارش های غیر رسمی داستان  آشغال‌های دوست‌داشتنی در خانه یک پیرزن که با دختر میانسالش زندگی می‌کند، می‌گذرد. در یکی از روزهای بعد از انتخابات که تجمع مخالفان انتخابات و معترضان در خیابان‌های تهران برقرار است عده‌ای از تجمع‌کنندگان فراری از دست نیروهای امنیتی وارد خانه پیرزن می‌شوند و در آنجا مخفی می‌شوند. بعد از خروج از خانه متوجه علامتی بر روی درب خانه پیرزن می‌شوند و طبق شایعه‌های آن روزها به پیرزن خبر می‌دهند که آنها احتمالا در روزهای آینده به خانه او مراجعه خواهند کرد و آن‌جا را می‌گردند پس به پیرزن هشدار می‌دهند که اگر در خانه‌اش چیز مشکوک و مساله سازی دارد آن را از خانه خارج کند تا مشکلی برایش به وجود نیاید و داستان تازه از اینجا شروع می‌شود.
بازیگران به ترتیب ورود: شیرین یزدان‌بخش، حبیب رضایی، هدیه تهرانی، نگارجواهریان، اکبرعبدی، صابرابر ، شهاب حسینی.

به گزارش سلام سینما، معمولا فیلم های سیاسی که در سینمای ایران ساخته شده است بیشتر شهرتشان بخاطر حواشی و مسائل حاشیه بوده است و غالبا آثار قالب توجهی از نظر فنی نبوده است.باید دید آیا «آشغال های دوست داشتنی» هم تنها درگیر حواشی خواهد بود یا بالاخره یک فیلم سیسای خوب در سینمای ایران خواهیم دید!!!
عکس های فیلم و پشت صحنه فیلم در ادامه ببینید.

آشغال های دوست داشتنی+تورج منصوری
 

آشغال های دوست داشتنی - شیرین یزدان بخش

 

آشغال های دوست داشتنی

 

آشغال های دوست داشتنی

 

آشغال های دوست داشتنی+نگار جواهریان

 

 

آشغال های دوست داشتنی + صابر ابر

 

 

 

 

 

نظرهای منتشرشده