۱۰ / ۷
۱۰ رای
۱۰ / ۶
۱ رای

عصر جمعه (1384)

درام

به فیلم رای بده:

تهیه کننده: جهانگیر کوثری

خلاصه فیلم:

خیانت و تعصب سرنوشت تلخی را برای سوگند 15 ساله رقم می زند، که حاصل آن در به دری، بی پناهی و تنهایی است. سال ها می گذرد، بنفشه خواهر سوگند تصمیم می گیرد خواهر گمشده خود را بیابد و پرده از رازی بردارد که سالها پنهان مانده است.

عکس‌های فیلم عصر جمعه

نقدهای بلند فیلم عصر جمعه

یاسمن خلیلی فرد

عصر جمعه» از یک منظر دیگر نیز فیلم شریفی¬ست و آن دغدغه¬مندی اجتماعی¬اش است. نمی¬دانم فیلم تا چه اندازه زیر تیغ تیز سانسور رفته است و چه بخش¬هایی از آن حذف شده اند اما فیلمساز می¬دانسته که دارد با یکی از حساس¬ترین موضوعات و داستان¬های اجتماعی کار می¬کند و با این حال جسورانه فیلمش را ساخته و برای اکرانش ...

خبرهای مرتبط با فیلم عصر جمعه

بهترین نقش آفرینی های دهه هشتاد سینمای ایران

ده بازی ماندگار در دهه هشتاد فیلم های ایرانی که عموم شان را بازیگران جوان آن سال ها ایفا کردند، مانند بهران رادان در سنتوری و هدیه تهرانی در خانه‌ای روی آب.

فیلم های توقیفی فیلمسازان زن سینمای ایران

نگاهی به پنج فیلم توقیفی سینمای بعد از انقلاب که فیلمسازان زنی مانند منیژه حکمت و تهمینه میلانی آن ها را کارگردانی کرده اند.

پخش فیلم عصر جمعه پس از 15 سال توقیف

دانلود قانونی و پخش فیلم توقیفی «عصر جمعه» بعد از 15 سال + یادداشت مهرداد صدیقیان: فیلم «عصر جمعه» در مورد تجاوز ساخته شده...

نظرهای منتشر شده فیلم عصر جمعه

1 نظر

حامد باتی
۹ ماه پیش
فیلم بدی نیست با توجه به سال ساخت اش و امکانات موجود درآن زمان مهم داستان و بازی بازیگرها بود که تقریبا قابل قبول بود و بازی خانم نونهالی بازی متفاوت و خوبی بود البته در قسمت هایی از فیلم روند فیلم کمی کند میشد و تا حدودی فضول نبودن اهالی ساختمان غیر واقعی بود البته فضولی نشان داده شد ولی حد فضولی خیلی پایین بود!!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ