پوستر فیلم آفریقا
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۶.۰۵
۵۸ رای
۱۰ / ۰
۰ رای

آفریقا (1389)

به فیلم رای بده:

کارگردان: هومن سیدی
نویسنده: هومن سیدی

خلاصه فیلم:

سه مرد جوان که از سر اجبار و غفلت به بزهکاری کشیده شده اند، در تنگنایی گرفتار می شوند و تصمیم به انجام مأموریتی مشترک می گیرند. در این میان دختری وارد زندگی شان شده و سرنوشت شان را دستخوش تغییر می کند.

نظرهای منتشر شده فیلم آفریقا

7 نظر

نرگس طاهری
۲ ماه پیش
فیلم جالبی بود و اتفاقا پر محتوا البته باید با حوصله تماشا کرد. شخصیت پردازی ها بسیار عالی بود خصوصا کاراکتر آقای حسینی و بازی فوق العااااده شون تو این فیلم که فقط دو خط دیالوگ داشتن. فقط فیلمبرداری رو دوست نداشتم میتونست به اندازه بخش های دیگه فیلم خوب باشه .
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
احمد نامنی
۲ سال پیش
فیلم مزخرف و چرت و پرت و بس محتوا
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
خاطره درويش
۲ سال پیش
هومن سيدي بي نظيره خيلي خوب بود اين فيلم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علی عموئی لنگرودی
۳ سال پیش
بازی آزاده صمدی خیلی افتضاح بود به نظرم...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد عبداللهی
۳ سال پیش
فیلم متوسطیه، نوع فیلم برداریش حالت تلویزیونی داره که جذابیتشو کم کرده، غیر سکانس اخرش باقی فیلم و ریتمشو دوست نداشتم، عجیب بود که بهترین فیلم سال 96 شده بود ولی خب بهتر خیلی فیلم های ابگوشتی الانه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
طاها
۴ سال پیش
یچیزی یادم رفت بگم عزیزان سلام سینما صلاح دونستند تایید کنند سکوت شهاب حسینی توو فیلم به نظرم درومده بود یه فیلم بچگیامون میدیدیم اولین خون رمبو توش خیلی غیر طبیعی سکوت میکرد آخر فیلم هم که کلا ورژن سکوتشو میکوبه زمین من که بچه بودم یادمه خوشم نیومده بود از نوع سکوتش. ولی اینجا شهاب حسینی اینجور نبود. دم هومن سیدی گرم حیف که توو عامه مردم فیلماشو تحویل نمیگیرن.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
طاها
۴ سال پیش
از فیلمای هومن سیدی خیلی خوشم میاد طبیعی اند .... خشم و هیاهو و اعترافات ذهن خطرناک(که اینو البته کمتر دوست داشتم) و سیزده .... افریقا هم یکی از بهترینهاش بود .... نمیدونم بازم فیلم داره یا نه چنتا کارگردانه که دوست دارم هرچی ساختند برم ببینم یکیش هومن سیدیه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ