پوستر فیلم همیشه شیطان

فیلم‌ سینمایی |درام ، هیجانی

همیشه شیطان

The Devil All the Time

۳ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۳ رای

منتقدان:

۶

امتیاز دهید:

داستان افرادی غیرعادی را در سال 1960 بعد از جنگ جهانی دوم، دنبال می‌کند که از مشکلات روانی بعد از جنگ رنج می‌برند.

عکس‌های فیلم همیشه شیطان


تام هالند در فیلم «همیشه شیطان» (The Devil All the Time)
بیل اسکارزگارد در فیلم «همیشه شیطان» (The Devil All the Time)
رابرت پتینسون در فیلم «همیشه شیطان» (The Devil All the Time)
رابرت پتینسون در فیلم سینمایی «همیشه شیطان» (The Devil All the Time)
سباستین استن در فیلم «همیشه شیطان» (The Devil All the Time)
تام هالند در فیلم سینمایی «همیشه شیطان» (The Devil All the Time)
تام هالند در «همیشه شیطان» (The Devil All the Time)
تام هالند در نمایی از «همیشه شیطان» (The Devil All the Time)

دیالوگ های به یاد ماندنی

نقدهای بلند فیلم همیشه شیطان

ترجمه اختصاصی سلام سینما این فیلم نوآر مخوف و خشن توسط «آنتونیو کمپوس» که او را با فیلم‌هایی مثل «بعد از مدرسه» و «کریستین» می‌شناسیم کارگردانی شده است و فیلمنامه‌ی آن نیز توسط خود او از رمانی با همین نام به قلم «دونالد ری پولاک» که در سال 2011 منتشر شده بود، اقتباس شده است. در شهر کوچک ناکم‌استیف در ایالت اوهایو، وحشت به شکل مهیبی در طول نسل‌ها گسترش یافته است.  «تام هالند» در نقش «آروین» ظاهر شده است. «آروین» نوجوانی دردسرساز است که پس از فقدان والدینش، تعادل روانی خود را از دست داده است. خواهرخوانده‌ی او «لنورا»(الیزا اسکانلن) با زوجی جوان به نام‌های «کارل»(جیسون کلارک) و «سندی»(رایلی کیئو) که به اتومبیلرانی علاقه‌مند هستند، رابطه‌ای نزدیک دارد. اما ناگهان این جوان‌های قابل اعتماد ناپدید می‌شوند. آنها همچنین با یک پلیس فاسد به نام «کلانتر بودکر»(سباستین استن)‌ و یک کشیش به نام «تیگاردین»(با نقش‌آفرینی سنگین رابرت پتینسون)‌ در ارتباط هستند. «تیگاردین»‌ یک واعظ مهجور و شیطان‌صفت است. در نیمه‌ی اول فیلم، وقایع به شکلی اپیزودیک نمایش داده می‌شود اما پس از گذشت یک ساعت از فیلم، کمی خسته‌کننده می‌شوند. فیلمساز در هر زیرداستان تلاش کرده است تا وقوع یک تراژدی یا جرم را قبل از اینکه رخ دهد با نشانه‌هایی هشدار دهد؛ اگرچه هیچ کدام از این سکانس‌ها ناقص از آب درنیامده‌اند، اما تکرار باعث از بین رفتن تأثیرگذاری آنها می‌شود. قابل توجه است که برخی از منتقدان رمان اصلی بر این باورند که وجود این همه قاتل در چنین شهر کوچکی خیلی عجیب است. اغلب خشونت‌های موجود در داستان فیلم، فقط روی هم انباشته می‌شوند و این مسئله باعث می‌شود تا بینندگان احساس ‌کنند که در تور گردشگری بدبختی حضور دارند. داستان ...ادامه مطلب
   همیشه شیطان ساخته آنتونیو کمپوس یکی از مهمترین فیلم های سال 2020 است . فیلم به مثابه یک مکافات قبل از جنایت رویدادها را پیش می برد که این بزرگترین تفاوت در ژانر است . بازسازی قصه بر اساس یک رمان همواره با چالش های فراوانی روبه رو است که مولف تا حدودی از پس برانگیختگن درست احساسات بیننده بر آمده است . فیلم اشاره عمیقی به ساختار دوار هستی دارد و به خوبی نشان می دهد سرگذشت پدر یا مادر چگونه برای فرزندان تکرار می شود و مانند ژنی به نسل های بعد منتقل خواهد شد .  *کشیش در سکانس های ابتدایی فیلم می بینیم که کشیش متوهمانه با خدا سخن می گوید ، با این توهم شیشه ای پر از عنکبوت را روی خود خالی می کند ، خود را به مدت چند روز در اتاق تاریک و تنگی زندانی می کند و مدام ...ادامه مطلب

نقدهای کوتاه فیلم همیشه شیطان


نویسنده

جیمز براردینلی

من عاشق شروع فیلم هستم. حسی که در مکان و زمان داستان نهفته است. بخشی از آن مربوط صدای راوی فیلم است که توسط «دونالد ری پولاک» نویسنده‌ی رمان اصلی اجرا می‌شود. بخشی دیگر از آن نیز مربوط به کار فوق‌العاده‌ی طراحی صحنه‌ی فیلم است که دقیقاً مخاطب خویش را به سال 1957 تا 1965 می‌برد. این فیلم یگ گالری از کاراکترهای خبیث و آدمکش است.

نویسنده

پیتر بردشاو

این فیلم نوآر گوتیک پر از خشونت توسط «آنتونیو کمپوس» کسی که او را با فیلم‌های «بعد از مدرسه» و «کریستین» می‌شناسیم کارگردانی شده است. داستان «همیشه شیطان» اقتباسی است از رمانی با همین نام اثر «دوناد ری پولاک» که صدای او به عنوان راوی روی فیلم قرار گرفته است. وحشت در شهر کوچکی به نام ناکم‌استیف ایالت اوهایو شکل بدتری در طول نسل‌ها به خود گرفته است.

نویسنده

راجر مور

در این فیلم «دونالد ری پولاک» داستان گوتیک افسانه‌ای خود را روی فیلمی که بر اساس رمان او توسط «آنتونیو کمپوس» ساخته شده است، با صدای خود روایت می‌کند. وقتی رمان او را خریدم تا بخوانم، هر صفحه از آن را که ورق می‌زدم دلم می‌خواست تا باز هم صدای او را به عنوان راوی روی داستانش بشنوم. اما فن روایت روی کاغذ و روایت با صدا روی فیلم دو دنیای متفاوت از یکدیگر هستند.

نظرهای منتشر شده فیلم همیشه شیطان