۱۰ / ۷.۶۴
۱۴ رای
۱۰ / ۸.۰۷
۱۴ رای

چاقوکشی | Knives Out (2019)

کمدی - جنایی - درام

به فیلم رای بده:

کارگردان: ریان جانسون

خلاصه فیلم:

کارآگاهی مسئول رسیدگی به پرونده قتل بزرگ یک خاندان نامتعارف و مبارزه طلب می شود.

عکس‌های فیلم چاقوکشی

نقدهای کوتاه فیلم چاقوکشی

رکس رید
این جمله من بار منفی ندارد اما «چاقوکشی» بیشتر از آن که فیلمی در ژانر تریلر باشد ، یک فیلم کمدی است. شاید من سخت‌گیرانه به آن می‌نگرم اما این چیزی که جلوی چشمان من قرار دارد به هیچ عنوان یک تریلر هوشمندانه محسوب نمی‌شود. با این تفاسیر «چاقوکشی» از نظر من به اندازه‌ی کافی جذاب و لذت‌بخش است که مرا از شرّ فیلم‌های کلیشه‌ای این روزها خلاص کند.
دیوید ادلستاین
بازیگران در این فیلم رقابت شدیدی با هم دارند. هرچقدر که آنها موفق‌تر می‌شوند، ما نیز بیشتر آنها را دوست می‌داریم. «چاقوکشی» می‌توانست خیلی هوشمندانه‌تر از این باشد. یکی از نقاط ضعف فیلم شکست در ورود به جهان امروز است. کارگردان با قاب‌های خود سردرگم است و تصاویر حس کلاستروفوبیا را به مخاطبان تلقین می‌کنند. منتقدان عاشق «چاقوکشی» شده‌اند و مردم هم حتما باید در تعطیلات به تماشای آن بنشینند.

نقدهای بلند فیلم چاقوکشی

بنجامین لی

کارگردان فیلم «آخرین جدای» طبق اعترافات خودش ، طرفدار پر و پا قرص آگاتا کریستی است و سعی کرده قواعد ژانر احترام بگذارد و در عین حال در جزئیات آن تجدید نظر کند. به بیانی دیگر او با «چاقوکشی» ، حجت را بر همگان تمام کرده است.مقصد بعدی او کهکشان های بسیار بسیار دور است(برای کارگردانی سه گانه جدید جنگ ستارگان) ...

خبرهای مرتبط با فیلم چاقوکشی

اسامی نامزدهای جوایز اسکار 2020

نامزدهای نود و دومین دوره جوایز سینمایی اسکار(oscar 2020) معرفی شد./ «جوکر» با 11 نامزدی، صدرنشین نامزدهای اسکار

اسامی کامل نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2020

اسامی کامل نامزدهای هفتاد و هفتمین گلدن گلوب(Golden Globe 2020) اعلام شد./ فیلم «داستان ازدواج» با ۶ نامزدی در صدر بخش سینمایی

نظرهای منتشر شده فیلم چاقوکشی

1 نظر

الی نصیری
۱۰ ماه پیش
راستش به خاطر تعریف‌هایی که شنیده بودم، فکر می‌کردم فیلم فوق‌العاده‌ای باشه ولی خب نبود. البته که فیلم خوبی بود و داستان جالبی داشت. اونقدری که فکر می‌کردم معمایی نبود.(البته سکانس پایانی فیلم رو توی اینستاگرام دیده بودم)
خطر لو رفتن داستان
پاسخ