ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم آرامش
۶/۱۰
۱ رای
۳/۱۰
۱ رای

آرامش | Serenity (2018)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
گذشته‌ی مرموز یک ناخدای کشتی دوباره به سوی او بر می گردد وقتی که همسر سابقش از او درخواست کمک می کند.

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم آرامش

نقدهای کوتاه آرامش

جیمز براردینلی
می توان گفت «آرامش» در نیمی از کار خود موفق است، حداقل این مسئله برای مخاطبانی که به اینگونه داستانها علاقه مندند، صدق می کند. اگرچه نشانه هایی نیز وجود دارند که نشان می ‌دهند همه چیز آن گونه که فکر می کنیم نیست و هر چه به نقطه ‌ی اوج داستان نزدیک می ‌شویم، این نشانه ‌ها بیشتر می ‌شوند. کارگردان تلاش کرده تا حقایقی که برملا می‌ شوند، علاوه بر این بتوانند روی مخاطب تاثیر عمیق بگذارند، بیش از اندازه نیز غیرمنتظره نباشند. اما مشکل اینجاست که برخی از اجزای داستان از ابتدا سیر درستی را طی نمی کنند و ناقص هستند. در طول فیلم بارها و بارها این سوال را از خودم پرسیدم : «خب حالا که چی؟» و خب این اصلا اتفاق خوبی نیست که این سوال را در طول فیلمی که تنها ۹۰ دقیقه است بارها از خود بپرسیم.
میکل فیلیپس
جوی که در «آرامش» وجود دارد حس ناراحتی و ناآرامی را به مخاطبان خود منتقل می ‌کند. کارگردان توانسته تا از شخصیت «بیکر دیل» یک ضدقهرمان خسته بسازد. اگر فیلمها تنها شروع داشتند و پایانی برای آنها وجود نداشت، «آرامش» می توانست یک اثر موفق نام بگیرد. در ابتدا مطمئن نبودم سطح پایین بودن فیلم عمدی است یا «مک کانهی» در رویکردش نسبت به این نقش دچار اشتباه شده و نقش آفرینی ‌اش شبیه «نیکولاس کیج» شده است. «هتوی» در نمایش جذابیت «کارن» عالی عمل می کند. او داستان غم انگیزی درباره ی عشق در جوانی، دوران سخت و تصمیمات بد را نمایش می دهد. او و مک کانهی از تمام لحظات حضورشان در فیلم نهایت بهره را می برند، و هر نگاه نافذ و اعتراف موثری را با اغراقی جالب به نمایش می گذارند.
تاد مک کارتی
فیلم تلاش بسیاری می‌کند تا آگاهانه مخاطب را فریب دهد اما در بوجود آوردن حداقل حس رضایت ناتوان است. نقش‌آفرینی مک کاناهی بسیار نچسب و نامنظم است. این فیلم آن قدری جذاب و وسوسه انگیزه نیست که مخاطب تا پایان وادار به تماشای فیلم کند. گره اصلی داستان بسیار پیش پا افتاده است و این باعث می‌شود که تعهد بازیگران به نقش‌شان بیشتر از آنکه جدی باشد، احمقانه است.
نظرهای منتشرشده

فیلم های در حال اکران
سینما
نامامتیازرای
متری شیش و نیم ۸.۴امتیاز بده ۱۷۱۵
سرخ پوست ۸امتیاز بده ۱۲۱۲
تگزاس 2 ۷.۵امتیاز بده ۴۶۵
شبی که ماه کامل شد ۷.۴امتیاز بده ۱۰۶۱
سامورایی در برلین ۵.۷امتیاز بده ۱۵۳
ما همه با هم هستیم ۵.۳امتیاز بده ۲۰۴
دختر شیطان ۵.۲امتیاز بده ۷۰
ایکس لارج ۵امتیاز بده ۳۹
نیوکاسل ۴.۱امتیاز بده ۹
زهرمار ۴امتیاز بده ۳۰۱
کار کثیف ۳.۶امتیاز بده ۱۰۷
سریال‌های تلویزیونی
پادری ۷.۳امتیاز بده ۴
آچمز ۶.۳امتیاز بده ۱۳
بوی باران ۶.۱امتیاز بده ۶۸
سلام آقای مدیر ۵.۶امتیاز بده ۹
بین خودمون بمونه ۵امتیاز بده ۱۰
نمایش خانگی
هیولا ۸.۴امتیاز بده ۴۶۹
نهنگ آبی ۷.۷امتیاز بده ۵۹۲
ریکاوری ۷.۵امتیاز بده ۶
سال های دور از خانه ۷.۴امتیاز بده ۲۷۰
رالی ایرانی 2 ۵.۸امتیاز بده ۵۵