ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم موج اف ام، ردیف 48

نقدهای کوتاه موج اف ام، ردیف 48

هوشنگ گلمكانی
«موج اف‌ام، ردیف 48» ساخته کیارش اسدی‌زاده فیلمی فوق‌العاده است، چیزی نزدیک شاهکار، که از تماشایش به‌شدت به هیجان آمدم. این احساس فقط حاصل موضوع جسورانه‌اش نیست. این فیلمی‌ست با یک فیلم‌نامه دقیق و فشرده، یک اجرا و کارگردانی بسیار درخشان و هوشمندانه، ریتمی نفس‌گیر و تدوینی هنرمندانه، بازی‌های عالی... و جنبه جسورانه موضوعش هم بسیار متعادل، متفکرانه و دور از شعار و احساساتی‌گری و رادیکالیسم، اما بسیار عمیق است.
محمد تقی‌زاده
فیلم «موج اف ام ردیف ۴۸» از هر نظر نسبت به دو فیلم قبلی فیلم کامل تر و پیشرفته تری است که بیش از هر چیز نوید پیشرفت و بلوغ بیشتر یک فیلمساز نسل نوی سینمای ایران را نشان می دهد. «موج اف ام ردیف ۴۸» هم از نظر اجرا و ریتم و تمپو کارگردانی و هم از نظر متن و پرداختن به خرده پیرنگ ها و شخصیت ها و همچنین رسیدن به تم اصلی فیلم، موفق عمل کرده و تصور رضایت مخاطبان از این فیلم در سینماها فرض محالی نیست.
خبرهای مرتبط
پوستر انگلیسی فیلم «موج اف ام، ردیف 48» به کارگردانی کیارش اسدی زاده در آستانه اکران در جشنواره بین المللی فیلم فجر رونمایی شد.
۳۳ فیلم سینمایی، ۶ فیلم کوتاه و ۹ فیلم مستند برای نمایش در بازار فیلم سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر برگزیده شده‌اند.
با اعلام فیلم های راه یافته به بخش سودای سیمرغ، غایبان امسال جشنواره مشخص شدند. فیلم هایی که یا انصراف دادند یا مورد توجه هییت بازبینی قرار نگرفتند.
فیلم «موج اف ام، ردیف ۴۸» به دلیل طولانی شدن مراحل فنی و عدم آماده بودن نسخه نهایی، از شرکت در سی و هفتمین جشنواره فجر انصراف داد.
فیلم سینمایی «موج اف ام، ردیف ۴۸» متقاضی حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر شد.
نظرهای منتشرشده