ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم کلایمکس
۷.۹/۱۰
۱۰ رای
۷/۱۰
۱ رای

کلایمکس | Climax

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
گروهی از رقصنده های فرانسوی در یک شب زمستانی در ساختمان خالی یک مدرسه جمع می شوند اما مهمانی آنها به یک کابوس وهم آور تبدیل می شود.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم کلایمکس

نقدهای کوتاه کلایمکس

ای.ای. دوود
به نظر می رسد که «گاسپار نوئه» فیلم مورد علاقه ی منتقدین خود را پیدا کرده است. این مسئله دلیلی دارد و آن هم این است که «کلایمکس» بسیار درخشان و دیوانه ‌وار است و تصویر جزئی و دقیقی که از جامعه ‌ای درحال فروپاشی را نشان می ‌دهد، و بهتر از هر کاری است که این کارگردان تا کنون انجام داده است. این فیلم یک فیلم مهمانی ‌گونه است که در آن همه‌ چیز ناگهان به انحراف کشیده می شود؛ فیلمی زامبی ‌محور-آخرالزمانی که بسیار ابزورد و پوچ است و به گونه ‌ای حتی به طرز بسیار عجیبی موسیقی‌ و رقصی شیطانی در آن جریان دارد. و شاید برای یک بار هم که شده، فیلم با سبک خاص، دیوانه ‌وار و موهوم «نوئه» هماهنگ شده است تا تماشاگران را در وحشتناک ‌ترین دنیای ممکن زندانی کند، در سفری که مستقیماً به دل جهنم ختم خواهد شد.
جاناتان رامنی
پس از تماشای «کلایمکس» یا پس از سپری کردن یک شب کامل در یک بار، ممکن است که به خود بیاید و این سوال برایتان پیش بیاید که هدف تمام این مسائل (زندگی) چیست؟ اما در هر صورت نمی ‌توان هنر «گاسپار نوئه» و تیمش و استعداد بالای تیم بازیگری ‌اش را نادیده گرفت. «نوئه» یک اثر سینمایی‌ با چنان شور و جسارتی ارائه کرده که در برابرش دیگر فیلم ها پیرمردانه و ملایم به نظر می‌ آیند. آیا کسی تاکنون توانسته است که اضطراب و نگرانی حاصل از یک سفر بد را بهتر از این به تصویر بکشد؟ «نوئه» دوربین خود را در داخل راهروهای باریک تنها مکانی که در فیلم در اختیار دارد بالا و پایین می ‌برد و به زیبایی تمامی تقابل ‌ها و تضادهایی که بین شخصیت ‌های این فیلم وجود دارد را به تصویر می‌ کشد.
ویدیوهای فیلم کلایمکس
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس «کلایمکس Climax»
خبرهای مرتبط
فیلم های برتر ترسناک سال 2018 را به تفکیک عناصر ترسناک معرفی می کنیم. عناصری مثل ارواح، زامبی ها و انسان های خود یا دیگر آزار.
نظرهای منتشرشده

فیلم های در حال اکران
سینما
نامامتیازرای
متری شیش و نیم ۸.۴امتیاز بده ۱۵۵۶
سرخ پوست ۷.۹امتیاز بده ۱۰۴۳
نبات ۷.۷امتیاز بده ۱۴۲
تگزاس 2 ۷.۴امتیاز بده ۳۱۸
شبی که ماه کامل شد ۷.۴امتیاز بده ۸۸۶
سامورایی در برلین ۵.۸امتیاز بده ۹۸
دختر شیطان ۵.۴امتیاز بده ۲۷
ما همه با هم هستیم ۵.۳امتیاز بده ۱۱۴
سریال‌های تلویزیونی
عروس تاریکی ۸امتیاز بده ۶
گاندو ۶.۹امتیاز بده ۳۲
خانواده دکتر ماهان ۴.۸امتیاز بده ۱۰
نمایش خانگی
هیولا ۸.۵امتیاز بده ۳۲۶
نهنگ آبی ۷.۸امتیاز بده ۵۲۴
سال های دور از خانه ۷.۴امتیاز بده ۱۹۰
رالی ایرانی 2 ۷.۳امتیاز بده ۴