ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم یک روز طولانی
۶/۱۰
۲۲ رای
۲/۱۰
۱ رای

یک روز طولانی (1394)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
شاهین که پس از سال‌ها به زادگاهش سفر کرده، در دوراهی اخلاقی قرار می‌گیرد که در آن مفهوم خوبی و بدی، اخلاقی و غیراخلاقی مشخص نیست.

ویدیوها

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم یک روز طولانی

خبرهای مرتبط
فیلم سینمایی «یک روز طولانی» ساخته بابک بهرام بیگی در ادامه حضور بین المللی خود موفق به دریافت جایزه اصلی بخش بین الملل جشنواره سینمای ارتدوکس «میتینگ» روسیه شد.
فیلم «یک روز طولانی» ساخته بابک بهرام بیگی در شیراز نقد و بررسی می شود.
نظرهای منتشرشده

نیک نوروزی
۶ ماه پیش
فیلم داستان خلاق و رودست‌زننده‌ای داره، زنی برای گرفتن حضانت فرزندش به شیوه‌ی خودش قانون را دور می‌زند.(داستان یکی از شخصیت‌های فیلم اینه...) روند داستان کند و کشداره، اگه طرفدار فیلم‌های پر حادثه هستید، دیدن این فیلم پیشنهاد نمی‌شه، اما اگه می‌خواین یه فیلم خرده پیرنگ خوب نگاه کنید حتما پیشنهاد می‌شه... اگه اهل سمبل‌ها و نمادها هستید به سگ و نور تو این فیلم دقت کنید.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
عرفان زمانیان
۲ سال پیش
یک روز طولانی ... یک فیلم طولانی‌تر ....
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
برزین
۳ سال پیش
من نمی دونم چه اصراریه که همه فیلم بلند بسازن؟؟ حتما هم اکران بشه. این فیلم از نظر ساختار فیلمنامه یه فیلم کوتاه بود. اصلا از ایده ش مشخصه که ایده ساده و معمولی و البته تکراری داره برای ساخت یه فیلم نهایت 30 یا 35 دقیقه ای. نمی دونم از کجا به این فکر می رسن که حتما بکنیمش 80-90 دقیقه بشه فیلم بلند!! بعد قسمت بامزه ترش اینه که کارگردان نکرده اقلا اون 40-50 دقیقه اضافی رو درست پر کنه. یا یه فکر جدید به حال فیلمنامه ش بکنه. همه شو با کلوزآپ های طولانی مدت از صورت بازیگرها و سکوت های الکی پر کرده. یا صحنه بی ربط قهوه خونه و.... اقلا 15 بار تو فیلم نمای بسته از رضا بهبودی می بینیم که حداقل 15 ثانیه و حداکثر 40 ثانیه طول می کشه!!!! خب چرا؟؟ هیچ خروجی هم نداره. این چه وضع آب بستن به فیلمه؟! اقلا این یه کار رو درست انجام می دادین!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ