۱۰ / ۵.۸۷
۲۴ رای
۱۰ / ۲
۱ رای

یک روز طولانی (1394)

به فیلم رای بده:


خلاصه فیلم:

شاهین که پس از سال‌ها به زادگاهش سفر کرده، در دوراهی اخلاقی قرار می‌گیرد که در آن مفهوم خوبی و بدی، اخلاقی و غیراخلاقی مشخص نیست.

عکس‌های فیلم یک روز طولانی

نقدهای بلند فیلم یک روز طولانی

کامبیز شایان فرد

اگر بخواهم بهتر توضیح دهم این مثال را میزنم که فیلم فوق شبیه رمانی امروزی است که در آن رمان نویس هنوز عشق را با قلب تیرخورده و دلتنگی را با غروب خورشید و اشک را با خون تشبیه می کند! ...

خبرهای مرتبط با فیلم یک روز طولانی

جایزه ای دیگر برای «یک روز طولانی» در روسیه

فیلم سینمایی «یک روز طولانی» ساخته بابک بهرام بیگی در ادامه حضور بین المللی خود موفق به دریافت جایزه اصلی بخش بین الملل جشنواره سینمای ارتدوکس «میتینگ» روسیه شد.

نقد و بررسی«یک روز طولانی» در شیراز

فیلم «یک روز طولانی» ساخته بابک بهرام بیگی در شیراز نقد و بررسی می شود.

نظرهای منتشر شده فیلم یک روز طولانی

3 نظر

نیک نوروزی
یک سال پیش
فیلم داستان خلاق و رودست‌زننده‌ای داره، زنی برای گرفتن حضانت فرزندش به شیوه‌ی خودش قانون را دور می‌زند.(داستان یکی از شخصیت‌های فیلم اینه...) روند داستان کند و کشداره، اگه طرفدار فیلم‌های پر حادثه هستید، دیدن این فیلم پیشنهاد نمی‌شه، اما اگه می‌خواین یه فیلم خرده پیرنگ خوب نگاه کنید حتما پیشنهاد می‌شه... اگه اهل سمبل‌ها و نمادها هستید به سگ و نور تو این فیلم دقت کنید.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
عرفان زمانیان
۳ سال پیش
یک روز طولانی ... یک فیلم طولانی‌تر ....
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
برزین
۴ سال پیش
من نمی دونم چه اصراریه که همه فیلم بلند بسازن؟؟ حتما هم اکران بشه. این فیلم از نظر ساختار فیلمنامه یه فیلم کوتاه بود. اصلا از ایده ش مشخصه که ایده ساده و معمولی و البته تکراری داره برای ساخت یه فیلم نهایت 30 یا 35 دقیقه ای. نمی دونم از کجا به این فکر می رسن که حتما بکنیمش 80-90 دقیقه بشه فیلم بلند!! بعد قسمت بامزه ترش اینه که کارگردان نکرده اقلا اون 40-50 دقیقه اضافی رو درست پر کنه. یا یه فکر جدید به حال فیلمنامه ش بکنه. همه شو با کلوزآپ های طولانی مدت از صورت بازیگرها و سکوت های الکی پر کرده. یا صحنه بی ربط قهوه خونه و.... اقلا 15 بار تو فیلم نمای بسته از رضا بهبودی می بینیم که حداقل 15 ثانیه و حداکثر 40 ثانیه طول می کشه!!!! خب چرا؟؟ هیچ خروجی هم نداره. این چه وضع آب بستن به فیلمه؟! اقلا این یه کار رو درست انجام می دادین!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ