ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم زندگی مخفیانه حیوانات خانگی 2
۱۰/۱۰
۲ رای
۴.۶/۱۰
۵ رای

زندگی مخفیانه حیوانات خانگی 2 | The Secret Life of Pets 2 (2019)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
ادامه داستان مکس و دوستانش را نشان می دهد زمانی که صاحبان آنها در خانه نیستند.

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

بازیگران فیلم زندگی مخفیانه حیوانات خانگی 2

نقدهای کوتاه زندگی مخفیانه حیوانات خانگی 2

برد ویلر
تنها مشکل «زندگی مخفیانه حیوانات 2» این است که در نهایت حرفی برای گفتن ندارد. فیلم اول استعاره‌ای برای خواهر و برادرهای ناتنی بود که پس از برخوردی نه چندان جالب، یاد می‌گرفتند چطور با هم کنار بیایند، اما ناگهان به یک داستان بقایی خشن تبدیل شد که مکس و دوک را مجبور کرد با یکدیگر توافق کنند چون آن‌ها برای زنده ماندن به کمک یکدیگر نیاز داشتند. این دنباله هم چنین مسیری را دنبال می‌کند: ورود نوزاد به این خانواده مکس را مجبور می‌کند سریعتر بالغ شود، و حین این اتفاقات بدگمان شود؛ این استعاره‌ای برای تمام والدین در دنیاست. اما تجربیات مکس در حومه شهر و اعتماد به نفس تازه به دست آمده‌اش واقعا با تم اصلی داستان همخوانی ندارند. تفاوت بین این دو فیلم این است که«زندگی مخفیانه حیوانات 2» به لطف ساختار زیرداستانی خوبش بامزه‌تر، خانوادگی‌تر و خوش‌ ریتم‌تر از فیلم قبلی است.
کارلوس آگیلار
شاید برخی‌ها بگویند که این یک اثر انیمیشنی است و نباید خیلی به آن سخت گرفت اما برعکس، این محتوا است که باید بیشتر از هر چیزی به آن توجه کرد. آثار خانوادگی این چنینی، قدرت این را دارند که تکه‌های مختلف دانش و اطلاعات را به بینندگان جوان منتقل کنند. به همین دلیل زمانی که اطلاعات منتقل شده به این شکل باشد، باید زنگ خطر به صدا در بیاید. یکی از نقاط قوت «زندگی مخفیانه حیوانات2» ، سه زیرداستان است که باعث تقویت فیلم شده و به مخاطبان اجازه می‌دهند زمانی را به تماشای شخصیت‌های جدید و قدیمی سپری کنند، و در پایان فیلم دوباره با یکدیگر تقاطع پیدا می‌کنند. ایلومینیشن تغییراتی ضروری در فرنچایزی انجام داده که فیلم اول آن فروش ۹۰۰ میلیون دلاری داشت، و این تغییرات باعث بهبود فیلم دوم هم شده‌اند.
مایکل ارتسافن
اگر «برایان لینچ» با سایر نویسندگان همکاری می کرد، فیلم به اثری خلاقانه‌تر تبدیل می‌شد. یکی دیگر از نکاتی که داستانی آشنا به وجود آورده است، موسیقی آن است. با اینکه داستان همراه با موسیقی است اما اگر حیوانات هم حقه‌های جدیدتری آموخته بودند، فیلم جذابیت بیشتری پیدا می‌کرد.
ویدیوهای فیلم زندگی مخفیانه حیوانات خانگی 2
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس «زندگی پنهان حیوانات خانگی 2 The Secret Life ...
خبرهای مرتبط
بهترین انیمیشن های سال 2019: از انیمیشن های نوستالژیکی مثل علاالدین و دامبو تا دنباله های جذاب انیمیشن هایی چون یخ زده و داستان اسباب بازی
نظرهای منتشرشده