پوستر فیلم آتش بس
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۶.۷۳
۶۰۷۳ رای
۱۰ / ۳.۸۶
۷ رای

آتش بس (1384)

کمدی - عاشقانه

به فیلم رای بده:


خلاصه فیلم:

سایه، مهندس آرشیتکت، برای طلاق از همسرش یوسف که مهندس راه و ساختمان است، نزد وکیل می رود اما تصادفاً گذارش به مطب یک روان شناس می افتد و طبق پیشنهاد روان شناس، نحوه آشنایی و مسائل مربوط به زندگی مشترکش با یوسف را که آکنده از لجاجت های متقابل است، برای دکتر تعریف می کند...

خبرهای مرتبط با فیلم آتش بس

بهترین کمدی رومانتیک های ایرانی

معرفی ده فیلم کمدی رومانتیک ایرانی. فیلم‌هایی که با عاشقانه های بامزه خود در یاد تماشاگر ایرانی مانده اند؛ از همسر و دختر شیرینی فروش تا آتش بس و نهنگ عنبر.

استعمار زنان در کنج تاریک خانه در فیلم های ایرانی

نگاهی به پنج فیلم ایرانی با محوریت زنانی که اسیر تصمیمات نابخردانه همسرانشان شده‌اند و زندگی طبیعی خود را از دست داده‌ اند، زنانی استثمار شده.

ما می شویم/ ازداوج های خاطره انگیز فیلم های ایرانی

نگاهی به ازدواج هایی از سینمای ایران که زوجی همراه و هم پا را کنار یکدیگر قرار داده اند. مردان و زنانی که فارغ از سرنوشت ازدواج شان پای یکدیگر مانده اند.

درد و پایان/ طلاق ها و جدایی های به یادماندنی در فیلم های ایرانی

نگاهی به ماندگارترین جدایی ها در فیلم های ایرانی و طلاق های سینمای ایران که قهرمانان فیلم ها را در تنهایی ممتد خود فرو برده اند یا با یک معجزه نجات بخش، یک عاشقانه بوده اند.

بهترین فیلم های کمدی دهه هشتاد سینمای ایران

نگاهی به بهترین و خنده دارترین فیلم های کمدی و طنز ایرانی که در دهه هشتاد ساخته شده اند. «اخراجی ها» و «مارمولک» پرفروش ترین این فیلم ها هستند.

نظرهای منتشر شده فیلم آتش بس

1 نظر

حسین
۲ سال پیش
6 از 10
خطر لو رفتن داستان
پاسخ