پوستر فیلم بادیگارد همسر مزدور

فیلم‌ سینمایی |اکشن ، کمدی ، جنایی

بادیگارد همسر مزدور

The Hitman's Wife's Bodyguard

۶ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۴ رای

منتقدان:

۴.۴

امتیاز دهید:

مایکل برایس این‌بار مامور می‌شود که جان همسر دارییِس کِنکید، سونیا، را نجات دهد و بر خلاف میل خود رابطه‌ی دوستی خود با آن‌ها را ادامه دهد.

عکس‌های فیلم بادیگارد همسر مزدور


رایان رینولدز، ساموئل ال جکسون و سلما هایک در فیلم «بادیگارد همسر مزدور» (The Hitman's Wife's Bodyguard)
رایان رینولدز، ساموئل ال جکسون و سلما هایک در فیلم سینمایی «بادیگارد همسر مزدور» (The Hitman's Wife's Bodyguard)
رایان رینولدز، ساموئل ال جکسون، سلما هایک و آنتونیو باندراس در فیلم «بادیگارد همسر مزدور» (The Hitman's Wife's Bodyguard)
پوستر فیلم «بادیگارد همسر مزدور» (The Hitman's Wife's Bodyguard)
پوستر فیلم سینمایی «بادیگارد همسر مزدور» (The Hitman's Wife's Bodyguard)
رایان رینولدز و ساموئل ال جکسون در نمایی از فیلم «بادیگارد همسر مزدور» (The Hitman's Wife's Bodyguard)
رایان رینولدز و سلما هایک در نمایی از فیلم سینمایی «بادیگارد همسر مزدور» (The Hitman's Wife's Bodyguard)
رایان رینولدز در نمایی از «بادیگارد همسر مزدور» (The Hitman's Wife's Bodyguard)
جشنواره-فیلم-فجر-40جشنواره-فیلم-فجر-40

دیالوگ های به یاد ماندنی

نقدهای بلند فیلم بادیگارد همسر مزدور

ترجمه اختصاصی سلام سینما در اینجا به بررسی کمدی اکشن خسته کننده با مقدمه درهم و برهم (و ناخوشایند) آن پرداخته شده است: محافظان (بادیگاردها) به طور کلی از اشخاص در برابر مزدوران (آدمکش ها) محافظت می کنند و ضاربان به طور کلی نیازی به محافظ ندارند زیرا در معرض دید عموم نیستند... اما این اصل مطلب نیست. به هر حال ، در اینجا عنوانی وجود دارد که فوق العاده ناشیانه و دارای ایهام است. رایان رینولدز در نقش مایکل برایس ، بادیگارد سابق دارای سه درجه الف (A)، اکنون با توجه به شکست های حرفه ای خود در ارتباط با دستگیری قاتل معروف داریوش کینکاید ، با بازی ساموئل ال جکسون ، تحت تعقیب و آزار قرار می گیرد. مایکل از "پروانه" محافظت از اشخاص محروم شده و اکنون تحت درمان است. اما درست زمانی که تصمیم می گیرد یک استراحت ترمیمی در کنار استخری در اروپا را تجربه کند ، مایکل توسط همسر بدخواه کینکاید ، سونیا ،با نقش آفرینی سلما هایک بار دیگر و مجددا به سمت ماجراهای پر دردسر کشیده می شود. بنابراین این سه نفر دوباره به هم ملحق می شوند ، رینولدز کمدی فیلم را بعهده دارد، علیرغم اینکه او از وضعیتی که این زن و شوهر برای او ایجاد کرده اند افسرده و مضطرب شده است ، هرچند افسردگی او با تصورات مخاطب بسیار متفاوت است. آنها خود را در برابر ابرشرور یونانی ارسطو پاپادوپولوس ، با بازی آنتونیو باندراس می بینند که امتناع عجیبی از لهجه یونانی دارد که در ابتدا باعث گنگی داستان فیلم می شود. ایده اصلی فیلمنامه این است که او قصد استفاده از یک مته فوق العاده قوی برای صدمه زدن به جعبه اتصالی موجود در زیر آب که شامل داده های مربوط به سیستم های رایانه ای اتحادیه اروپا است را دارد؛ به عنوان انتقامی از اتحادیه اروپا در راستای ظلمهای صورت ...ادامه مطلب

نقدهای کوتاه فیلم بادیگارد همسر مزدور


نویسنده

مالی فریمن

اگر تصمیم گرفته‌اید که «بادیگارد همسر مزدور» را تماشا کنید، مطمئن باشید که لحظاتی پر از خنده را تجربه خواهید کرد. «رایان رینولدز» برای ایفای نقش در فیلم‌های اکشن-کمدی برای خود برندی دست و پا کرده است؛ اما نمی‌توان «بادیگارد همسر مزدور» را بهترین نقش‌آفرینی او دانست که این مشکل را بیشتر از «رینولدز»، در کاراکتر «مایکل برایس» باید جست و جو کرد.

نویسنده

دیوید ارلیک

قسمت اول این دنباله‌ی سینمایی یعنی «بادیگارد مزدور» جدا از اینکه توانست فیلمی پرفروش شود، اثری اریجینال؛ اما در نهایت متوسط بود که یک داستان نیمه ابرقهرمانی جدید را روایت می‌کرد؛ اما چیزی که درباره‌ی قسمت دوم این فرنچایز یعنی «بادیگارد همسر مزدور» واضح و قطعی می‌باشد، این است که هیچکدام از نقاط قوت قسمت اول را در خود ندارد.

نویسنده

جان دفوره

یکی از هوشمندانه‌ترین اتفاقاتی که در «بادیگارد زن مزدور» افتاده است، ارتقاء «سلما هایک» به عنوان همسر کاراکتر «مزدور» با نقش‌آفرینی «ساموئل ال جکسون»، از نقشی کوچک در قسمت اول این فرنچایز به یک نقش اصلی در قسمت دوم است. باید اعتراف کرد که زوج «رینولدز» و «جکسون» نتوانسته‌اند تا مثل قسمت اول، شیمی مناسبی برای باورپذیری رابطه‌ی دوستانه‌ی دو مرد ایجاد کنند.

خبرهای مرتبط با فیلم بادیگارد همسر مزدور

نظرهای منتشر شده فیلم بادیگارد همسر مزدور