ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم ماجرای واقعی کلی گنگ
۴/۱۰
۱ رای
۹/۱۰
۲ رای

ماجرای واقعی کلی گنگ | True History of the Kelly Gang (2020)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
این فیلم ماجرای فرار فردی جنگل نشین به نام ند کلی (Ned Kelly) و گروه قانون شکنش در دهه‌ی 1870 را روایت میکند. «ماجرای واقعی کلی گنگ» بر اساس رمانی از پیتر کری (Peter Carey)، نویسنده‌ی استرالیایی، ساخته شده است.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم ماجرای واقعی کلی گنگ

نقدهای کوتاه ماجرای واقعی کلی گنگ

گای لوج
پس از 50 سال حالا «جاستین کرزل» تصویر و برداشتی جدید از یک افسانه بنام «کلی» ارائه داده و بدون نیاز به حضور بدلکاران ، جذابیت درخشانی به آن بخشیده است. دنیایی که فیلم برای مخاطبانش می‌سازد بسیار تاثیرگذار و از بعد هنری نیز به شکل عجیبی جذاب است. در «ماجرای واقعی کلی گنگ» مرگ و سیاه‌بختی بر قدرت و استقامت سلاح پیروز می‌شود و پس از سالها بالاخره فیلمی در خور یکی از محبوب‌ترین قانون‌شکنان تاریخ ساخته شده است.
الیور جونز
اولین نکته‌ای که وظیفه دارم آن را عنوان کنم این است که پس از شنیدن اسم فیلم یعنی «ماجرای واقعی کلی گنگ» که اقتباسی از رمان «پیتر کری»، نویسنده برنده‌ی جایزه بوکر در سال 2001 به کارگردانی «جاستین کرزل» است، باید بدانید که هیچ چیز در آن واقعی نیست. نکته جالب فیلم این است که بر خلاف روایات تاریخی ، «ند کلی» معشوقه‌ای دارد که نقش او را «توماسین مک‌کنزی» ایفا می‌کند.
فیل دی سملین
«جاستین کرزل» با وسواس زیادی تلاش کرده تا داستان اصیل نماد هویت ملی یک کشور را با اقتباسی از رمان «پیتر کری» نویسنده برنده جایزه بوکر ، به یک فیلم تبدیل کند. او پیش‌تر در فیلم درخشان «شهر برفی» ثابت کرده که توانایی بالایی در ایجاد تنش‌های افزاینده در فیلم دارد. نقطه اوج فیلم بسیار بی‌ارزش است زیرا بین احساسات و قدرت بلاتکلیف مانده است.
خبرهای مرتبط
معرفی فیلم های ژانر بیوگرافی سال 2020 که بر اساس زندگی نامه افراد واقعی دنیا ساخته و شما را با حقیقت پشت پرده زندگی این افراد مشهور و موفق آشنا می کند.

دانلود های پیشنهادی

نظرهای منتشرشده