ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم مرد سگی
۶.۷/۱۰
۳۰ رای
۷.۳/۱۰
۴ رای

مرد سگی | Dogman (2018)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
داستان در حومه‌ای در ایتالیا اتفاق می افتد. جایی مابین کلان شهر و طبیعت وحشی. «مارسلو» مردی ریزنقش و آرام که کارش نگهداری از سگ ها است خود را گرفتار و مطیع «سیمون» بکسری خشن می بیند که تمام محله را دچار ترس و وحشت کرده است. «مارسلو» در تلاشی برای اعاده حیثیت خود تصمیم به انتقام می گیرد.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم مرد سگی

نقدهای کوتاه مرد سگی

اوون گلیبرمن
فرهنگ ایتالیایی پر از خشونت مردانه (مثل مافیا) است. اما مارسلو، قهرمان داستان متیو گرونه، از آن دسته مردهای ایتالیایی است که بی آزار و دوست داشتنی است. کوتاه قد با کمری قوزدار و صورتی کشیده و چشمانی درشت که از زیر پلک افتاده اش نمایان است. عنوان “Dogman”فقط به خاطر نام مغازه مارسلو نیست که به فیلم داده شده، بلکه بخاطر خود مارسلو است که بعد از رام کردن سگ های وحشی تبدیل به یکی از آنها شده است. این فیلم داستان یک فرد بی گناه است که تمام شرارت های اطرافش را جذب می کند و یاد می گیرد چگونه آن را به کار ببرد و همچنان بی گناه باقی بماند.
خبرهای مرتبط
نامزدهای جوایز بفتا (آکادمی هنرهای فیلم و تلویزیون بریتانیا) 2019 اعلام شدند. «سوگلی» با 12 نامزدی پیشتاز است.
اسامی برندگان نخل طلای جشنواره کن 2018 اعلام شد و جایزه بهترین فیلمنامه به نادر ساعی ور و جعفر پناهی از سینمای ایران رسید.
در جشنواره کن امسال 21 فیلم برای گرفتن «نخل طلا» به رقابت می پردازند. به نظر می رسد ۷ فیلم شانس بیشتری برای کسب این جایزه دارند.
نظرهای منتشرشده