پوستر فیلم پادشاه یاغی

فیلم‌ سینمایی |بیوگرافی ، اکشن ، درام

پادشاه یاغی

Outlaw King

۷ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۲ رای

منتقدان:

-

امتیاز دهید:

داستان واقعی «پادشاه یاغی» دیوید دی بروس، شاه اسکاتلند، که با زیرکی و شجاعت مقابل ارتش بزرگ و مجهز انگلستان ایستاد و استقلال اسکاتلند را به آن برگرداند.

ویدیوهای فیلم پادشاه یاغی

«پادشاه یاغی Outlaw King ...

عکس‌های فیلم پادشاه یاغی


کریس پاین و فلورانس پو درفیلم سینمایی «پادشاه فراری»
کریس پاین  درفیلم سینمایی «پادشاه فراری»
تونی کوران و کریس پاین درفیلم سینمایی «پادشاه فراری»
تونی کوران و کریس پاین در نمایی از فیلم سینمایی «پادشاه فراری»
استفان دیلان در نمایی از فیلم سینمایی «پادشاه فراری»
نمایی از فیلم سینمایی «پادشاه فراری»
کریس پاین در نمایی از فیلم سینمایی «پادشاه فراری»
نمایی از فیلم سینمایی «پادشاه فراری» با بازی کریس پاین

نقدهای فیلم پادشاه یاغی


چون این فیلم از نظر جلوه های ظاهری خیلی خوب ساخته شده نمی توان از آن ناامید شد. «مکنزی» با وجود بودجه بالایی که برای این فیلم در اختیار داشته اصلا آن را هدر نداده است. در هیچ نقطه ای از فیلم احساس نمی کنید که در حال تماشای صحنه ها و لباس های استفاده شده از فیلم «شجاع دل» هستید. از دیدگاه بصری، همه چیز در این فیلم تازه و واقعی به نظر می آید، و مطمئنم خیلی ها پس از دیدن این فیلم و تماشای سوارکاری «پاین» و گروهش در مناطق حومه ای اسکاتلند، تصمیم می گیرند به این کشور زیبا سفر کنند. بهترین چیزی که درباره فیلم “پادشاه یاغی” می توان گفت این است که تا وقتی توجهی به فیلمنامه و شخصیت های ضعیف نکنید، کاملا از مناظر آن لذت خواهید برد.
چون این فیلم از نظر جلوه های ظاهری خیلی خوب ساخته شده نمی توان از آن ناامید شد. «مکنزی» با وجود بودجه بالایی که برای این فیلم در اختیار داشته اصلا آن را هدر نداده است. در هیچ نقطه ای از فیلم احساس نمی کنید که در حال تماشای صحنه ها و لباس های استفاده شده از فیلم «شجاع دل» هستید. از دیدگاه بصری، همه چیز در این فیلم تازه و واقعی به نظر می آید، و مطمئنم خیلی ها پس از دیدن این فیلم و تماشای سوارکاری «پاین» ...

نظرهای منتشر شده فیلم پادشاه یاغی