ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
۸.۳/۱۰
۶۹ رای
۶.۸/۱۰
۱۵ رای

جوکر | Joker (2019)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
یک کمدین ناموفق دیوانه شده و تبدیل به یک قاتل روانی می شود.

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم جوکر

نقدهای کوتاه جوکر

جیم وایودا
در این فیلم شاهد نقش¬آفرینی عالی، استثنایی و شایسته بردن اسکار از واکین فینیکس هستیم که نشان می‌دهد به شکلی کامل و عمیق، کاراکترش را درک کرده است. با تماشای این فیلم از مطالعه کتاب‌های کمیکی دنیای دی¬سی بی¬نیاز خواهید شد زیرا اطلاعات خوب و شناخت زیادی نسبت به جوکر پیدا می‌کنید. باید گفت که جوکر یک اثر سینمایی خوب در دنیای بتمن است که نیاز بود تا ساخته شود.
جیمز براردینلی
جوکر جدیدترین مثال خوبی است که ثابت می¬کند داستان‌های کمیک ‌بوکی قدیمی اگر با رویکردی مناسب توسعه داده شوند ، می‌توانند تبدیل به آثاری مهم شوند. جوکر سعی می¬کند تا گریزی به وادی تاریک این تجارب بزند. شاید دوست داشتن این فیلم به¬طور کلی سخت باشد اما تجربه‌ای غنی و فراموش‌نشدنی برای مخاطبانش به ارمغان خواهد آورد که از یاد بردن آن بسیار سخت است.
دیوید ارلیک
جوکر فیلمی به شدت شجاعانه و چالش برانگیز است که داستانش هم مانند شخصیت اصلی فیلم پر از پیچیدگی است، این فیلم پر از مفاهیم بدیع است و به شکلی عریان به موضوع آنارشی می¬پردازد. فیلیپس به شکلی واضح از اسکورسیزی دزدی کرده و از کلاژ دزدی¬ها یک فیلم جدید ساخته است. به همین دلیل شروع فیلم مانند یک فیلم کمیک بوکی معمولی است اما در ادامه تبدیل به فیلمی خشن و با مفهوم می¬شود.
پیتر بردشاو
جوکر را می¬توان بزرگترین ناامیدی سال خواند. با آن همه شور و شعفی که طرفداران سینما و بزرگنمایی¬هایی که در جشنواره¬ها نسبت به این فیلم صورت گرفت ، اما باید بگویم تنها دلیلی که ممکن است جوکر را تبدیل به فیلمی مهم کند ، این است جوکر یک برند در فرهنگ عامه است. نقش¬آفرینی قدرتمند واکین فینیکس به دلیل نگاه رئالیستی تاد فیلیپس به یک داستان کمیکی بی¬نتیجه مانده است.
دیوید رونی
در نسخه جدید و تاریکی که تاد فیلیپس از داستان اصلی ساخته است، واکین فینیکس با جسارت خنده‌های ضدقهرمان بتمن را از نو ابداع می‌کند. «جوکر» بعد از «شوالیه تاریکی» بهترین فیلم است. نقش‌آفرینی جذاب، دلهره‌آور و تاثیرگذار فینیکس به تنهایی بسیار ارزشمند است. فیلیپس در طی دو ساعت از فیلم سرعت ثابت و رضایت بخشی داشته است، تعلیق را به حداکثر می‌رساند و پایان رضایت بخشی دارد.
برایان ترویت
این اثر با بهره­‌گیری از نقش‌آفرینی عمیق، آزاردهنده و استثنائی «واکین فینکس» داستان تک محوری «جوکر» را روایت می‌کند. تاد فیلیپس، فیلم «جوکر» را تبدیل به یک تریلر روانشناختی و شخصیت شناسی یک کاراکتر سیاه کرده است. تماشای نقش‌آفرینی دو غول بازیگری مثل دنیرو و فینکس در مقابل هم بسیار لذت بخش است. هسته‌ی مرکزی «جوکر» هشداری درباره نوع برخورد ما با دیگران است که گاهی نسبت به آن بی‌توجه هستیم.
ویدیوهای فیلم جوکر
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس «جوکر Joker»
خبرهای مرتبط
ویدیویی از صحبت های احساسی و بغض‌‌آلود واکین فینیکس، برنده جایزه بهترین بازیگر مرد برای «جوکر» در اسکار 2020
اسامی برندگان نود و دومین دوره جوایز سینمایی اسکار(oscar 2020) اعلام شد. «انگل» از کره جنوبی اسکار بهترین فیلم و بهترین فیلم بین المللی را دریافت کرد.
گزارش تصویری، حواشی و اسامی برندگان جوایز بیست و ششمین انجمن بازیگران آمریکا(SAG Awards 2020)
نامزدهای نود و دومین دوره جوایز سینمایی اسکار(oscar 2020) معرفی شد./ «جوکر» با 11 نامزدی، صدرنشین نامزدهای اسکار
صحبت های طولانی و جنجالی واکین فینیکس، بازیگر «جوکر» در هفتاد و هفتمین گلدن گلوب و درخواستش از هنرمندان: ما باید بیشتر از این‌ کار را انجام دهیم.+ ویدیو

دانلود های پیشنهادی

نظرهای منتشرشده

پویان طحان
یک ماه پیش
ریتم فیلم بعضی جاها خیلی کند است و از چند جهت می خواهد مشکل جوکر را به تصویر لکشد و تاحدی ناموفق است ولی بازی فینیکس تاحد زیادی از پس آن در آمده و در کل فیلم بدی نیست.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد پنهان
۶ ماه پیش
اگر دقت کرده باشید اخر فیلم* جوکر دارد با قدم های خونی در راهروی تیمارستان قدم می زند و زمانی که به اخر راهرو می رسد*معلوم نیست مسولان تیمارستان جوکر را دنبال می کند یا جوکر ادام های تیمارستان را از انجا ازاد می کند ولی معلوم است جوکر روانشناس داخل تیمارستان را کشته است. اگر به اول فیلم دقت کرده باشید جوکر در بیرون از تیمارستان با روانشناسش گفت و گو می کند و اخر فیلم با روانشناس داخل تیمارستان گفت گو می کند و در اخر گفت گو اورا می کشد تنها راه برای فهمیدن این راز ها این است فیلم جوکر 2 ساخته شود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
الی نصیری
۷ ماه پیش
بارزترین ویژگی این فیلم بازی واکین فینیکس است که فوق‌العادس و البته من موسیقی فیلم هم دوست داشتم اما فیلم برام خسته‌کننده بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
هادی جعفری
۹ ماه پیش
فیلم را یک بار دیگر دیدم. همه‌ی حرف فیلم، از یک منظر، تحقیر است. انسانی که تحقیر می‌شود، فقط به دنبال تثبیت خودش است. برخی جسورترند و در جهتِ این تثبیت، دست به هر کاری می‌زنند (مانند جوکر)؛‌ و برخی ترسوترند و بیش‌تر، خودخوری می‌کنند. اما این معنا از تحقیر، معنای روان‌شناختی‌ست. تحقیر، معنای فلسفی نیز دارد. تحقیر، از نظر فلسفی، امری همگانی‌ست. همه‌ی انسان‌ها محقر هستند؛‌ از همان کودکی. ناتوانی‌های طبیعیِ و ناگزیریِ ما انسان‌ها تحقیرکننده است. و نکته این است که این تحقیرِ همگانی و طبیعی و ناگزیر، باید مدیریت و مهار شود، تا آسیب‌های‌ش کم شود و مزایای‌ش افزون گردد. و این مهار و مدیریت، همان تربیت است. پس همه‌ی ما،‌ بالقوه، یک جوکر هستیم. و عواملِ گوناگونِ تربیتی و محیطیِ نامناسب و غلط، باعث می‌شود که این قوه،‌ فعلیت یابد.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
هادی جعفری
۹ ماه پیش
بازیِ فینیکس شاهکار است! تا جایی که مرا تا حدی از خودِ فیلم و جنبه‌های مختلف‌ش غافل کرد. شاید باید یک بار دیگر فیلم را ببینم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
آریان آزمون
۱۰ ماه پیش
شاهکار شاهکار شاهکار.اقتباسی از راننده تاکسی و سلطان کمدی و اسپین آفی برای شوالیه تاریکی.واکین فینیکس دیگه باید چیکار کنه برای اسکار؟؟؟؟؟؟؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سیاوش پیروزنیا
۱۰ ماه پیش
فیلم خیلی قشنگ و خاصیه 👍👍 میشه گفت تلخند اجتماعی هست که ارزش دیدن رو داره
خطر لو رفتن داستان
پاسخ