پوستر فیلم پسر حذف شده
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۶.۸۵
۱۳ رای
۱۰ / ۷.۵۶
۹ رای

پسر حذف شده | Boy Erased (2018)

بیوگرافی - درام

به فیلم رای بده:


خلاصه فیلم:

پسر یک کشیش پروتستان، به اجبار در یک برنامه ضد همجنسگرایی شرکت داده می شود.

عکس‌های فیلم پسر حذف شده

نقدهای کوتاه فیلم پسر حذف شده

کریستوفر ماچل
در طی چند سال اخیر جوئل ادگارتون به آهستگی در حال بدست آوردن اسم و رسمی برای خود در عالم کارگردانی است و به سراغ موضوعات جذاب و تحریک کننده ای رفته که فیلم هدیه یکی از آن هاست. حالا تلاش آخر او یعنی فیلم پسر حذف شده به سراغ پرده برداری از اتفاقات هولناک در کمپ ترک تمایلات همجنس گرایی در آمریکاست. این موضوع واقعا قابل توجه است که امروز در سال 2018 میلادی هنوز هم در 36 ایالت از 50 ایالت آمریکا قانونی است که والدین فرزندان خود را برای ترک تمایلات همجنس گرایانه به کمپ‌ها می‌فرستند. قطعا تمایلات جنسی از هر نوع خود یک انتخاب نیست و با اجبار تغییر پیدا نمی کند و ادگارتون در تلاش است که در آخرین اثرش به عنوان کارگردان این موضوع را به جامعه انجیل پرست آمریکا بگوید.
گریگوری ال وود
فیلم پسر حذف شده برای اولین بار در فستیوال فیلم تلورید روی صحنه رفت تا دومین فیلم بزرگ امسال باشد که موضوع آن گفتار درمانی است. داستان فیلم پسر حذف شده از رمانی به نام " پسر حذف شده : یک خاطره " نوشته‌ی گرد کانلی اقتباس شده است. اساس داستان فیلم پسر حذف شده درباره ی مرد جوانی است که در حال حل مشکل تمایلات جنسی خود با کمک والدین اش است. شخصیت های داستان در مرکز فیلم کار خود را به نحو احسن انجام می دهند ، اما ادگورتون نمی تواند سررشته ی روایت فیلم خود را به موضوع تجربه ی تغییر تمایلات جنسی نزدیک کند. خواسته ی فیلمساز از برش های زندگی جَرد با استفاده از فلش بک هایی که به گذشته و دوران مدرسه ی او می زند ، آن طور که می بایست موثر واقع نشده است.

نقدهای بلند فیلم پسر حذف شده

استفن فاربر

لوکاس هجز , راسل کرو و نیکول کیدمن و سایر بازیگرانی که یکپارچه به ایفای نقش می پردازند- شامل خود جوئل ادگورتون بعنوان تراپیست- در این درام غم انگیز اثر خوبی از خود به جا می گذارند.صحنه های خانوادگی به طور معقول و ظریفی نشان داده شده است.حرفه ادگورتون بعنوان فیلمساز با این دومین فیلمش وارد مرحله جدیدی ...

خبرهای مرتبط با فیلم پسر حذف شده

نگاه منتقدان به فیلم «پسر حذف شده»

نگاهی به نقدهای کوتاه فیلم «پسر حذف شده»(Boy Erased) با بازی لوکاس هجز، نیکول کیدمن، جوئل ادگورتون و راسل کرو

مراسم جوایز گاورنر 2018/ گزارش تصویری

عکس‌های نیکول کیدمن ،استیون اسپیلبرگ، لیدی گاگا و ... در مراسم جوایز گاورنر 2018

ستارگان سینما در جشنواره فیلم تورنتو 2018

عکس‌های نیکول کیدمن، لیدی گاگا، ناتالی پورتمن، کرا نایتلی، بردلی کوپر و ... در جشنواره فیلم تورنتو 2018

نظرهای منتشر شده فیلم پسر حذف شده

1 نظر

الی نصیری
۲ سال پیش
روند کلی فیلم، خوب نبود و نیمه‌ دوم، خسته کننده شده بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ