پوستر فیلم کروئلا
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۷
۸ رای
۱۰ / ۶.۶۷
۶ رای

کروئلا | Cruella (2021)

کمدی - جنایی

به فیلم رای بده:

کارگردان: کریگ گیلسپی

خلاصه فیلم:

زندگی کروئلا دِ ویل قبلا چگونه بوده است؟ استلا دختر نوجوانی است که رویای طراحی لباس را در سر دارد؛ اما در سن 12 سالگی یتیم می‌شود. 4 سال بعد او در لندن با دو دوست خود دزدی می‌کنند و به یک دختر عصیان‌گر تبدیل می‌شود؛ اما او تلاش می‌کند رویای خود را به دست آورد.

عکس‌های فیلم کروئلا

نقدهای کوتاه فیلم کروئلا

جیمز براردینلی
در «کروئلا» از موزیک‌های پاپ دهه 60 و 70 استفاده شده است که این مسئله علاوه بر جذاب کردن و دقیق کردن فضای فیلم، باعث شده است تا لحظات گوشنوازی را از «کروئلا» در خاطرمان هک کنیم. روایت توانسته است تا فیلم را از نظر بصری پایدار و زیبا نگه دارد و این ویژگی را حتی وقتی که سرعت روایت پایین است، می‌توان بیش از پیش دید.
آنتونی لین
«کروئلا» نیز مانند سایر کاراکترهای افسانه‌ای که از دنیای کتاب‌ها دزدیده می‌شوند و فیلمسازان در دنیای سینما هر بلایی که دلشان می‌خواهد بر سر آنها می‌آورند، قربانی طمع استودیوها شده است تا پس از دوران پاندمی به بهانه‌ی یک فیلم بلاک باستر آن هم با یک ضدقهرمان زن و از طرفی با سوءاستفاده از نوستالژی‌های دوران کودکی کارتون صد و یک سگ خالدار، جیب‌هایشان را پر پول کنند.

نقدهای بلند فیلم کروئلا

علی رفیعی وردنجانی

   کروئلا به کارگردانی کرک گیلسپی ، جاه طلبانه ترین اثر سینمایی دیزنی در حوزه قهرمان سازی زنان و نه فمنیست است . آنچه از داستان کلاسیک فیلمنامه بر می آید سرگرمی تمام به ضرب و زور انتقام ، کشف حقیقت ، جذابیت بصری شگفت انگیز ، شرارت و شخصیت سازی است . شخصیت کروئلا برگرفته از رمان «صد و یک سگ خالدار» به ...

دونالد کلارک

کروئلا مانند نتیجه یک جلسه فیلمنامه‌خوانی بی پایان است که فقط پاسخ‌های جزئی به سوالات مطرح شده را ارائه می‌دهد. فیلم کاملاً در ژانر دوستانه و خانوادگی ساخته شده است در کل بامزه خنده دار است، فیلم کریگ گیلسپی، که از لباسهای خارق العاده جنی بیوان سود زیادی می‌برد. سنت بازسازی فضای تاریخی خانه موش‌ها - ...

خبرهای مرتبط با فیلم کروئلا

بهترین فیلم‌ های کمدی سال 2021 که نباید آنها را از دست داد

بهترین فیلم‌‌های کمدی سال 2021 که نباید آنها را از دست بدهید / از «قسمت ویژه دوستان: تجدید دیدار» (Friends Reunion) تا «سفر بد» (Bad Trip)

نظرهای منتشر شده فیلم کروئلا

0 نظر