پوستر فیلم آخرین روزهای جنایت آمریکایی

فیلم‌ سینمایی |اکشن ، جنایی ، هیجانی

آخرین روزهای جنایت آمریکایی

The Last Days of American Crime

۹ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۱ رای

منتقدان:

۲.۵

امتیاز دهید :

در آینده‌ای نه چندان دور، دولت آمریکا برای پایان دادن به جرم و جنایت در منطقه، تصمیم می‌گیرد سیگنالی را فعال کند که ارتکاب جرم را برای مجرمین غیر ممکن سازد. در این میان عده ای نقشه‌ی آخرین و یکی از بزرگترین سرقت‌های تاریخ را می‌کشند...

کارگردان: الیویر مگاتن

نویسنده: کارل گایدوزک

دیالوگ های به یاد ماندنی

نقدهای بلند فیلم آخرین روزهای جنایت آمریکایی

نقدهای کوتاه فیلم آخرین روزهای جنایت آمریکایی

راجر مور


آن چیزی که قبل از تماشای «آخرین روزهای جنایت آمریکایی» باید بدانید این است که مثل دو یا سه ماه گذشته آنقدر وقت آزاد ندارید. این روزها به سر کار خود بازگشته‌اید و بنابراین وقت شما گرانبهاست. دو ساعت و نیم برای یک اثر تهی از مفهوم به کارگردانی «الیویر مگاتون» بدترین راه نتفلیکس برای حرام کردن پولش نبود اما خوب چیزی نزدیک به همین بود.

پیتر دبروژ


این روزها که همه‌ی ما درگیر یک پاندمی ویروسی و همچنین تظاهرات گسترده‌ی ضدنژادپرستی هستیم، بیش از پیش نیازمند فعالیت‌هایی هستیم که کمی به ما آرامش ببخشند. در همین راستا این روزها اغلب منتقدان دنبال این هستند که فیلمی را با عنوان کلیشه‌ای «فیلمی که این روزها به آن نیاز داریم» به مردم معرفی کنند. بگذارید خیالتان را راحت کنم ؛ «آخرین روزهای جنایت آمریکایی» محصول نتفلیکس به کارگردانی شاگرد «لوک بسون» یعنی «الیویر مگاتون»،‌ اصلا آن فیلم نیست.

نظرهای منتشر شده فیلم آخرین روزهای جنایت آمریکایی