پوستر فیلم پروژه قدرت
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۵
۱ رای
۱۰ / ۵
۴ رای

پروژه قدرت | Project Power (2020)

اکشن - جنایی - علمی تخیلی

به فیلم رای بده:


خلاصه فیلم:

در نیواورلئان قرصی پخش می‌شود که برای 5 دقیقه به کسی که از آن استفاده کند، قدرت باورنکردنی و غیرقابل پیش‌بینی می‌دهد. در این شرایط یک پلیس محلی و یک دلال نوجوان باید با سربازی کهنه‌کار همراه شوند تا عامل اصلی تولید و پخش این قرص را زمین بزنند.

عکس‌های فیلم پروژه قدرت

نقدهای کوتاه فیلم پروژه قدرت

تیم گریرسون
نقش‌آفرینی «فاکس» با اینکه پرزحمت نیست اما قابل توجه است. او به کاراکتر «آرت» کسی که به هر قیمتی جان فرزندش را نجات می‌دهد، به خوبی می‌خورد. «هنری یوست» و «آریل شولمن» هنگامی که خواسته‌اند تا نقدی بر عملکرد ضعیف دولت آمریکا در مسئلة طوفان کاترینا را به تصویر بکشند، کمی دچار اشتباهات محاسباتی شده‌اند. «پروژه قدرت» یک اثر هنری برجسته نیست اما با تمام نواقصش، فیلمی یکپارچه است.
مت سینگر
بنظر می‌رسد که سینمارو‌های حرفه‌ای به فیلم‌های ابرقهرمانی اعتیاد دارند. این موضوع برای سالها محل بحث و مجادله بود که چرا مردم برای تماشای یک فیلم ابرقهرمانی حاضرند ۱۲ سال منتظر بمانند. حالا این کمپانی نتفلیکس است که پرچمدار فیلم‌های ابرقهرمانی شده است. پس از «نگهبانانی از دیرباز» این دومین محصول سینمایی ابرقهرمانی نتفلیکس است. «پروژه قدرت» داستان ابرقهرمانی اریجینالی است که خماری طرفداران فیلم‌های ابرقهرمانی را درمان می‌کند.

نقدهای بلند فیلم پروژه قدرت

اوون گلیبرمن

«پروژه‌ قدرت» دارای گیرایی، جذابیت بصری، نگاهی صادقانه به شهر نیو اورلینز و بازیگرانی است که از خود فیلم بهترند. در حین تماشای فیلم متوجه می‌شوید که همه چیز به خوبی بهم ربط داده شده‌اند. کارگردانان «پروژه قدرت» یعنی «هنری جوست» و «آریل شولمن» می‌خواهند تا بیننده را دچار سرگیجه کنند. هر فیلمی که می‌خواهد ...

نظرهای منتشر شده فیلم پروژه قدرت

0 نظر