ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم اسرار رسمی
۰/۱۰
۰ رای
۵/۱۰
۱ رای

اسرار رسمی | Official Secrets (2019)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
ماجرای یک افشاگر بریتانیایی که اطلاعاتی راجع به یک عملیات جاسوسی غیرقانونی آژانس امنیت ملی که برای حمله به عراق بود را به نشریات داد.

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

نقدهای کوتاه اسرار رسمی

دن مکا
سرعت فیلم بسیار آرام است و قریب دو ساعت به درازا می‌انجامد. فیلمنامه زمان قابل توجهی را به معرفی کاراکتر کاترین گان اختصاص داده است اما متاسفانه این اتفاق به قیمت طولانی شدن روایت صورت گرفته است. اگر بخواهم ساده بیان کنم، «اسرار رسمی» هرگز فیلم سریعی نمی‌شود. یک قطعه‌ی موسیقی درجه یک نیز کمکی به فیلم نکرده است. نقش‌آفرینی مشترک فینس و نایتلی در چند سکانس بسیار درخشان است و کار را برای تدوینگر فیلم راحت‌تر کرده‌اند. داستان فیلم «اسرار رسمی» ارزش روایت شدن را دارد اما شاید بهتر است برای شنیدن داستان آن، کتابش را بخوانیم.
دیوید رونی
با اینکه کاترین در این فیلمنامه، نقشی انعطاف پذیر به لحاظ شخصیتی است؛ اما به نظر می رسد این نقش باعث محدود شدن کیرا نایتلی شده و باعث شده تا از تبدیل نقش کاترین با حضور نایتلی به یک نقش جذاب محروم شویم. لحظاتی که کاترین آسیب پذیری اش را به عنوان یک زن جوان نشان می دهد از لحظات جذاب فیلم هستند. رالف فینس در خواب می توانست این نقش را بازی کند. او همان هوش همیشگی اش را برای اجرای این نقش به کار گرفته است. متیو گود و مت اسمیت هم حضور قابل قبولی در این فیلم داشته اند اما برای اینکه بتوانند نقش خود را تبدیل به یک کاراکتر به یاد ماندنی کنند، ناتوان هستند. فیلم بسیار تر و تمیز ساخته شده و بنظر می رسد که تدوینگر آن یعنی «مگان گیل» به خوبی در خبرهای آن دوره به جست و جو پرداخته زیرا هیچ موردی درباره ی بوش ، بلیر ، کالین پاول و آری فلیشر کم و کسر نیست.
بنجامین لی
بهترین قسمت اثر هود، کیرا نایتلی است. او با حضور برجسته اش در نقش اصلی، آتش این درام خیابانی را گرم تر کرده است. او در نقش کاترین گان ، یک مترجم که برای اداره ی ارتباطات دولت کار می کرد ، نقش آفرینی می کند. داستان کاترین گان از آن دست قصه هایی است که مدت ها پس از جنگ عراق مغفول مانده بود و اکنون تماشای شجاعت و از خود گذشتگی او روی پرده های بزرگ سینما ، بسیار می توانند برای مخاطبان لذت بخش باشد. کارگردان آفریقایی ، گوین هود که تجربه ی چندانی در هالیوود ندارد و بیشتر با برنده شدن جایزه اسکار برای «سوتسی» شناخته می شود، در فیلم جدید خود نیز از همان فرمول استفاده کرده است. به نظر می رسد که او داستان فیلم را کش داده تا تبدیل به یک فیلم دو ساعته شود.
ویدیوهای فیلم اسرار رسمی
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس «اسرار رسمی Official Secrets»
نظرهای منتشرشده

فیلم های در حال اکران
سینما
نامامتیازرای
منطقه پرواز ممنوع ۷.۶امتیاز بده ۱۰۳
آبی به رنگ آسمان ۷.۳امتیاز بده ۱۷۳
ماجرای نیمروز 2: رد خون ۷امتیاز بده ۹۶۹
چشم و گوش بسته ۷امتیاز بده ۱۰۱
بنیامین ۶.۸امتیاز بده ۳۳
مطرب ۶.۵امتیاز بده ۱۶۳
آخرین داستان ۶.۴امتیاز بده ۲۰
هزارتو ۶.۳امتیاز بده ۹۸
لیلاج ۶.۲امتیاز بده ۱۳
تورنا2 ۶.۲امتیاز بده ۲۲
مسخره باز ۶.۱امتیاز بده ۵۲۹
خداحافظ دختر شیرازی ۵.۹امتیاز بده ۷
درخونگاه ۵.۴امتیاز بده ۳۸۰
سمفونی نهم ۵.۲امتیاز بده ۳۲۲
سال دوم دانشکده من ۴.۳امتیاز بده ۲۹۳
کلوپ همسران ۴.۳امتیاز بده ۶۹
معکوس ۳.۹امتیاز بده ۱۹۴
سریال‌های تلویزیونی
وارش ۶.۸امتیاز بده ۵
حکایت های کمال ۶.۵امتیاز بده ۶۱
پژمان ۶.۴امتیاز بده ۱۰
دوقلوها ۵.۲امتیاز بده ۲۶
به رنگ خاک ۴.۱امتیاز بده ۳۴
نقطه سر خط ۱امتیاز بده ۱
نمایش خانگی
مانکن ۷.۲امتیاز بده ۲۹۷
دل ۶.۲امتیاز بده ۲۲
کرگدن ۶.۱امتیاز بده ۷۰