پوستر فیلم ماجرای کریسمس
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۱۰
۱ رای
۱۰ / ۶
۲ رای

ماجرای کریسمس | The Christmas Chronicles (2018)

ماجراجویی - کمدی - خانوادگی

به فیلم رای بده:

کارگردان: کلی کیتیس
نویسنده: مت لیبرمن

خلاصه فیلم:

داستان خواهر و برادری به نام های «کیت» و «تدی» که برنامه کریسمس آنها این است که از بابانوئل فیلم بگیرند و در این حین وارد ماجراجویی هایی می شوند که هر کودکی آرزویش را دارد.

عکس‌های فیلم ماجرای کریسمس

نقدهای کوتاه فیلم ماجرای کریسمس

رابی کالین
همانطور که به مردم به خوبی می توانند مرگ مایکل جکسون یا انفجار شاتر چلنجر را به خاطر بیاوردند ، منتقدان نیز به خوبی به یاد دارند در هنگام تاسیس نتفلیکس هشدار می دادند که هر سال باید منتظر کمدی های مانند کمدی های آدام سندلر باشیم و این موضوع امروز بسیار قابل لمس تر از سال 2014 است. حالا کاملا مشخص است که این سرویس پخش بر روی رزومه ی قدرتمند خود در سال های اول نمانده و از اکوسیستم سینمایی اش خارج شده تا هر سال شاهد کمدی های احمقانه تر باشیم. متاسفانه باید بگویم این فیلم یک آشغال کریسمسی است. فیلم «ماجرای کریسمس» توسط یکی از انیمیشن سازان قدیمی دیزنی یعنی «کلی کیتیس» کارگردانی شده است اما امتیاز آن را باید به تهیه کننده ی آن ، نویسنده ی «گرملینز» و کارگردان دو قسمت از «تنها در خانه» یعنی «کریس کلمبوس» داد.
چارلز برامسکو
«کرت راسل» به آسانی چک اش را نقد کرده، پای قرارداد را امضاء کرده، کمی در یک فیلم جمع و جور و شسته رفته از نتفلیکس بالا و پایین پریده و با یک کیسه پر از طلا به خانه برگشته است. چه می شود که یک بازیگر تبدیل به یک حرفه ای تمام و کمال شود و فیلم «ماجرای کریسمس» کمی قابل تحمل تر شود. انگار که برای راسل فرقی ندارد پرستیژ فیلمی که در آن بازی می کند در حد فیلم های تارانتینو باشد یا نه. بررسی های دقیق نشان می دهد که «ماجرای کریسمس» از همان مشکل حادی رنج می برند که وسیله های فردی و جیسون نیز به آن دچار شده اند. این فیلم نمی داند که چطور از مسیر کلیشه ای اش خارج شود تا بتواند به تصاویر خود پویایی لازم را ببخشد.

ویدیوهای فیلم ماجرای کریسمس

Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس فیلم «ماجرای کریسمس» (The Christmas Chronicles)

نظرهای منتشر شده فیلم ماجرای کریسمس

1 نظر

نیکادل جواهری
۱۰ ماه پیش
یکی از بهترین فیلمایی که تا حالا دیدم...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ