ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم اولین اصلاح شده
۶.۵/۱۰
۲۳ رای
۸.۵/۱۰
۶ رای

اولین اصلاح شده | First Reformed (2018)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
«تالر» یک کشیش ارتشی است که سعی دارد با مرگ پسرش کنار بیاید و غم و اندوه خود را کنار بگذارد. اما او پس از اتفاقاتی با زوجی عجیب و غریب برخورد می‎کند که ماجراهایی برایش در پی دارد.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم اولین اصلاح شده

نقدهای کوتاه اولین اصلاح شده

جو مورگنسترن
«اولین اصلاح‌شده» با مسائلی همچون ایمان، مطمئن بودن به باورها و چیزهایی شبیه به این، دست و پنجه نرم می‌کند. مسائلی همچون چگونه باید خوب زندگی کرد و زندگی مفید چیست. «اولین اصلاح‌شده» سر از ابرها درآورده است در حالی که ریشه‌هایش در زمین است. اولین نکته ای که درباره ی فیلم عمیق و تاریک بسیار زیبای «پل شریدر» به چشم می آید، شکل تصویر است که برخلاف مدیوم های این روز سینما که از تصاویر بسیار عریض در آن استفاده می شود ، پائول شریدر تصاویر خود را نزدیک به مربع فیلمبرداری کرده است. این تکنیک باعث می شود تا مخاطب شرایط سخت فیلم که به مرور سخت تر می شود را بهتر درک کرده و آزار و ریاضت روحی که به شخصیت اول فیلم وارد می شود، برای مخاطب قابل لمس باشد.
تاد مک کارتی
دغدغه‌های فیلم واضح و مبرهن هستند و نه پیچیده، در حالی که انرژی‌ای که در لایه‌های زیرین فیلم وجود دارد و تنش‌های فیزیکی و پویایی بصری اثر را خلق کرده است به سبک آقای «شریدر» نمی‌خورد. «ایتان هاوک» به خوبی خود را در روح غم زده و پر از دغدغه شخصیت اول فیلم جا انداخته است. متاسفانه برای شخصیت های نوشته شده توسط «پل شریدر»، این نقش آفرینی ها کاملا بد محسوب می شوند اما خوشبختانه برای مخاطبان ، این مسئله کمی پیچیده تر به نظر می رسد. مانند سایر کارهای شریدر ، کاملا مشخص است که اولین اصلاح شده نیز یکی از کارهای او می باشد و نمی توان آن را با یک فیلم از فیلمسازی دیگر اشتباه گرفت.
خبرهای مرتبط
برندگان جوایز منتخب منتقدان 2019 (Critics' Choice Movie Awards) اعلام شدند.
برندگان جشنواره فیلم مستقل گاتهام اعلام شدند و فیلم سینمایی «سوارکار» برنده عنوان بهترین فیلم شد.
عکس‌های نیکول کیدمن ،استیون اسپیلبرگ، لیدی گاگا و ... در مراسم جوایز گاورنر 2018
نامزدهای جوایز فیلم مستقل «اسپریت» با پیشتازی فیلم های «کلاس هشتم» و «ما حیوانات» اعلام شدند.
نظرهای منتشرشده