آدرس ایمیل نادرست است

نمایش کلمه عبور نمی‌تواند خالی باشد

بازیابی کلمه عبور

نام نمی‌تواند خالی باشد

نام خانوادگی نمی‌تواند خالی باشد

آدرس ایمیل نمی‌تواند خالی باشد

نمایش رمز عبور نمی‌تواند خالی باشد

لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید تا دستورات لازم جهت تغییر رمز حساب کاربری شما از طریق ایمیل برای شما ارسال گردد.

Error message here!

بازگشت به لاگین

بستن
2016-12-19 17:46:03
رای کاربران
10 / 6.79
135 رای
رای منتقدان
10 / 3.00
5 رای

انزوا


زهره در راه منزل احساس می‌کند کسی او را تعقیب می‌کند. او فرار کرده و همین عامل باعث می‌شود تا او در یک سانحه‌ی تصادف فوت کند. پرویز همسر زهره بعد از 6 سال، برای اولین بار، با ضمانت رییس زندان به مدت 72 ساعت به مرخصی می‌رود تا زهره را دفن کرده و در مراسمش شرکت کند. اما او دغدغه‌اش چیز دیگری‌ست.


نظر منتقدین


سحر عصرآزاد

از آنجا كه فيلم با يك تم اخلاقي از ابتد‌ا قصد‌ رسيد‌ن به يك پايان خوش و تطهير كاراكترها را د‌اشته، همه طراحي‌ها به قطعات نمايشي با پرد‌اختي اغراق شد‌ه براي انحراف ذهن مخاطب مي‌مانند‌ تا د‌ر انتها به او رود‌ست زد‌ه و همه‌چيز پاك و شسته و رفته با پاياني خوش به پايان برسد‌. استفاد‌ه افراطي و غيركاربرد‌ي از موسيقي براي ايجاد‌ حس تعليق و د‌لهره كاذب، كات‌هاي متوالي و اعصاب خرد‌كن براي متشنج نمايي و نهايتا د‌يالوگ‌هاي نمايشي كه به شكلي سطحي و مستقيم ارايه شد‌ه و قرار است مخاطب را تحت تاثير قرار د‌هند‌، از ويژگي‌هاي ناكارآمد‌ فيلم هستند‌.

قانونی بخرید و دانلود کنید


نظرهای منتشر شده (23 نظر)

شما می‌بایست نام خود را وارد نمایید.

شما می بایست یک ایمیل صحیح وارد نمایید.

شما می‌بایست یک متن وارد نمایید.

خطر لو رفتن داستان
علیرضا نویدی
2 روز پیش | 17:24

موسیقی فیلم و نوع فیلم برداری برای چنین سبکی (اجتماعی) لازم نبود. شاید اگر همین موسیقی و نوع فیلم برداری را روی یک فیلم پلیسی معمایی پیاده میکردند خیلی عالی میشد. کلا فیلم متوسط و خوبی بود.

پاسخ
فریدونی
25 آبان 96 | 15:53
فریدونی

فیلمنامه اثر دارای تم خوبی است ، بازی بازیگران خصوصا سیامک صفری و جمشید هاشم پور فوق العاده ،دانایی هم قابل قبول ولی کارگردانی ضعیف و تدوین عصبی کننده به شدت بر روی نتیجه نهایی اثر گذاشته است

پاسخ
محمد محمد
24 آبان 96 | 01:18

فیلم در مجموع دوست داشتم
اما چند تا ایراد داشت اولیش موسیقی متنش بود که خیلی ضعیف بود
روندش بود ,که کمی تند بود
اگه یکم بازیگرای بهتری انتخاب میکرد حتما امسال میتونست نامزد چندتا از جایزه ها باشه
به نظرم از فیلم تابستان داغ بهتر بود اما کمی ناشی گری تو تهیه فیلم اونو از جایگاه اصلیش دور انداخته بود

پاسخ
امیر هبوط
23 آبان 96 | 21:33

یه فیلم تلوزیونی که تدوین و موسیقی خاصی داره. فیلمنامه بسیار آبکی ، مضمون اخلاقی تکراری و کلیشه ای.
به نظرات خوبی که در مورد این فیلم داده شده واقعا مشکوکم. فیلم این قدر بد بود ، که تعریف های دوستان رو نمی تونم به حساب اختلاف سلیقه بگذارم. شاید واقعا عوامل خود فیلم اینجا نظر گذاشتن.
دقت کنید که منتقدهای سایت هم فیلم رو ندیدن که نقدش کنند.

پاسخ
زهرا
20 آبان 96 | 18:33
زهرا

فیلم عاااالی بود بخصوص اندیشه فولادوند قشنگم که فوق العاده بود عاشقشم 💜💜💜💜

پاسخ
سین
24 بهمن 95 | 09:37
سین

انتخاب بازیگرا معرکه س:))

پاسخ
سعید
21 بهمن 95 | 23:56
سعید

فیلمی که با فیلمنامه خوب و بازی خیلی خوب امیرعلی دانایی قابل تماشا و حتی برای من قابل لذت بردن است...

پاسخ
حسام نوری
21 بهمن 95 | 11:34

فیلمی خوب و بی ادعا - کارگردانی آینده دار - منتظر کارهای موفق این کارگردان جوان هستیم

پاسخ
حسام نوری
21 بهمن 95 | 11:34

فیلمی خوب و بی ادعا - کارگردانی آینده دار - منتظر کارهای موفق این کارگردان جوان هستیم

پاسخ
پدرام شیردل
20 بهمن 95 | 11:22

موسیقی نامربوط، حال و هوای قصه خیلی جاها تحت تاثیر سبک ساخت فیلم قرار می گرفت و خوب پرداخت نمی شد، ریتم فیلم تو بعضی مواقع مثل سکانس تلفن عمومی الکی ریتم تند به خودش می گرفت و... در کل جو فیلم خوب وبد اما خود فیلم نه!

پاسخ
رضا هاشمی
18 بهمن 95 | 10:11

یکی از بهترین فیلمهای جشنواره که در رده بندی سایت جایگاه به مراتب بالاتری میتونست داشته باشه.
فیلم کاملا جمع جور بود بدون صحنه های اضافی و بدون دیالوگ تدوین بسیار عالی کارگردانی در حد خوب شخصیتها تقریبا در اومده بود در مقام مقایسه که شاید چندان درست نباشه ولی به مراتب از فیلمهایی مثل رگ خواب با بازی خوب لیلا حاتمی و بدون تاریخ و بدون امضاء با بازی تکراری نوید محمد زاده و بازی بسیار بد هدیه تهرانی به مراتب بهتر بود.
اون دوستانی که گفتهبودند موسیقی فیلم ربطی نداشت و موسیقی ژانر وحشت بود. بنظر من کار بسیار متفاوتی در خصوص موسیقی روی این فیلم انجام شده بود بنظر من قابل تحسین بود و کاملا باعث میشد شدت توجه تماشاگر در مورد برخی سکانسها بالاتر بره ولی یک نکته منفی کوچیک داشت و اون بیش از حد بلند بودن صدا در همون سکانسها بود.
در کل فیلی بود که ارزش وقت گذاشتن و دیدن رو داره و امیدوارم به جایگاه بالاتری در رده بندی دست پیدا.

پاسخ
بردیا ولی نعمتی
18 بهمن 95 | 06:31

فیلم "انزوا" از آن دست فیلمها بی‌ادعایی بحساب می‌آید که هر چه از مدت زمان فیلم می‌گذرد بر جذابیت و قدرت فیلم افزوده می‌شود. این فیلم از دو نکته‌ی به شدت منفی رنج می‌برد که می‌توان با توجه به فیلم اولی بودن اثر به رفع این دو مشکل در فیلمهای بعدی کارگردان امیدوار بود. یکی تدوین و تغییر عجیب و بیش از اندازه‌ی زاویه دوربین در بسیاری از سکانسهای همراه با گفتگو که به شدت تماشاگر را به در و دیوار می‌کوبد، دیگری انتخاب موسیقی نامناسب، هر چند که استفاده از موزیک متن با ضرباهنگ تند از دیدگاهی دیگر توانست برای سرعت و از ریتم نیافتادن فیلم یاری دهنده باشد اما در بعضی بخشها به شدت اضافی و متعجب کننده بود، به طور مثال استفاده از ریتم تند و هیجانی همراه با سازهای کوبه‌ای در سکانس جمع‌آوری اثاثیه‌ی خانه و انتقال آنها به حیاط چه مفهومی را می‌تواند در پی داشته باشد!؟
در کنار این دو نکته‌ی منفی فیلم "انزوا" حاوی نکات مثبتی نیز هست، داستانی روان و پرکشش و البته امیدوار کننده، بازی گرفتن خوب از دو کودک قصه و از همه مهمتر بازیِ فوق العاده خوب تقریبا تمام گروه بازیگری به ویژه حضور کوتاه و تاثیرگذار جمشید هاشم‌پور و سیامک صفری و اندیشه فولادوند.
با آرزوی موفقیت برای فیلمهای آینده‌ی کارگردان اثر می‌توان گفت "مرتضی علی عباس میرزایی" یکی از امیدوارکننده‌ترین فیلم اولی‌های جشنواره امسال بحساب خواهد آمد.

در صندوق آرای مردمی:
اصلا نپسندیدم() –نپسندیدم() –میانه() –پسندیدم(*) –خیلی پسندیدم()

پاسخ
حسین خامی
17 بهمن 95 | 23:51

حداقل تکلیفش با خودش معلوم است ریتم مناسبی دارد و تدوین جالب و مهمتر از همه پایان دارد و نیمه کاره رها نمی شود بعنوان کار اول فیلمساز قابل قبول بود

پاسخ
17 بهمن 95 | 15:31
کاربر مهمان

دوستانی که به یک فیلم انتقاد میکنید لطف کنید بگید از کدوم فیلم خوش تون اومده یا کدوم فیلم از نظر تون بهتر بوده آخه عده ای مثل من که هیچکدوم از فیلم ها رو ندیدن

پاسخ
سوني
16 بهمن 95 | 02:31
سوني

يك نكته خنده دار: فيلم خط فرضى نداشت!!!!!

پاسخ
محمود
16 بهمن 95 | 02:03
محمود

يكي از ضعيف ترين فيلم هاي جشنواره فجر. بازي هاي بسيار بد. گريم خنده دار شقايق فراهاني و تدوين و جامپ كات هاي غلط و بى ربط.

پاسخ
سیاوش
15 بهمن 95 | 23:26
سیاوش

فیلم متوسطی بود با تدوین بسیار بد و عصبی کننده که تماشاگر رو کلافه میکرد و اجازه تمرکز رو ازش میگرفت

پاسخ
مهدی صالح پور
15 بهمن 95 | 17:04

من دوستش داشتم اما گویا خیلی ها فیلم رو دوست نداشتن. به نظرم ریتم فیلم خیلی خوب بود و بازی شگفت انگیز امیرعلی دانایی واقعا حال آدم رو خوب می کرد...

پاسخ
بیتا
15 بهمن 95 | 02:16
بیتا

فیلم بسیاااار چرتی بود. بازی امیرعلی دانایی در حد مبتدی بود. شقایق فراهانی طبق معمول خراب کرده بود. اصلا یه چیز شلم شوربای بیخودی بود.

پاسخ
مریم
15 بهمن 95 | 01:34
مریم

متاسفانه خیلی بد بود .موسیقی خیلی جدا از فیلم بود. تدوین بسیار پرایراد بود. کارگردانی غیر اصولی بود . خیلی از اتفاقات باور کردنی نبود .

پاسخ
علیرضا
14 بهمن 95 | 22:00
علیرضا

یه فیلم کاملا خوش ساخت و دقیق که از دیدنش واقعا لذت بردم با یه میزانسن کاملا قدرتمند و بازیهای استادانه جمشید هاشم پور و سیامک صفری که با وجود کوتاه بودن از خیلی از نقش مکمل های امسال بهترن و چقدر خوب شده این بهنوش بختیاری امیدوارم این روند صعودی خودش رو همچنان ادامه بده .

پاسخ
امیر قاسمی
12 بهمن 95 | 10:39

فيلم خوبي بود، بازي ها درخشان بود، آقاي هاشم پور عالي بود بازيشون، آقاي آذرنگ همينطور، خانوم كياني واقعن متفاوت بودند، موضوع هم خوب بود. فقط نميدونم چرا سعي شده بود با صداهاي مهيب براي تماشاگر دلهره بياره، صداهايي كه بعضن بيجا بود، مثلن صداي هواپيما كه يهو پخش ميشه با صداي بسيار بلند كه من تا ميخواستم دوباره به جريان فيلم برگردم 10 ثانيه زمان ميبرد، صداي ماشين شوينده كه كناره هاي خيابون رو ميشست، ...
در عين حال نظرم كاملن مثبت بود.

پاسخ
میعاد
12 بهمن 95 | 09:46

شروع خوب،تدوين جذاب ولى از نيم خسته كننده و قابل پيش بينى..

پاسخ