پوستر فیلم فقط رحمت
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۰
۰ رای
۱۰ / ۷
۴ رای

فقط رحمت | Just Mercy (2020)

بیوگرافی - جنایی - درام

به فیلم رای بده:


خلاصه فیلم:

این فیلم داستان وکیل جوانی به نام برایان استیونسون را روایت می‌کند که برای تحقق عدالت می‌جنگد. او پس از فارغ‌التحصیل شدن از دانشگاه هاروارد، در حالی که می‌توانست به سمت بدست آوردن سود زیاد از کارش برود، به آلاباما رفت تا از مجرمینی که به اشتباه محکوم شده بودند دفاع کند.

عکس‌های فیلم فقط رحمت

نقدهای کوتاه فیلم فقط رحمت

ای.او. اسکات
درام «فقط رحمت» بسیار فرآیندی است. این فیلم موفق شده تا با صرف زمان در بند زندانیان متهم به قتل، خود را از تبدیل شدن یه یک فیلم دادگاهی نجات دهد. «فقط رحمت» به دلیل دو نقش‌آفرینی قدرتمند از «جیمی فاکس» و «راب مورگان» عمق پیدا کرده است. «جیمی فاکس» پانزده سال پس از بردن جایزه اسکار برای فیلم «ری»، همچنان بازیگری است که او را دست کم می‌گیرند.
بنجامین لی
اشتباه کردن در نشان دادن نیت‌ها و احساسات پشت یک درام حقوقی مثل «فقط رحمت» که براساس واقعیت ساخته شده باشد، نابخشودنی خواهد بود. «فقط رحمت» بازگویی داستان یکی از تأثیرگذارترین وکلا و فعالان اجتماعی آمریکا و پیچیده‌ترین پروندة اوست. البته با وجود بازیگرانی مثل «مایکل بی جردن» در نقش «استیونسون» و «جیمی فاکس» در نقش موکل او، می‌تواند اشتباهات را به حداقل برساند.

نقدهای بلند فیلم فقط رحمت

اوون گلیبرمن

دو ساعت و شانزده دقیقه مدتی طولانی برای فیلمی مثل «فقط رحمت» است و قسمت‌هایی از فیلم می‌توانست کوتاه‌تر باشد. اگر چرخه‌ی جدل‌های دادگاهی در نهایت براساس شواهدی که می‌دانیم پیش می‌رود، چیزی که غیرقابل پیش‌بینی است، فاکتور انسانی آن است. پیام نهایی فیلم این است که نفرت با تمام قدرتش هرگز نمی‌تواند به قدرت ...

خبرهای مرتبط با فیلم فقط رحمت

بهترین فیلم های جنایی سال 2020 کدامند؟

معرفی برترین فیلم های سینمایی در ژانر جنایی با درون مایه پلیسی، اکشن و معمایی که در سال 2020 اکران شدند و امتیاز بالایی از مردم در سایت IMDb کسب کردند.

فیلم های بیوگرافی سال 2020 را بشناسید

معرفی فیلم های ژانر بیوگرافی سال 2020 که بر اساس زندگی نامه افراد واقعی دنیا ساخته و شما را با حقیقت پشت پرده زندگی این افراد مشهور و موفق آشنا می کند.

نظرهای منتشر شده فیلم فقط رحمت

0 نظر