پوستر فیلم گذرگاه

فیلم‌ سینمایی

گذرگاه (۱۳۶۵)

۸.۴ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۵ رای

منتقدان:

-

امتیاز دهید:

یک رزمنده به نام ناصر به همراه سه تن از همرزمانش (احمد- قاسم و محمد) برای عملیات گشت و شناسایی به جبهه اعزام می شود. ناصر حلقه ی ازدواجش را به عاطفه که تازه به عقد او در آمده می دهد و عازم می شود. در جبهه برای انجام مأموریت ناصر و همرزمانش به وسیله ی یک راهنمای محلی از راه مخفی ادامه مسیر می دهند اما راهنمای محلی توسط عراقی ها کشته می شود و گروه مجبور می شود از راه اصلی به شناسایی برود. مأموریت که انهدام یک پل تدارکاتی در مسیر یک گذرگاه است، به خوبی انجام می گیرد، اما قاسم و محمد که از لباس مبدل عراقی ها استفاده کرده بودند به عنوان نظامیان خاطی به جوخه ی اعدام سپرده می شوند، ناصر بعد از شکنجه شدن توسط دو عراقی ناراضی موفق به فرار شده و احمد نیز فرار می کند اما بعد از نجات ناصر به دلیل بیماری، جانباز مجهول الهویه شناخته می شود، اما احمد او را شناسایی می کند و ناصر بهبود می یابد و عاطفه حلقه ی ازدواج را به ناصر هدیه می دهد.

کارگردان: شهریار بحرانی

نویسنده: شهریار بحرانی

نظرهای منتشر شده فیلم گذرگاه

یک سال پیش

April 14, 2021

فیلم بسیار خوب و جذاب
۱
۰
پاسخ
گزارش تخلف

یک سال پیش

February 16, 2021

سلام خستنه نباشیدبه اقای بحرانی وعوامل فیلم من دربچگی دیدم والان هم هفته یکبار گذرگاه وهراس رایکبارمیبینم واقعاعالی هم ازنظرصحنه های فیلم واهنگ فیلم دمتون گرم هیچ فیلم دفاع مقدس به این دوتانمیرسه
۱
۰
پاسخ
گزارش تخلف

۳ سال پیش

September 27, 2019

به نظر من بهترین فیلم دوران جنگه و من در بچگیم با این فیلم حال کردم.واقعا خسرو ضیائی نمیدونم چرا دیگه فیلم بازی نمیکنه! ضمنا اطلاع دارید الان کجاست؟
۱
۰
پاسخ
گزارش تخلف

۳ سال پیش

June 13, 2019

8 از 10
۱
۰
پاسخ
گزارش تخلف