پوستر فیلم بیوه سیاه

فیلم‌ سینمایی |اکشن ، ماجراجویی ، علمی تخیلی

بیوه سیاه

Black Widow

۷.۶ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۵ رای

منتقدان:

۶.۷

امتیاز دهید :

این فیلم درباره «ناتاشا رومانوف» معروف به «بیوه سیاه»، در بین وقایع فیلم‌های «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» و «انتقام جویان: جنگ ابدیت» است. ناتاشا رومانوف در پی نافرمانی از توافق‌نامه سوکوویا و کمک به استیو راجرز، تنها شده و تحت تعقیب دولت است.

کارگردان: کیت شورتلند

نویسنده: اریک پیرسون

عکس‌های فیلم بیوه سیاه


اسکارلت جوهانسون در فیلم «بیوه سیاه»(Black Widow)
پوستر فیلم «بیوه سیاه»(Black Widow) با بازی ریچل وایس
پوستر فیلم «بیوه سیاه»(Black Widow) با بازی اسکارلت جوهانسون
پوستر فیلم «بیوه سیاه»(Black Widow) با بازی فلورنس پیو
اسکارلت جوهانسون و فلورنس پیو در فیلم سینمایی «بیوه سیاه» (Black Widow)
ریچل وایس در فیلم «بیوه سیاه» (Black Widow)
اسکارلت جوهانسون در «بیوه سیاه» (Black Widow)
اسکارلت جوهانسون، فلورنس پیو و دیوید هاربر در نمایی از فیلم «بیوه سیاه» (Black Widow)

دیالوگ های به یاد ماندنی

نقدهای بلند فیلم بیوه سیاه

ترجمه اختصاصی سلام سینما اگر سری فیلم‌های «انتقام‌جویان»به طور گسترده در مورد خانواده‌ای از ابرقهرمانان باشد که در کنکاش متحد شدن برای مبارزه با نیروی شر با هم دوست می شوند، «بیوه سیاه»در مورد نوع دیگری از خانواده است، خانواده ای به هم ریخته که قبل از اعتماد به هم، با فریب و خیانت تلخ دست و پنجه نرم می کنند و در هجوم موقعیت‌های انفجاری قرار دارند. این فیلم که کارگردانی آن را «کیت شورتلند» بر عهده دارد با هیجان، شوخ‌طبعی و احساسات کمتر بیان شده همراه است، و این اثر به تنهایی یک سکوی پرتاب برای «ناتاشا رومانوف» اجرا شده توسط «اسکارلت جوهانسون» و نقش های مکمل با نقش‌آفرینی‌های درجه یک توسط «فلورانس پیو»، «ریچل وایز» و «دیوید هاربر» است. با دور شدن از الگوی ابرقهرمانان و ورود به قلمرو مهیج سوپر جاسوسان، ورود مارول به آثار زن محور بسیار رضایت‌بخش‌تر از دیدن کاپیتان مارول هوشمند قدیمی است. ​ فیلم نامه این فیلم توسط اریک پیرسون، یکی از فیلم نامه نویسان «ثور: رگنار» و از روی داستانی نوشته «جا شیفر» و «ند بنسون» نوشته شده است. داستان این فیلم بین وقایع «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» و «انتقام‌جویان: نبرد ابدیت» قرار گرفته‌ است. اما همچنین به اندازه کافی مستقل است تا برای کسانی که با مجموعه مارول آشنایی ندارند، جالب باشد. یک سکانس پس از تیتراژ پایانی با ظهور غافلگیرکننده یک کامو با بازی یک ستاره بزرگ که در فیلم «فالکون و سرباز زمستان» دیده شده است، نشان می‌دهد که ممکن است در آینده حداقل یک کاراکتر کلیدی به قسمت «شیلد» برگردد. ​ سکانس آغازین بسیار جلب توجه کننده، قبل از تبدیل به یک صحنه فرار هیجان انگیز که ممکن است از «آمریکایی‌ها» برداشته شده‌ باشد، یادآور آفتاب و کودکی ترنس مالیک است. ناتاشا ...ادامه مطلب
   بیوه سیاه به کارگردانی کیت شورتلند در یک کلام فیلمی ضد زن و فیمیسنیسم است . فیلمی که ظاهرا تلاش می کند تا خانواده را ستایش کند اما در بیان آن ابتر می ماند . مسئله اصلی من با این فیلم بر سر زبان سینما است . سینمایی که این روزها برای کمپانی هایی مانند مارول در استودیو و تکنولوژی خلاصه می شود و هیچ کشف و شهودی ندارد . اگرچه کارگردان «بیوه سیاه» یک زن است اما آنقدر فیلم را براساس خواستگاه ها و قابلیت های مردانه ساخته که هیچ زنیتی در فیلم مشاهده نمی شود .  *ناجی داستان فیلم مانند همه فیلم های ابرقهرمانی هالیوود از کتاب های کمیک گرفته شده است . بحث بر سر اینکه آیا می شود کتاب های کمیک را به سینما تبدیل کرد یا خیر بماند برای بعد اما در این فیلم متاسفانه قهرمان ...ادامه مطلب

نقدهای کوتاه فیلم بیوه سیاه

کارن گوردن


«بیوه سیاه» فیلمی با داستان اریجینال و اکشن را می‌توان یک برداشت عمیق به اتفاقاتی دانست که «ناتاشا رومانوف» را شکل داده‌اند. این فیلم به خوبی می‌تواند طرفداران پر و پا قرص مارول را با سکانس‌های اکشن و خط داستانی پر از جزئیاتش راضی نگه دارد. در پایان متوجه می‌شوید که «بیوه سیاه» کمتر درباره‌ی «ناتاشا رومانوف» به عنوان یک آدمکش آموزش دیده است.

برایان لوری


«بیوه سیاه» این امتیاز را دارد که به عنوان یک فیلم مستقل درباره‌ی «ناتاشا رومانوف» از مجموعه‌ی ابرقهرمانی دنیای سینمایی مارول، تا سرنوشت «بیوه سیاه» را تصویر بکشد. از آن جایی که مدتی است مارول تصمیم دارد تا قهرمانان زن را در فیلم‌ها و سریال‌هایش توسعه دهد و برای این کار از بازیگران برجسته‌ای مثل «اسکارلت جوهانسون» و «بری لارسن» استفاده کرده است، بنظر می‌رسد حضور «فلورنس پیو» در «بیوه سیاه» اتفاقی نباشد.

خبرهای مرتبط با فیلم بیوه سیاه

نظرهای منتشر شده فیلم بیوه سیاه