ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر سریال چرنوبیل
۹.۲/۱۰
۱۲ رای
۵/۱۰
۲ رای

چرنوبیل

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
در آوریل 1986، انفجاری در نیروگاه هسته ای چرنوبیل واقع در شوروی سابق رخ داد که به یکی از بدترین فاجعه های انسانی تبدیل شد.

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم چرنوبیل

نقدهای کوتاه چرنوبیل

مسعود فراستی
این سریال بسیار بد است و موضوع بسیار التهاب دارد که بسیار تیپیکال است. سریال قادر نیست مسئله چرنوبیل را برای ما بازسازی و منتقل کند، به جایش همه مسائل آن دوره را در دیالوگ می‌آورد، در تصویر قادر نیست این کار را انجام بدهد. بسیار سریال فکستنی است. واقعه چرنوبیل روشن است که مسئولین حکومت آن زمان روسیه مقصر هستند، این مسئله جای حرف ندارد، آمریکایی‌ها طبق معمول از چنین چیزی سوءاستفاده می‌کنند برای اینکه بگویند ما به حق هستیم و رقیب (کشور رقیب یعنی روسیه) به ناحق است و دوباره از ترفندهای همیشگی آمریکایی‌شان استفاده می‌کنند.
لورین علی
بدترین فاجعه¬ی هسته¬ای تاریخ موضوع اصلی درام قدرتمند و جذاب پنج قسمتی شبکه¬ی «اچ بی او» است. «چرنوبیل» جایی است که رازهای یک کشور در برابر رفاه مردم پس از انفجار یک رآکتور هسته¬ای در یک صبح بهاری در سال 1986 ، بی¬ارزش می¬شوند. این سریال از طریق کاراکتری بنام «والری لگازلف»(با نقش آفرینی جرد هریس که در راس کاراکترهایی قرار دارد که در عمق دارای تعارض و در عین حال بسیار قابل فهم هستند ، قرار دارد) روایت می¬شود. او یک شخصیت واقعی است که به عنوان رئیس کمیته¬ی نظارت بر پاکسازی چرنوبیل منصوب شده است. «چرنوبیل» به لحظاتی می¬پردازد که در آنها می¬توانیم زوایای نقش اتحاد جماهیر شوروی در این حادثه را ببینیم. این سریال به طور موازی به مسائل امنیتی دولت اتحاد جماهیر شوروی و به تلاش مردم از جان گذشته¬ برای نجات جان هم¬وطنان یا شاید تمام جهان، می¬پردازد.
تیم گودمن
یک حقیقت غیرقابل انکار درباره¬ی مینی سریال پنج قسمتی شبکه «اچ بی او» یعنی سریال «چرنوبیل» وجود دارد و آن حقیقت این است که تماشای این سریال کار بسیار دشواری است. این سریال که بازخوانی دقیقی از بدترین فاجعه¬ی هسته¬ای تاریخ است، باعث می¬شود که بر روی صندلی خود احساس ناراحتی کنید زیرا ما به عنوان مخاطبان چیزهایی را می¬دانیم که افرادی که در آن سایت هسته¬ای یا در محیط اطراف آن حضور دارند، اطلاعی از آنها ندارند و نمی¬دانند که یک مرده¬ی متحرک هستند. زیرداستان¬هایی که در سریال وجود دارند مانند آتش نشان و همسرش، در ابتدا به اندازه¬ی کافی قابل درک نیستند و به مرور زمان مخاطب می¬تواند خود را به آن¬ها نزدیک کند. قبل از دیدن این سریال حداقل کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید می¬توانید این داستان واقعی وحشتناک را تحمل کنید یا خیر.
مایک هل
شاهد اپیزودهای فراموش نشدنی هستیم. این مینی سریال مستندگونه در زمان خودش یکی از قوی‌ترین و جالب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی است. نویسنده و کارگردان، یک واقعه غیرمعمول در تاریخ بشر را برعهده گرفته و آن را به یک فیلم مصیبت‌بار تبدیل کرده‌اند.
ویدیوهای فیلم چرنوبیل
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
حمله تند مسعود فراستی به سریال چرنویل
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس سریال «چرنوبیل Chernobyl»
خبرهای مرتبط
عکس‌های امیلیا کلارک، کیت هرینگتون، مندی مور، جودی کامر، پیتر دینکلیج، امی آدامز، سوفی ترنر و ... در امی 2019 (اسکار تلویزیونی)
فهرست برندگان جوایز امی 2019 اعلام شدند/بازی تاج و تخت (Game of Thrones) بهترین سریال درام شد.
از رکوردهای عجیب و غریب برنامه های تلویزیونی تا بدون مجری بودن مراسم امی سال 2019
فهرست نامزدهای اسکار تلویزیونی 2019 اعلام شدند/کانال HBO با 32 نامزدی رکورد زد.
«سوتلانا الکسیویچ» نویسنده که بخش عمده‌ای از سریال «چرنوبیل» الهام‌گرفته از کتاب اوست معتقد است این سریال درک افراد را درباره حادثه چرنوبیل تغییر داده است.
نظرهای منتشرشده

الی نصیری
۳ ماه پیش
من درباره این اتفاق، هیچ ایده‌ای نداشتم و باورم نمیشه که واقعا همچین اتفاقی افتاد! مینی سریال خوبی بود هم از نظر موضوع و هم از نظر ساخت. اما اینقدر ازش تعریف شنیده بودم که فکر میکردم قراره بهترین سریالی باشه که دیدم تا الان. سریال خوبی بود اما بهترین سریالی که دیدم، نبود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فیلم های در حال اکران
سینما
نامامتیازرای
سرخ پوست ۸.۱امتیاز بده ۱۴۴۰
شاه کش ۷.۷امتیاز بده ۱۵
شبی که ماه کامل شد ۷.۴امتیاز بده ۱۲۸۰
قصر شیرین ۶.۷امتیاز بده ۶۸۴
شکستن همزمان بیست استخوان ۶.۲امتیاز بده ۱۱
چاقی ۵.۹امتیاز بده ۱۱۵
قسم ۵.۹امتیاز بده ۳۸۸
سرکوب ۵.۶امتیاز بده ۸۵
کلوپ همسران ۵.۳امتیاز بده ۱۱
تپلی و من ۵.۱امتیاز بده ۴۴
ایده اصلی ۵امتیاز بده ۳۱۶
روسی ۴.۶امتیاز بده ۳۷
زهرمار ۴.۲امتیاز بده ۳۵۹
کروکودیل ۳.۸امتیاز بده ۵
نیوکاسل ۳.۸امتیاز بده ۵۳
مردی بدون سایه ۳.۵امتیاز بده ۲۴۸
صدای منو می شنوید؟! ۲.۷امتیاز بده ۱۲
برمودا ۱.۳امتیاز بده ۱۲
سریال‌های تلویزیونی
مختارنامه ۶.۶امتیاز بده ۲۴
بانوی سردار ۵.۶امتیاز بده ۴۳
ترور خاموش ۴.۷امتیاز بده ۱۳
ستایش 3 ۴.۵امتیاز بده ۲۶
مرضیه ۳.۴امتیاز بده ۷
وقت صبح ۱.۷امتیاز بده ۷
گیله وا ۱.۲امتیاز بده ۵
نمایش خانگی
هیولا ۸.۵امتیاز بده ۶۸۳
نهنگ آبی ۷.۶امتیاز بده ۶۹۱
مانکن ۶.۶امتیاز بده ۷۴
رالی ایرانی 2 ۵امتیاز بده ۱۳۱