ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر سریال چرنوبیل
۹/۱۰
۱۰ رای
۹/۱۰
۱ رای

چرنوبیل

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
در آوریل 1986، انفجاری در نیروگاه هسته ای چرنوبیل واقع در شوروی سابق رخ داد که به یکی از بدترین فاجعه های انسانی تبدیل شد.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

نقدهای کوتاه چرنوبیل

مسعود فراستی
این سریال بسیار بد است و موضوع بسیار التهاب دارد که بسیار تیپیکال است. سریال قادر نیست مسئله چرنوبیل را برای ما بازسازی و منتقل کند، به جایش همه مسائل آن دوره را در دیالوگ می‌آورد، در تصویر قادر نیست این کار را انجام بدهد. بسیار سریال فکستنی است. واقعه چرنوبیل روشن است که مسئولین حکومت آن زمان روسیه مقصر هستند، این مسئله جای حرف ندارد، آمریکایی‌ها طبق معمول از چنین چیزی سوءاستفاده می‌کنند برای اینکه بگویند ما به حق هستیم و رقیب (کشور رقیب یعنی روسیه) به ناحق است و دوباره از ترفندهای همیشگی آمریکایی‌شان استفاده می‌کنند.
لورین علی
بدترین فاجعه¬ی هسته¬ای تاریخ موضوع اصلی درام قدرتمند و جذاب پنج قسمتی شبکه¬ی «اچ بی او» است. «چرنوبیل» جایی است که رازهای یک کشور در برابر رفاه مردم پس از انفجار یک رآکتور هسته¬ای در یک صبح بهاری در سال 1986 ، بی¬ارزش می¬شوند. این سریال از طریق کاراکتری بنام «والری لگازلف»(با نقش آفرینی جرد هریس که در راس کاراکترهایی قرار دارد که در عمق دارای تعارض و در عین حال بسیار قابل فهم هستند ، قرار دارد) روایت می¬شود. او یک شخصیت واقعی است که به عنوان رئیس کمیته¬ی نظارت بر پاکسازی چرنوبیل منصوب شده است. «چرنوبیل» به لحظاتی می¬پردازد که در آنها می¬توانیم زوایای نقش اتحاد جماهیر شوروی در این حادثه را ببینیم. این سریال به طور موازی به مسائل امنیتی دولت اتحاد جماهیر شوروی و به تلاش مردم از جان گذشته¬ برای نجات جان هم¬وطنان یا شاید تمام جهان، می¬پردازد.
تیم گودمن
یک حقیقت غیرقابل انکار درباره¬ی مینی سریال پنج قسمتی شبکه «اچ بی او» یعنی سریال «چرنوبیل» وجود دارد و آن حقیقت این است که تماشای این سریال کار بسیار دشواری است. این سریال که بازخوانی دقیقی از بدترین فاجعه¬ی هسته¬ای تاریخ است، باعث می¬شود که بر روی صندلی خود احساس ناراحتی کنید زیرا ما به عنوان مخاطبان چیزهایی را می¬دانیم که افرادی که در آن سایت هسته¬ای یا در محیط اطراف آن حضور دارند، اطلاعی از آنها ندارند و نمی¬دانند که یک مرده¬ی متحرک هستند. زیرداستان¬هایی که در سریال وجود دارند مانند آتش نشان و همسرش، در ابتدا به اندازه¬ی کافی قابل درک نیستند و به مرور زمان مخاطب می¬تواند خود را به آن¬ها نزدیک کند. قبل از دیدن این سریال حداقل کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید می¬توانید این داستان واقعی وحشتناک را تحمل کنید یا خیر.
ویدیوهای فیلم چرنوبیل
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
حمله تند مسعود فراستی به سریال چرنویل
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس سریال «چرنوبیل Chernobyl»
خبرهای مرتبط
«سوتلانا الکسیویچ» نویسنده که بخش عمده‌ای از سریال «چرنوبیل» الهام‌گرفته از کتاب اوست معتقد است این سریال درک افراد را درباره حادثه چرنوبیل تغییر داده است.
حسام منظور سریال «چرنوبیل» را تاثیرگذار و به همان اندازه تلخ دانست که پتانسیل وحشتناکی برای تبدیل شدن به یک درام اثرگذار را دارد.
حمله تند مسعود فراستی به مشاور فرهنگی رییس جمهور و سریال چرنویل(chernobyl): سریال بسیار بد و فکستنی است + ویدیو
نظرهای منتشرشده

الی نصیری
۱۰ روز پیش
من درباره این اتفاق، هیچ ایده‌ای نداشتم و باورم نمیشه که واقعا همچین اتفاقی افتاد! مینی سریال خوبی بود هم از نظر موضوع و هم از نظر ساخت. اما اینقدر ازش تعریف شنیده بودم که فکر میکردم قراره بهترین سریالی باشه که دیدم تا الان. سریال خوبی بود اما بهترین سریالی که دیدم، نبود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فیلم های در حال اکران
سینما
نامامتیازرای
متری شیش و نیم ۸.۴امتیاز بده ۱۵۹۳
سرخ پوست ۸امتیاز بده ۱۰۸۳
تگزاس 2 ۷.۴امتیاز بده ۳۴۶
شبی که ماه کامل شد ۷.۴امتیاز بده ۹۲۸
سامورایی در برلین ۵.۹امتیاز بده ۱۱۱
ما همه با هم هستیم ۵.۴امتیاز بده ۱۴۶
دختر شیطان ۵.۱امتیاز بده ۳۸
زهرمار ۳.۷امتیاز بده ۲۶۱
سریال‌های تلویزیونی
گاندو ۶.۸امتیاز بده ۵۲
بوی باران ۶.۲امتیاز بده ۲۳
خانواده دکتر ماهان ۴امتیاز بده ۲۰
نمایش خانگی
هیولا ۸.۵امتیاز بده ۳۵۷
نهنگ آبی ۷.۸امتیاز بده ۵۳۹
سال های دور از خانه ۷.۴امتیاز بده ۲۰۸
رالی ایرانی 2 ۵.۷امتیاز بده ۱۵