پوستر فیلم فکر می کنم حالا تنها هستیم
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۲
۲ رای
۱۰ / ۸
۱ رای

فکر می کنم حالا تنها هستیم | I Think We're Alone Now (2018)

درام - اسرار آمیز - علمی تخیلی

به فیلم رای بده:

کارگردان: ریید مورانو

خلاصه فیلم:

آخرالزمان برای یک فرد منزوی مثل راه فرار است تا اینکه همراهی یک بازمانده دیگر خلوتش را به هم بزند.

بازیگران فیلم فکر می کنم حالا تنها هستیم

عکس‌های فیلم فکر می کنم حالا تنها هستیم

نقدهای کوتاه فیلم فکر می کنم حالا تنها هستیم

آرش پارساپور
فیلم I Think We're Alone Now کاری به جریان اینکه چرا دنیا به اینجا رسیده و دلیل مرگ تمامی انسان‌ها در یک روز و ساعت خاص ندارد و قصد هم ندارد وارد لایه‌های علمی-تخیلی سوژه خود بشود، بلکه ترجیح می‌دهد در حالتی که بیشتر به هنر پست مدرن نزدیک است، به حواشی ماجرا بپردازد و این حواشی را رنگ و لعاب ببخشد. فیلم در حقیقت در زمره آثار ایندی iNDIE یا همان فیلم مستقل جای می‌گیرد و بودجه بسیار اندکی برایش صرف شده و عاری از جلوه‌های ویژه به صورت کامپیوتری است.لابد می‌پرسید چرا روی عبارت به صورت کامپیوتری تاکید کردم؟ چرا که ریید مورانو، کارگردان فیلم، از دنیای فیلمبرداری و عکاسی وارد ساخت یک فیلم سینمایی شده و نماهای ویژه‌ای که با دوربینش خلق می‌کند، طبیعی و چشم نواز است و به جد می‌توان آنها را نوعی جلوه‌های ویژه (صحنه‌های ویژه) قلمداد کرد.
ایمی نیکولسن
فیلم «فکر می کنم حالا تنها هستیم» اثری خوش ظاهر از «رید مورانو» است که به شدت بر روی مفهوم تنهایی تمرکز دارد. این فیلم داستان کلانتر شهری متروکه است که «دل»(پیتر دینکلیج) نام دارد. او سابقا کتابدار کتابخانه ی شهر بوده است. او قبل از اینکه این شهر خالی از سکنه شود نیز با تنهایی خویش بسیار راحت بود. اما آشنایی با دختری بنام «گریس»(ال فانینگ) زندگی او را دستخوش تغییراتی می کند. برای مورانو که سابقا یک تصویربردار بوده و حالا کارگردانی چند قسمت از «حکایت ندیمه» را در کارنامه اش داردو همچنین مایک ماکوفسکی که فیلمنامه ی این فیلم را نوشته ، این ویرانشهر دو نفره می تواند جایی برای به وجود آوردن یک جامعه جدید باشد اما این دموکراسی تنها یک رای دهنده دارد.

نقدهای بلند فیلم فکر می کنم حالا تنها هستیم

آرش پارساپور

  پیتر دینکلیج در نقش دل ظاهر می‌شود، مردی که در ابتدای فیلم پشت فرمان ماشین بزرگش نشسته و در شهری که به نظر خالی از سکنه می‌آید پرسه می‌زند. او با رفتن به داخل هر خانه، دستکش‌هایی به دست می‌کند و بعد از زدن ماسکی به صورت، شروع به پاکسازی منزل می‌کند و وسایلی را نیز برای خود برمی‌دارد، وسایلی از قبیل ...

ویدیوهای فیلم فکر می کنم حالا تنها هستیم

Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس «فکر می کنم حالا تنها هستیم»(I Think We're Alone Now)

نظرهای منتشر شده فیلم فکر می کنم حالا تنها هستیم

0 نظر