ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم ما همه با هم هستیم
۵.۴/۱۰
۱۴۷ رای
۳.۵/۱۰
۲ رای

ما همه با هم هستیم (1396)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
داستان فیلم در بستری کمدی روایت می‌شود و ماجرای سقوط یک هواپیما همراه با مسافرانی است که رازهای مختلفی دارند؛ راز‌هایی که قرار نیست تا ابد پنهان بمانند.

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم ما همه با هم هستیم

نقدهای کوتاه ما همه با هم هستیم

مسعود فراستی
من اصلاً نمیدانم این فیلم چیست؟ من چگونه باید به‌عنوان یک مخاطب با این فیلم برخورد کنم؟ این فیلم ابداً کمدی نیست. فیلمنامه اساساً معضل و نهایتاً یک ایده یک خطی است! کاراکتر و تیپ هم ندارد. من فکر می‌کنم که در واقع این آشفتگی در درون فیلم است. یک سری آدم معمولی نیمه شکست‌خورده می‌خواهند خودکشی کنند. داستان برخلاف ادعا، حتی سیاسی هم نیست. این فیلم ضدمردمی و یک سقوط کامل است.
آرش پارساپور
ما همه با هم هستیم در میان آثار سینمایی ساخته شده در چند سال اخیر سینمای ایران، حرف‌های خوبی برای گفتن دارد و خوشبختانه یک اثر تکراری نیست. فیلم با اینکه نمی‌تواند یک کمدی یا طنز موفق آمیز باشد اما حرفی برای گفتن دارد، حرفی که هرچند ناقص و سکته زده به مخاطب منتقل می‌شود اما بهتر از هیچی و پوچ بودن بسیاری از ساخته‌های اخیر سینمای ایران است. فیلم ما همه با هم هستیم از منظر فنی، مشکلات خاصی ندارد و نمی‌توان چندان به آن خرده گرفت. کارگردان توانسته از همه بازیگران یک بازی قوی بگیرد و حتی گلزار که عموما نمی‌تواند نقش آفرینی مناسبی از خود به جای بگذارد در این فیلم مثل همیشه نچسب نیست.
خسرو نقیبی
ماجرای من با این فیلم درمورد منبع تأمین پول فیلم و یا میزان هزینه آن نیست. در مورد این است که فیلم ادعاهای زیادی دارد در صورتی که اصلاً فیلم خوبی نیست. این فیلم با ریخت و پاش خودش هم شوخی می‌کند! یکی از مشکلات فیلم این است که اصلاً طنز نشده است. معضل اصلی این فیلم خود کارگردان است. کمال تبریزی مثل یک دهه گذشته نیست. وقتی سراغ فیلمنامه‌نویس متوسط می‌رود فیلمش شکل نمی‌گیرد. از توانایی بازیگران خود استفاده نمی‌کند. پژمان جمشیدی توانسته گلیم خود را از آب بکشد اما نقشی که محمدرضا گلزار بازی می‌کند و سکانس آخر اصلاً مفهوم را نمی‌رساند.
افشین علیار
نقد نوشتن برای فیلمی مثلِ ما همه با هم هستیم بسیار کار دشواری است و هیچ منتقدی نمی تواند برای این فیلم نقدِ استاندارد بنویسد، چرا که اساسا نقد را برای یک اثر هنری نوشته می شود یک اثری که ساختار منطقی داشته باشد. تنها نکته مثبت فیلم پربازیگر بودن آن باشد دیگر نمی شود ازآن توقع داشت، این فیلم با همان چارچوب همیشگی سینمای کمدی ایرانی ساخته شده قصه و فیلمنامه مهم نیست با چند بازیگر چهره و رقص و آواز هم می شود فیلم ساخت و در چند روز اول رکورد فلان فیلم را شکست تنها نکته ای هم که مهم نیست شعور مخاطب است.
محمدتقی فهیم
بخشی از ضعف فیلم، ناشی از پول‌های باد آورده است که کار را به جایی می‌رساند که فیلمساز صراحتاً مخاطبان خود را دسته بندی می‌کند و می‌گویند مخاطبان تندرو نباید فیلم من ببینند و این فیلم برای مخاطبان معتدل است! این فیلم برای من بیش از همه افسوس‌برانگیز است، چون من طرفدار تبریزی بودم. مشکل اصلی «ما همه با هم هستیم» فیلم‌فیلمنامه آن است. فیلم نه زمان دارد نه مکان دارد و مرزهایش مخدوش است. بازیگرها فقط برای ویترین آمده‌اند. موضوع اساساً گسترش پیدا نمی‌کند. متاسفانه کمال تبریزی تیر خلاص را به خود زده است.
ویدیوهای فیلم ما همه با هم هستیم
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس «ما همه باهم هستیم»
خبرهای مرتبط
دست‌اندرکاران فیلم «ما همه با هم هستیم» به درخواست توقیف این فیلم توسط دادستان کرمان و تشکیل پرونده برای تبریزی و میرکریمی اعتراض کرد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمان تاکید کرد که به لحاظ تبعات اجتماعی، دستور توقیف اکران فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم» در سینماهای این استان صادر شده است.
طراح جلوه‌های ویژه کامپیوتری فیلم «ما همه با هم هستیم» گفت: لازم است کارگردان‌های سینمای ایران دانش خود را در زمینه تکنولوژی به‌روز کنند.
کمال تبریزی معتقد است که بسیاری از مخالفان فیلم «ما همه باهم هستیم» مانع پیشرفت سینمای ایران و کسب تجربیات جدید در این حوزه هستند.
پژمان جمشیدی بازیگر «ما همه باهم هستیم»، با انتشار پستی در اینستاگرام خود از حذف صحنه‌های زیادی از حضورش در فیلم خبر داده و انتقاد کرده است.
نظرهای منتشرشده

user-6802
۲ روز پیش
ندیدمش
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد مجیدی
۵ روز پیش
اصلا خوب نبود اسم کمدی فقط برای فروش بلیط هست پر بازیگرش کردن ولی داستان جذاب نبود و گیرایی نداشت حیف پول که بابت این فیلم آدم بده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سیمین تدین
۵ روز پیش
افتضاح ترین فیلمی که تابحال دیده بودم....حیف وقت....حیف پول
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
بهرام
۵ روز پیش
چرا به اصطلاح ستاره های ما باید اینقدر سطحی و پولکی باشن که هیچی براشون مهم نباشه جز کسب درآمد!؟ اعتبار خودشون، نظر مردم، وقت مردم و.... اینقدر بی ارزشه!! ؟ واقعا باعث تاسف بود این فیلم با این همه مثلا ستاره که هیچ نکته ارزشمندی نداشت
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علیر ضا
۵ روز پیش
اینجا با پدیده ای روبه رو میشیم که به سختی میشه اسم فیلم رو روش گذاشت ولی خب این {پدیده} تونست الگوی کاملی باشه از چیزی که یک فیلم، نباید باشه !
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمدرضا توکلیان
۶ روز پیش
واقعا ضعیف ترین کار کمال تبریزی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
beeno.iranian3627
۹ روز پیش
در کل خوب بود ... منتظر دیدن فیلم کمدی نباشید . این فیلم اجتماعی است
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
۱۰ روز پیش
سال 88 رو به خاطر بیارین.شعار سبزها چه بود؟ " نترسین نترسین ما همه با هم هستیم" فقط عنوان فیلم کافی بود که قبل از اکران ، از طرف جناح چپ "پروژه مشکوک" نام بگیرد.اگر با این عینک فیلم را ببینید متوجه نمادها خواهید شد.البته بسیاری از نمادها در این فیلم واقعا پیچیده ، شاید تا مدتها کشف نشود و نهایتا هم بعد از کشف منجر به توقیف فیلم شود.از گروهی که دانسته دست به خودکشی میزنندوحتی مرگ افراد را جدی نمیگیرندتاکسانی که آنها را تشویق به این خودکشی کردند که سود ببرندو لیدر اکنون در حصر آنها که با کمک شریک سیاسی خود ( دو خلبان) برای سقوط عمدی مردد میشوند ، همه نمادهای روشن این فیلم هستند . علاقه مندان به این موضوعات این فیلم را چند بار باید ببینند.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حسام محمودي
۱۲ روز پیش
افتضاح كمال تبريزي،
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Mina Masjedi
۱۲ روز پیش
اينهمه هنرپيشه معروف!!!!! متاسفم واقعا
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
رامتین نادعلی
۱۲ روز پیش
کامنتای مردم رو که میخونی انگار مثل فیلم، توی هواپیمایی! چقدر جالب !
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
رز عابدي
۱۴ روز پیش
اصلا درك نميكنم اين همه هنرپيشه معروف واسه چي براي اين مسخره بازي دور هم جمع شدن. حيف وقت و پول. فوق العاده بي مزه و بي سر و ته..افتضاح
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهدیس حسنی
۱۴ روز پیش
یه فیام کاملا بی سر و ته و بی محتوا.من خودم بخاطر بازیگرای خوبی که داشت رفتم فیلمو ببینم اما واقعا پشیمون شدم.چون فوق العاده فیلم مسخره ای بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
پارسا شهبازی
۱۴ روز پیش
خیلی بد بود ارزش دیدن نداشت
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ایمان باقری
۱۵ روز پیش
دوستاني كه به نماد و استعاره هاي سياسي فيلم اشاره ميكنند صرف حضور اين چيزها ارزشي براي فيلمي محسوب نميشه اينها ايده هاي جذابي ميتواند باشد كه بايد به زبان سينما فرم بگيرد. اما فيلمي كه در روايت الكن و در ارتباط ارگانيك بين موقعيتها عاجز و در شخصيپردازي سطحيست فرمي ندارد و فيلمي خودانگيخته(جاندار) نيست كه بتوان جدي اش گرفت بتوان قصه اش را دنبال كرد و حسش كرد اينكه گلزار را با پالتوي پوست خز بنشاني جلوي مديري كه نمي دهد نماد فلان چيز...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حسان علی آبادی
۱۵ روز پیش
یه فیلم بسیار سیاسی و پر از استعاره که احتمالا افراد کمی استعاره هاش رو می فهمن
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
اشکان م
۱۵ روز پیش
فیلم به هیچ وجه طنز نیست. تمام داستان در یک مکان دربسته (هواپیما) هست و اصلا لوکیشن خاصی نداره. یه موضوع کلیشه ای و درام هست که برای من اصلا جذاب نبود، با این همه هنر پیشه و مبلغ بالاتر فیلم نسبت به سایر فیلم ها ارزش دیدن نداشت.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
پیوند بیاتی
۱۵ روز پیش
به نظرم سوژه فیلم جالب و جدید بود و پیام های اجتماعی لازم را داشت اما بعضی از سکانس ها به پرداخت بیشتری نیاز داشت
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Guest User
۱۷ روز پیش
فیلنامه جدید و متنوعی داشت اما زیاد جذاب نبود. با دیدن بازیگر های سرشناس چشم ما از دیدن این فیلم خسته نمیشه و ما رو مجاب میکنه تا آخر فیلم رو به خاطر بازیگرا ببینیم. پایان فیلم خیلی بد بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مریم حاتمی
۱۷ روز پیش
چرت، مزخرف، آشغال اسپویل وقت و پول مردم تعجب می کنم از این کمال تبریزی از لیلا حاتمی از هانیه توسلی و همه اون اسم و عنوانها
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ساجده عسکری
۱۷ روز پیش
این فیلم یک شاهکاااااار سیاسی بود. نشون دهنده جامعه ای بود که مردم از زندگی ناامید شده بود قصد خودکشی رو داشتند. علی حاجتی که نماد مسیولین کشوره با دروغ اعتماد مردم رو جلب میکنه و سعی میکنه شرایط زندگی رو خوب نشون بده و در نهایت هم به عنوان یک قهرمان توسط مردم شناخته میشه. و پیشنهاد ازدواجش به راضیه نشون دهنده سواستفاده از دختره و پیشنهادی هم که درنهایت تو هواپیما میده که دست های منو ببندید تا من به جای شما برم زندان، نشون دهنده تظاهر و دورویی. مهران مدیری و بازجوییش نمادی از وجدان انسانه، که لحظه سقوط هواپیما هم صدای مهران مدیری میخواست جوادعزتی رو از سقوط پشیمون کنه. بیرون اومدن مردم از جای برفی و چهره های سرد و بی روحشون میتونه استعاره از روح آدمای مرده باشه. و وجود گلزار هم نشون میده که میخوان تو همه موارد از سلبریتی ها کمک بگیرن و همه چیزو به اونا ربط بدن. در کل فیلم فوق العاااااده بود باتشکر از عوامل سازنده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مصطفی دادگر
۱۷ روز پیش
این همه اسم داستان افتضاح یه پایان افتضاح تر
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سید حسین اسماعیلی
۱۷ روز پیش
سلام.من این فیلم رو ندیدم اما تمام فیلمهایی که آقای مهران مدیری عزیز .در آن حضور دارد واقعا دیدنی و جذاب است انشالله که فیلم خوبی برای عموم باشد ...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
پروانه خالقی
۱۷ روز پیش
خواهشا این فیلم رو نه به توصیه کسی ببینید و نه به حرف هایی که مردن راجع به ضعیف بودنش میزنن گوش کنید . این فیلم صفر تا صدیه بعضی ها عاشقش میشن و بعضی ها متنفر ازش مثل مارموز . این فیلم رو با تفکر خودتون ببینید چون این فیلم برای هر قشر معنای متفاوتی داره همچنین این فیلم به هر کس که درک مشخصی از سیاست نداره یا نمیدونه که این فیلم صرفا جهت خنده نیست اصلا توصیه نمیشه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
راد شهبازی
۱۸ روز پیش
دوستان تعریف تون از فیلم خوب چیه ؟! فیلمی که قادر به خنداندن مخاطب باشد یا داستانی قابل پیگیری داشته باشد ! در هر کجای این جهان ، هزاران فیلم در سال ساخته میشود که داستان گو و روایت گر نیستند ، بلکه تنها بار مفهومی دارند ! بنده هم قبول دارم فیلم قوی عمل نکرده ، اما آیا این همه بازیگر و خود آقای تبریزی قدرت تفکر ندارند که این پروژه را ساختند ؟؟؟ از همان سکانس ابتدایی کار ، معلوم است که با فیلمی دم دستی یا به اصطلاح بفروش و مخاطب پسند طرف نیستیم !
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
user-0062
۱۸ روز پیش
افتضاح ترین فیلمی که تا حالا دیده بودم وتقعا از آقای کمال تبریزی ساخت چنین فیلمی بعید بود .
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Hassan
۱۸ روز پیش
بازیگرهای عزیز که همیشه ژست حامی مردم بودن میگیرن و از دزدی ها حرف میزنن(مخصوصا آقای مدیری) بازی کردن در این فیلم بی سر و ته چند دزدی محسوب میشه: ۱. دزدی پول ۲. دزدی وقت ۳. دزدی اعتماد ۴. دزدی فرهنگ و ای کاش فقط دزدی پول بود چون اون سه تای دیگه مردم رو بیشتر اذیت میکنه ...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Hassan
۱۸ روز پیش
بازیگرهای عزیز که همیشه ژست حامی مردم بودن میگیرن و از دزدی ها حرف میزنن(مخصوصا آقای مدیری) بازی کردن در این فیلم بی سر و ته چند دزدی محسوب میشه: ۱. دزدی پول ۲. دزدی وقت ۳. دزدی اعتماد ۴. دزدی فرهنگ و ای کاش فقط دزدی پول بود چون اون سه تای دیگه مردم رو بیشتر اذیت میکنه ...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
م ر نیک
۱۸ روز پیش
باسلام . ضمن ابراز احترام به کارگردان وکلیه بازیگران شاخص فیلم بواسطه بسیاری ازکارهای خوب قبلی،به نظر من این فیلم یک نمونه بارزکلاهبرداری وسوء استفاده ازعواطف واحساسات مردم بوده که صرفا فروش آن دراین چندروز بخاطربازیگران خوشنام وپرطرفداراست. والافیلمنامه هیچگونه بارکمیک،هیجانی و...ندارد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
صالح اکبری
۱۸ روز پیش
واقعاً به شعور بیننده توهین میکنن.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
user-0438
۱۸ روز پیش
به جرات میتونم بگم یکی از بدترین ، بی محتوا ترین و مزخرف ترین فیلم هایی بود که دیدم ، ضعیف ترین فیلمنامه بدون ذره ای جذابیت
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهدی تدینی
۱۸ روز پیش
خیلی خیلی فیلم بیخود و بی معنی بود اصلا پولتونو حروم نکنید من و همسرم برای وقتی که برا این فیلم مزخرف گذاشتیم خودمونو کلی سرزنش کردیم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
صادق شهر
۱۸ روز پیش
این فیلم مث سردوش سوبانه تا همه بخوان بفهمن بنجوله میلیاردی به جیب زدند! واژه ی مضخرف واقعا کمه برای این فیلم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
شادی شادی
۱۸ روز پیش
واقعا بدترین فیلمی بود که تو یک ماه پیش دیدم . پیشنهاد میکنم وقت و هزینه ی خودتون رو صرف این فیلم بی سر و ته نکنید...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
روشنک شیروانی
۱۸ روز پیش
این فیلم یعنی ماهمه باهم هستیم عالیه وتوصیه میکنم حتمااین فیلم راببینید
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مسعود اکبری شاندیز
۱۸ روز پیش
با احترام به نطر دوستان به نظر میرسه فیلم یک برش از دوران کنونی جامعه میباشد که اخلاق در جامعه تا حدود زیادی از بین رفته و همه بیهوده تلاش میکنن شاید کارکتر اصلی و تاثیر گذار علی حاجتی رو میتوان به مسئولین کشور نسبت داد که میخوان در جامعه که مردم ارزشی در زنده موندن نمی‌بینن روح امید بدمه و در اینکار حتی دروغ های زیادی میگن و میتوان به کمک گرفتن از سلبریتی ها اشاره نمود رضا گلزار در خرید بلیط و غیره حتی در آخر داستان که خود مهران مدیری به گلزار میگه چجوری تو رو به داستان وصل کنیم یا در قسمتی دیگر وقتی پیرمرد با قرص به خواب می ره و مسافرا فکر میکنن مرده به جای کمک فقط میخندن که اشاره داره به این موضوع که در جامعه الان در رابطه با هر موضوع مهمی نگاه مردم فقط جوک ساختن و مسخره کردن میباشد در کل فیلم خیلی بار معنایی بالایی داشت با تشکر از عوامل تولید بازیگران
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
رامین قاسمپور
۱۹ روز پیش
زمانی که کالایی را از انبوه کالاهای تولید شده انتخاب می کنیم با اعتماد به برند آن هست که اقدام به تهیه آن می کنیم در انتخاب فیلم هم با اتکا به خوش نامی کارگردان و محبوبیت بازیگران انتخاب می شود. برای دیدن این فیلم با اطمینانی که به کارگردان و بازگیران آن رفتیم هر چقدر منتظر صحنه های کمدی و یا درک مفهومی از فیلم موفق نشده، 30 دقیقه آخر آن سالن را ترک کردیم. آیا این کارها سو استفاده از اطمینان مردم نیست؟ از عواقب این کارها سلب اعتماد مردم از صنعت سینمای کشور نخواهد بود؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Sasan Jalalabadi
۱۹ روز پیش
مذخرف ترين فيلم ساخته شده بعد از اختراع هنر هشتم كه نمي توان حتي تصور كرد كه چقدر يك فيلم مي تونه بي محتوا بي مزه لوس خلاصه هرچي بگم كمه. علت برشكستگي سينماي ايران ساخت همچين فيلمهاي درپيتي هست. مردم با ديدن اين فيلمها ديگه به فيلمسازها اعتماد نميكنند و شاهد خالي شدن سالنهاي سينما مي شويم. مقصر اصلي خود فيلمسازها ميباشند.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
۱۹ روز پیش
خواهشا به امید فیلم طنز نرید که بعد بیاید بگید مزخرف بود !!البته که نود درصد کسانی که میگن بد بود اصلا فیلم و ندیدن . این فیلم سیاسیه پر از طعنه و همین طور نماد فیلم خوب و پر محتوایی هست البته اگه فیلم رو درک کنید و طعنه ها و نماد هاش رو بفهمید .
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ناصر مازندرانی
۱۹ روز پیش
واقعا اتلاف وقته فقط چند هنرپیشه معروف برای فروش بلیط کنار هم جمع شدن. نه کمدیه نه اجتماعی و نه ...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
خدیجه محمدی
۱۹ روز پیش
توفیلمهای بزرگی مثل سرخپوست روی پرده هستند ، دیدن فیلمهای بی سر و تهی مثل این ، جفا به فرهنگ کشورمونه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Masoud Heshmati
۱۹ روز پیش
فیلم واقعا مزخرف از نظر محتوا و .... یک تعداد بازیکر پول پرست بازی در این فیلم رو قبول کردن و اصلا فکر نمیکنن مردم وقت میزارن که بیان چند ساعتی خوش باشن در فیلم حداقل ۲۰۰ بار واژه خودکشی رو میاره اون کارگردان بافهم نباید هشدار بزاره که مردم با بچه هاشون نرن سینما واقعا برای این سینما از بازیگر تا کارگردان و تهیه کننده باید تاسف خورد که خودشون رو قشر نو اندیش و ... میدونن مجدد میگم فیلم مزخرف مزخرف مزخرف از سیانسی که من رفتم شاید اگه اغراق نباشه ۱۰۰ درصد ناراضی بودن اینم یک نوعی دزدی از جیب مردمه اقایونی که ادعاتون میشه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Adelll Heidar
۱۹ روز پیش
واقعا مسخره ترین فیلمی که میشه کرد حیف پول و وقت...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Adelll Heidar
۱۹ روز پیش
واقعا مفت نمیارزه حرف پولی که ریختیم دور. خداییش نباید گول بازیگرانش رو خورد. واقعا تاسفباره این فیلم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Pouria Maleki
۱۹ روز پیش
حیف وقت
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
A G
۱۹ روز پیش
عالی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
میلاد علینقی
۱۹ روز پیش
اصلا جالب نیست و فقط از بازیگرهای معروف استفاده کردند برای یه موضوع بدون داستان و پایان در کل ارزش دیدن نداشت
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
امیر دهقانی
۱۹ روز پیش
واقعا متاسفم برای وقتی که واسه این فیلم گذاشتم. مگه می شه فیلم انقدر خفه, بدون داستان و غیر قابل تحمل باشه واقعا فیلم رو آقای تبریزی ساخته حیف خانم لیلا حاتمی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
برفا رستگار
۲۰ روز پیش
یک فیلم زیر متوسط ناکام درنیامده که حتی اصلا نمیتواند بامزه باشد!!😔😔فیلمی که فقط بد است و بابی منطقی سناریوی نداشته اش را در فرمی بد غالب میکند.... و حتی توهم تاثیرگذار بودن با مفهوم زیرپوستی را دارد... بد و بیمزه ارزش دیدن ندراد و بازیگران جز مانی حقیقی و کمی جمشیدی همگی بدند... حیف ایده که دستمالی شد...☹☹☹
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مصطفی جعفری
۲۰ روز پیش
حیف وقت که واسه دیدن این فیلم بگذارید. افسوس که این تعداد بازیگر سرشناس شهرت خودشون و واسه پول نادیده میگیرن
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فیلم های در حال اکران
سینما
نامامتیازرای
متری شیش و نیم ۸.۴امتیاز بده ۱۵۹۳
سرخ پوست ۸امتیاز بده ۱۰۸۳
شبی که ماه کامل شد ۷.۴امتیاز بده ۹۲۸
تگزاس 2 ۷.۴امتیاز بده ۳۴۸
سامورایی در برلین ۵.۹امتیاز بده ۱۱۱
ما همه با هم هستیم ۵.۴امتیاز بده ۱۴۷
دختر شیطان ۵.۱امتیاز بده ۳۸
زهرمار ۳.۷امتیاز بده ۲۶۲
سریال‌های تلویزیونی
گاندو ۶.۸امتیاز بده ۵۲
بوی باران ۶.۲امتیاز بده ۲۳
خانواده دکتر ماهان ۴امتیاز بده ۲۰
نمایش خانگی
هیولا ۸.۵امتیاز بده ۳۵۹
نهنگ آبی ۷.۸امتیاز بده ۵۳۹
سال های دور از خانه ۷.۴امتیاز بده ۲۰۹
رالی ایرانی 2 ۵.۷امتیاز بده ۱۶